Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yemiołka , a z czego to wineczko zrobione? Cosik mi się wydaje,że chyba za mało cukru dałeś skoro szczypie.

uuu, nie mów tak do mnie, bo zacznę przemawiać basem!! :o :wink:

nic nie dawałem, moja męża dawała

8)

 

a co do dzieci, to nie próbujcie mi udowodnić, że niemiło i paskudnie jest przytulić się do małych, cieplutkich, pachnących najpiękniej ciałek... póki jeszcze na to pozwalają...

poza tym im też to potrzebne...

jestem przeciwko dziecinnym pokojom! [oczywiście do czasu, taka głupia nie jezde 8) 8) ]

nie ma to jak gniazdo, HOWGH, rzekłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szczęście, że moja kocica nie umie czytać, bo jakby się dowiedziała, jakie mnie tu dają rady, to najpewniej przegryzłaby kabel do gniazdka :lol:

 

Zdaje mi się, że Yemiołka mądrze gada z tym gniazdem i przytulaniem... oczywiście teoretycznie, bo co ja tam wiem o dzieciach, nie? tyle co w tv zobaczę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! chciałam wstawić zdjecie i pokazać wam kto się pcha do mojego łużka ale brakło mi umiejętności - pomóżcie!

 

zdjęcie musisz najpierw umieścić w internecie, na przykład w jakimś albumie oferowanym przez portale internetowe, bodajże ONET cos takiego oferuje, a następnie wpisać link do tego zdjęcia w ten sposób : link do zdjęcia i to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! chciałam wstawić zdjecie i pokazać wam kto się pcha do mojego łużka ale brakło mi umiejętności - pomóżcie!

 

No wlasnie, zrob jak mowi dobrzykowice ("ja wojt wam to mowie") :lol:

Idz na strone http://republika.onet.pl/, tam mozesz zalozyc bezplatne konto stron www RepublikaStart. Pod linkiem "Pomoc" na tej stronie znajdziesz dokladne informacje i wyjasnienia, jak co robic. No i juz bedziesz miala WLASNE STRONY w internecie, na ktore wstawic mozesz zdjecia, ale nie tylko zdjecia i udostepnic twoje dzielo internautom (w gwarze mowi sie na to opublikowac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołka , a z czego to wineczko zrobione? Cosik mi się wydaje,że chyba za mało cukru dałeś skoro szczypie.

uuu, nie mów tak do mnie, bo zacznę przemawiać basem!! :o :wink:

nic nie dawałem, moja męża dawała

8)

 

Wielkie sorry :oops: :oops: :oops:

Ale coś mi się płci pomieszały jak pisałam :oops: :oops:

 

 

A propo dzieci i wysypiania czy też nie, to ja na szczczęście ten etap mam za sobą. Ale dokładnie pamiętam jak mój synek codziennie w nocy mnie budził ok.2-3 i mówił do mnie trzy wersje/nie równocześnie/

- siku chcę ../ gdy w ciągu dnia nigdy mi nie zgłaszał takich potrzeb/

- pić chcę...

-kocham cię...

Teraz też nie można go zagonić do spania, ale to już zupełnie inna historia.

 

Pozdrawiam wszystkich :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! chciałam wstawić zdjecie i pokazać wam kto się pcha do mojego łużka ale brakło mi umiejętności - pomóżcie!

 

Jezeli chcesz udostepniac wylacznie zdjecia, to jeszcze latwiej mozesz to zrobic zakladajac album, np. tu http://foto.onet.pl/albumy/. I pozniej umieszczasz w twojej wypowiedzi:

http://adres_obrazka_w_albumie

tak jak napisal dobrzykowice.

No ale przedtem popatrz na moj podpis :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam GRUPĘ.Czytałem wasze wypowiedzi o zwierzętach,jak to śpią w rożnych miejscach .Wygląda na to że tylko ja nie pozwalam im wylegiwać się na kanapie.Dzieci pozwalaja psu na wszystko ,łącznie leżeniem na kanapie.Ja go zwalam na podłogę,i pies jak mnie widzi sam już woli zejść.Nie chcę żeby był kanapowcem(owczarek belgijski).Ostatnio mam dużo pracy w firmie (muszę uzupełnić pusty stan kasy).Nie mam nawet czasu bywać często w Kamieńcu i cokolwiek robić.Świeta tuż tuż a ja jestem w lesie,z przeprowadzką.Kominek działa rewelacyjnie ,nie mam jeszcze sterownika PZZ 1 ale na razie jest super z ogrzewaniwem.pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...