Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A oto i mój domek - widać górę baniaka z gazem - zła jestem na przedstawiciela progasu - źle podał wymiary, i teraz wygląda na to że bańka wprawdzie będzie zakopana ale bdzie wystawać z ziemi, albo usypiemy górkę, nie wiem, albo cokół będzie na 2 płytki a nie 3, w każdym razie wyglądać będzie kretyńsko.

Na tarasie składzik materiałów budowlanych. W ogrodzie błoto.

 

http://foto.onet.pl/upload/33/13/_373621_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dachowiec] Dzięki za życzenia nie ważne że spóźnione ale ważne że szczere.

[blondyna ] najlepiej jak fachowiec mówi, że potem się dogadamy i nie damy sobie zrobić krzywdy - masz murowane, że on napewno nie da sobie zrobić krzywdy. Dlatego dogadane ma być co do szczegółu a najlepiej napisane choćby na kawałku kartki ale z jego podpisem - to działa naprawde. [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam GRUPĘ.Nie było mnie 2 dni na forum (urlop na budowie).Blondyna przez gotowy dach rozumiem położenie dachówek z rynnami,i rurami spustowymi,obróbki blacharskie,odgromówka jak ktoś ma ,podbitka.BK u mnie też błoto.Góra dekla ok 40 cm wystaje mi nad ziemię.Ja i tak muszę nadsypać ziemię.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

może by z tego uczynić interesujący i zamierzony element ozdoby ogrodu ...

 

Zrobię z tego np. donicę ...

A błoto będzie jeszcze obsypane.

Powiedzcie - pod taras który będzie zrobiony z polbruku (ten pod dachem będzie z płytek, ten od ogrodu z polbruku) to jakie jest podłoże - sam piasek, czy coś się wylewa, jakiś chudziak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co słychać - już mówię. Ręce opadają i najchętniej to wywaliłabym ekipę. Dziś rano było ślisko więc nie można było pracować na dachu - chyba czekają na opady śniegu. Nie wiem dlaczego ścianek nie można stawiać - chyba czekają na mrozy, na mrozie się świetnie muruje. Może za mało dzisiaj wiało żeby pracować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polanki co u was ?brak wieści z uzdrowiska około Obornickiego,mam pytanie do zaawansowanej grupy budowlanej co to znaczy dach na gotowo?pozdrawiam i życze bobrej pogody do budowy sobie też

cześć!

Dzięki za wspomnienie naszych skromnych osób ale mam taką głupią pracę że nie mam kiedy odebrać poczty i tylko w biegu podglądam forum. Próbujemy się ogarnąć co przy dojazdach do pracy i z powrotem niestety nie jest łatwe.

Jak się wraca do domu po ciemku to trudno się zabrać za robienie płotu :cry:

Niemniej pozdrawiamy.

A w domu brak telefonu :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moly - jest tak jak mówisz, prowadzą kilka robót ale na żadnej nie pracują tak jak trzeba, tylko miotają się bez sensu. Straszyć to cały czas straszę co z tego jak nie reagują - tzn. udają że się rpzejmują ale dalej swoje. Całe szczęście że już bliżej niż dalej do końca. Oby do wiosny ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

jakbym słyszał historię z mojej budowy... nie ma takiej ikonki ale aż się popłakałem ze śmiechu choć tu nie ma nic do śmiechu....

 

moi też "zaplanowali" wejście na dach w największy wiatr, wczoraj łacili, dzisiaj zaczełi kłaść dachówkę. Ale po ostatnich kilku wpadkach zaczęli, tak na wszelki wypadek, zadawać mi różne pytania... a to o ilość spinek a to o inne rzeczy... no i dobrze, lepiej pytać niż robić coś na pałę a i to im się zdarzało. Oczywiście zabawa na kilka frontów to norma i tak krążą wokół Biskupina (raz Nadolice, raz Oborniki... brakuje jeszcze np. Bielan...).

 

BTW .... u Polewczyka wciąż tania ceramika leży (myśmy kupili conieco) a ławy kominowe (ceglaste, 3mb) są po 40zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...