Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BK, Wiech -

macie racje, absolutnie nie zamierzam budowac na wyrost, ta "parterowka" na dole to jakby rodzaj mieszkania, przy czym jedna scianka g-k, zeby mozna bylo ja wywalic i uzykac duzy pokoj dzienny, czyli wlasciwie bedzie to dom z poddaszem uzytkowym, nie bardzo maly, ale tez nie wiekszy niz twoj, Wiechu.

No ale zobaczymy przy koncepcji czy to jest finansowo do zrealizowania, chce w koncu mieszkac w domu :lol: a nie na niedokonczonej budowie :evil: .

 

Uliczka Jasia i Malgosi jest obecnie w budowie - to boczna Kolejowej, za SM Kamieniec przed wyjazdem do Dobrzykowic w prawo.

 

A w ogole nie ma to jak okolice Bajkalu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacekiewicz - ale numer :)

zdaje się że o mało co nie zostaliśmy sąsiadami - czy kupowałeś ziemię u tej pani w sąsiedztwie tej twojej działki, taki mały domek? Pani sprzedawała w sumie ok. 80 arów, zastanawialiśmy się nad ta lokalizacją bardzo poważnie, ale w końcu przeważyły inne względy :)

 

Będziesz mieć blosko do szkoły - dowiedziałam się z dobrze poinformowanych źródeł ze szkołą w Kamieńcu jest bardzo OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacekiewicz - ale numer :)

zdaje się że o mało co nie zostaliśmy sąsiadami - czy kupowałeś ziemię u tej pani w sąsiedztwie tej twojej działki, taki mały domek? Pani sprzedawała w sumie ok. 80 arów, zastanawialiśmy się nad ta lokalizacją bardzo poważnie ...

 

Kupowalem przez agencje, wlascicielka ziemi byla pani z niedalekiego sasiedztwa (ale nie ten domek przy wjezdzie z Kolejowej na Jasia i Malgosi). Ogolnie przy tej uliczce bylo dwoch wlascicieli ziemi, jeden podzielil na ok. 6 a drugi 10 dzialek.

Szkoda ze nie zostalismy sasiadami "przez plot" :( , no ale Gajkow wlasciwie tez za miedza :D ...

 

Forum oplata swymi mackami coraz wieksze tereny, wszedzie zyja krewni i znajomi krolika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzialka nie jest przy Szkolnej, ulica nazywa sie Jasia i Malgosi, troche moze infantylnie, ale na to nie mam wplywu.

 

Witaj sasiedzie - cieszymy się że pojawil sie ktoś z naszej okolicy

 

Tez będziemy budować na tej ulicy :) Nie narzekaj na nazwę, wiesz jak będzie nazywała się ulica obok? "Siedmiu Krasnoludkow"

 

Jeśli to nie tajemnica - to ktora dzialka jest Twoja? Nasza jest na koncu ulicy (tam gdzie jest miejsce do zawracania).

Kiedy zamierzasz ruszyć z budowa? My wybraliśmy projekt indywidualny (teraz lezy sobie w ZUDzie i za tydzien "idzie" do starostwa w celu uzyskania pozwolenia na budowe)

 

Pozdrawiamy

2-ga Połowa Wojty'ego i Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacekiewicz,

witaj w grupie,

jesteśmy sąsiadami - ja buduję w gajkowie.

Nie masz przypadkiem działki na Szkolnej? :)

Twój sąsiad w Kamieńcu to Wiech.

 

fajnie że budujesz dom bez wybzdyczeń :lol:

pytanie za 100 PLN - jak będzie "wybzdyczenie" po angielsku? wzywam wszystkich filologów do konkursu :lol:

A duży domek będziesz budować?

Pozdr

beata

 

How about overkilled ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacekiewicz,

witaj w grupie,

jesteśmy sąsiadami - ja buduję w gajkowie.

Nie masz przypadkiem działki na Szkolnej? :)

Twój sąsiad w Kamieńcu to Wiech.

 

fajnie że budujesz dom bez wybzdyczeń :lol:

pytanie za 100 PLN - jak będzie "wybzdyczenie" po angielsku? wzywam wszystkich filologów do konkursu :lol:

A duży domek będziesz budować?

Pozdr

beata

 

How about overkilled ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj sasiedzie - cieszymy się że pojawil sie ktoś z naszej okolicy (...)

ktora dzialka jest Twoja? Nasza jest na koncu ulicy (tam gdzie jest miejsce do zawracania).

 

Niesamowite :o :o :o !!! Jestesmy sasiadami przez plot! Nasza jest po prawej stronie przed miejscem do zawracania, wasza, tak przypuszczam, jest nastepna, gdzie zielsko juz ustapilo z pola walki? Czy tak?

 

Ha, Forum to nowa jakosc spoleczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite :o :o :o !!! Jestesmy sasiadami przez plot! Nasza jest po prawej stronie przed miejscem do zawracania, wasza, tak przypuszczam, jest nastepna, gdzie zielsko juz ustapilo z pola walki? Czy tak?

 

Dokładnie to ta działka :) - a zielsko to "ustępowało" przez dwa tygodnie - jednak pokonaliśmy je

 

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ta działka :) ...

 

Sasiedzie! Uwazam, ze przy takim zbiegu okolicznosci nie zostaje nam nic innego, jak dolaczyc nowa forme kontaktu: do wirtualnej dodac bardziej osobista. Namiary i szczegoly wysle na priva. Co wy na to?

 

A tak ogolnie, ciekawe czy na Forum zdarzyl sie juz taki przypadek jak nasz, dwie dzialki obok poznaja sie wirtualnie :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogolnie, ciekawe czy na Forum zdarzyl sie juz taki przypadek jak nasz, dwie dzialki obok poznaja sie wirtualnie :o ?

 

Było coś takiego. Dyskusja dotyczyła budowania w granicy czy przy granicy a może budowania przed uprawomocnieniem pozwolenia.

Ktoś pytał czy można, ktoś inny mu odpowiedział że w zasadzie nie, bo jak się trafi sąsiad niebardzo to będzie problem. Po czym panowie się zgadali że mają działki obok siebie :-)

 

A przy okazji przypominam się:

http://gps.prv.pl/murator/wroclaw.jpg

Kogo dopisać? przyznam że ja się już pogubiłem...

 

Proszę o namiary najlepiej na priva.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wielokrotnie zastanawiałem się nad tym jak internet i wirtualne kontakty zmieniają nasze osobiste życie. Gdyby nie internet to nigdy bysmy się nie poznali i nie spotkali. Przez internet poznałem więcej osób niż w klasyczny sposób przez całe moje dotychcvzasowe życie :) Często są to bardzo specyficzne znajomości, mam znajomych któych nigdy na oczy nie widzałem a rozmawiamy na takie tematy, na które w bezposrednim spotkaniu chyba byśmy się nie odwazyli :) Internet a raczej jego anonimowość dodaje śmiałości :) Kontakty miedzyludzkie, ich forma zmienia się wręcz na naszych oczach.....widzicie to ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam takie same przemyslenia - nieraz na czacie wieczorem (dlaczego nikt z was tam nie zagląda ?) "gadam" na takie tematy z zupełnie obcymi ludźmi, na jakie normalnie trudno się zebrać w rozmowie z "konwencjonalnymi" znajomymi

 

mnie się bardzo podobają nasze forumowe spotkania i już się nie mogę doczekać wiosny i sezonu grillowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wielokrotnie zastanawiałem się nad tym jak internet i wirtualne kontakty zmieniają nasze osobiste życie. Gdyby nie internet to nigdy bysmy się nie poznali i nie spotkali. Przez internet poznałem więcej osób niż w klasyczny sposób przez całe moje dotychcvzasowe życie :) Często są to bardzo specyficzne znajomości, mam znajomych któych nigdy na oczy nie widzałem a rozmawiamy na takie tematy, na które w bezposrednim spotkaniu chyba byśmy się nie odwazyli :) Internet a raczej jego anonimowość dodaje śmiałości :) Kontakty miedzyludzkie, ich forma zmienia się wręcz na naszych oczach.....widzicie to ? :)

 

Coz, swiat sie zmienia (dodatek dla wtajemniczonych: lub tez transformuje, ale chyba nie izomorficznie :o ) i czasem te zmiany wnosza calkiem nowa jakosc, trzeba przyznac, ciekawe zjawisko spoleczne. Mam nadzieje dobrzykowice, ze nie ograniczysz sie do kontaktow wylacznie wirtualnych :lol: , ale masz racje, jast to cos nowego, co bez internetu by nie zaistnialo.

 

Z innej beczki: witam dobrzykowice w Dobrzykowicach, ja wprawdzie kamieniecki, ale dobrzykowicko zwrocony :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...