Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I zmiana tematu... na nowym miejscu nie będziemy mieć gazu, z różnych względów będzie ekogroszek. Ale ja lubię gotować na gazie. Czy ktoś z Was decydował się na dodatkową kuchenkę gazową (np taką na dwa palniki?) albo płytę elektryczno-gazową? Rozumiem argument Tych co się boją gazu, ja się nie boję :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachowiec,

nie mam pojęcia o tych kuchenkach.

Wiem natomiast o GWC - kupował wykonawca więc nie wiedziałam dokładnie gdzie, wydaje mi się że u Ryczkowskiego w Kamieńcu albo w DomBudzie gdzieś w Jeszkowicach, mogę dopytać. Cena - 1460 za wszystko. Robocizna była w umowie

A my - powolutku zabieramy się za okna - zamawiamy, rolety też, RKSy już są.

Czy ktoś z was ocieplał 15 cm styropianem? My sobie tak wymyśliliśmy i teraz trzeba kleić dwie warstwy - 10 i 5 żeby nie elewacja pękała w przyszłości,

mam pytanie - czy wystarczy kleić jeden z drugim styropianem zwykłym klejem na tzw. placki no i na kołki czy między warstwami styropianu dać jakiś specjalny klej polimerowy. Proszę o radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zmiana tematu... na nowym miejscu nie będziemy mieć gazu, z różnych względów będzie ekogroszek. Ale ja lubię gotować na gazie. Czy ktoś z Was decydował się na dodatkową kuchenkę gazową (np taką na dwa palniki?) albo płytę elektryczno-gazową? Rozumiem argument Tych co się boją gazu, ja się nie boję :lol:

 

Nie mamy w mieszkaniu instalacji gazowej, ale kuchenkę na dwa paliniki i dwie płyty elektr. + piekarnik elektr. Gaz z butli. Nie wiem, czy gotuję tak mało :wink: , ale butla starcza mi na kilka miesięcy. Prądu używam tylko w sytuacjach awaryjnych, bo też wolę gotować na gazie. Kuchenka jest najprostsza i najtańsza jaka była w ofercie Mastercook 4 lata temu, sprawuje sie znakomicie. Piekarnik też, mimo że bez termoobiegu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

pytanko: muszę (w starym mieszkanku) przykleić dwie płytki w łazience... w sprzedaży są worki z klejem, trochę duże, możnaby resztę zostawić na potem ale... ja planuję takie tematy na budowie za kilka miesięcy. Są kleje w małych ilościach? Co mi radzicie?

 

Trzeba było powiedzieć jak byłeś ostatnio. Jest spora szansa że mam resztki po swoich kafelkach. Sprawdzę i dam znać jutro.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów. Na obecną chwile licytujemy kask budowlany muratora przekazany przez Edzie i kubek muratora przekazany przez Maksia. Kolejny darczyńcy mile widziani. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na operacje Nikoli.

Mamy czas do 11 października. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBU - pogadaj z wykonawcą może ma przedłużacz którymi mógłby podpiąć się do licznika sąsiada z podlicznikiem. My pogadaliśmy z życzliwym sąsiadem. Odległość - ok 250-300 metrów. Zacznij od takiego rozwiązania, a potem zastanów się nad studnią. Wykonawca na pewno będzie wiedział jak to rozwiązać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...