Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obecny stan licytacji:

(09.12.2004 godz. 14:00)

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę - 100

2. Obrazek 'Anioły Dobroci' wyszyty przez Tolę - 260

3. Obrazek 'Bluszcz' namalowany kredką przez Osowę - 50

4. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems - 125

5. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems - 75

6. Kubek nr 1 z logo Muratora - 50

7. Kubek nr 2 z logo Muratora - 30

8. Kask budowlany nr 1 z logo Muratora - 140

9. Nowy kalendarz na 2005 z reprodukcjami obrazów malarza Thomasa Kinkade od Ewak39 - 130

10. Piękne czerwone pudełko od Preev - 50

11. Obrazek od Engi - 60

12. Eliksir rozweselający od Edzi - 75

13. Serwetka od Marii - 30

14. Świeca - rzeźba od Mari - 25

15. Wielofunkcyjny scyzoryk Muratora - 100

16. Kask budowlany nr 2 z logo Muratora - 110

17. Kask budowlany nr 3 z logo Muratora - 80

18. Kubek nr 3 z logo Muratora - 0

19. Płyta: 'Cegiełka na rzecz ofiar powodzi. Moja i twoja nadzieja' od Pattaya - 40

20. Płyta Elli Fitzgerald - 5

21. Piękne czerwone pudełko nr 2 - 25

 

 

Oferta specjalna:

Fotel z podnóżkiem od firmy Yanomebel - 300

 

 

W sumie:

- 1560 zł z licytacji internetowej

- 770 zł z licytacji i zbiórki na spotkaniu grupy szczecińskiej

- 255 zł z licytacji spotkaniu grupy łódzkiej

- 200 zł zebrane przez Ewak39

 

łącznie 3085

 

Licytacja internetowa kończy się 16 grudnia o godz. 20.00

 

Wkrótce Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Nikoli, zarówno poprzez licytacje jak i dobrowolne wpłaty na konto.

 

licytacja internetowa http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

do powieszewnia jemioły pod powałą ;-)

 

 

hmm :roll:

mówią że pod jemiołą należy się całować ... (yemiołka - to nie była żadna osobista aluzja czy coś)

hmm żeby tylko z tego dzieci nie było - wprawdzie pól kapuścianych naokoło nie widać ale bociany w sezonie krążą tłumnie po okolicy ...

co widać po zwiększonej liczebności naszej Grupy ... :lol:

ale się zrobiliście całuśni.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy dziewczyny z tymi choinkami :o ...przecież ubieranie choinki to fajne zajęcie...a oczywiście szczególnie cieszą się tym faktem dzieci....u nas choinkę ubiera się zawsze w wigilię rano...i zawsze jest żywa :-)

 

Pewnie, że fantastyczne, gdyby nie ciągłe jakieś nagłe zdarzenia,które mi się przytrafiają przy tym i całą radość psują.

Jak byś się czuła, gdy ja w zeszłym roku ubierałam właśnie w Wigilię, wszystko gotowe, za godzinę ma przyjść rodzina, jeszcze drobiazgi do przygotowania zostały, czyli nakrycie stołu, na choince zawieszam ostatnią bomkę, uf ulga... na chwilę, gdyż w tym momencie stojak puszcza i choinka leci. No i problem jak umocować w donicy zastępczej całą ubraną choinkę, żeby się trzymała i jeszcze wytrzasnąć jakiś kamieni do jej obciążenia, żeby się nie wywróciła. Prawdziwy koszmar emocjonalny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i pochwalę się - wygrała etap szkolny konkursu "zDolny Ślązaczek" :D

To ja też się pochwalę, córka została dopuszczona do egzaminu na żółty pas w Judo :)

 

A moja córka to wygrała konkurs na rysunek związany z poezją Tuwima - zdaje się że na jakś zakładkę (nie okładkę :lol: ) i jej rysunek ponoć wisi gdzieś w gmachu Poczty Polskiej - obrazek listonosza

 

A mój synek wczoraj powiedział "halo" :p

 

Dobrzykowice - czy możesz mi dać nr telefonu tej szkoły pływania gdzie posyłasz swoją córę? (ale wysportowana dziewczyna ...) coś ta sobota nie bardzo mi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - czy możesz mi dać nr telefonu tej szkoły pływania gdzie posyłasz swoją córę? (ale wysportowana dziewczyna ...) coś ta sobota nie bardzo mi pasuje

Jaka szkoła ? :) Dzieciar chodzi tam gdzie chodził, czyli na basen przy stadionie :) Przecież chodziłas tam w poniedziałki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Zara!!!! no napisz skad ten wspolny sasiad!!!!

bo niecierpliwam :-)

 

a tak poza tym to u mnie fundamenty juz zasypane, uklepane, obfoliowane i czekaja na dosypke bo zabraklo piasku .....

cholera ponad 220 ton niewystarczylo

 

no i w tym roku zakonczymy budowe :-)

szkoda bo nudno bedzie .....

nie trzeba bedzie jezdzic i patrzec jak rosnie i robic zdjec ;-D

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz zamiar sie budować?

Zgodnie z sentencją "blisko, coraz bliżej" stan zaawansowania mojej budowy to stan surowy zamkniety + coś więcej. Sama budowa ma miejsce, co zaanonsował na Forum Bartar, w Nadolicach Wielkich, czyli w tej nie bardzo lubianej - patrząc oczywiście na działania UG - gminie Czernica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobudka!

 

coś widzę że się wszyscy pospali, a przecież na forum jest Dzień Grupy Wrocławskiej...

 

Nie chciałby wychodzić przed gospodarza ;-) i dam Ivonesce jeszcze trochę czasu :-)

 

Grzegorz

 

:lol: :lol: :lol: :lol: ale się złożyło ......zrobiłam tam wpis i dopiero zaglądnęłam tutaj....a tutaj polanek tak wypisuje ;-).....nic nie czekaj tylko pisz......jaki ja tam gospodarz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo i słonecznie :D

Wezwana do odpowiedzi przez Kasztankę donoszę:

Kasztanko może oni i na ptasiej a nie lesnej.Mieszkają koło selgrosu i hafele.Może znasz Piotra i Mirkę (nazwiska nie pamiętam :oops: ), a i mają 3 dzieci.Wschodnia jest za torami po drugiej stronie Długołęki.

Molly dzięki za wsparcie duchowo-literkowe :p

W kwestii zdolnych dzieci - moje są wprost genialne jeśli chodzi o powody wezwań do szkoły :roll: :wink: Odnoszę wrażenie, że bliżej im do latorośli Wiecha(jeśli się mylę to przepraszam), niż Ivo i Dobrzykowic :p

pozdrowienia dla czytających i piszących

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Myślałem już że tylko ja mam dziecko które jest urwisem :wink: ,a tu Zara widze ma podobne kłopoty :cry:Co najgorsze jest to że ja byłem podobny w wieku szkolnym .Jak mam teraz wyegzekwować od najmłodszej latorośli super zachowanie,gdy sam byłem niewiele lepszy. :oops: :oops: :oops: .Wyniki sportowe ma super,był nawet najlepszym bramkarzem turnieju.Nie wiem czy dobrze zrobiłem zawieszając jego treningi w klubie sportowym.Obiecałem synowi powrót do klubu jak poprawi stopnie i zachowanie .Na razie bez widocznego rezultatu.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj chciałabym przypomnieć za Ivo, że dzisiaj jest dzień naszej grupy.

A na razie to 3 (słownie trzy) wpisy są. Ivo już zaczęła :D . Ja się bezczelnie wepchnęłam przed starszych, bo ile można czekać??? no ile???

Z pracy niedługo wychodzę! A jeszcze cos poczytać bym chciała! W końcu aspirujeta do miana nbajaktywniejszej na tym forum ... grupy, to się weźta w garść!.

No!

Pozdrawiam wszystkich i melduję, że się chyba przeprowadzę w week-end :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...