Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Yacekiewicz

gratuluję wyboru :D :D

 

Mam nadzieję,że pochwalisz się razem z Wojty jakie w końcu budujecie domy :)

 

Oczywiscie ze sie pochwalimy :).

Narazie jednak poza projektem nic mie mam i moje napiecie przedbudowlane rozladowuje tworzac tylko stronke www

o naszej budowie. Chce na niej umiescic m.in. projekt domku :).

Jest tylko 1 maly problem, ze ja nie jestem informatykiem i cos powoli mi idzie robienie tej strony :roll: , ale moze podczas przerwy swiatecznej

dopowadze ja do stanu ogladalnosci :wink:

 

2 polowa Wojty'ego

 

 

Czekam niecierpliwie z ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O rany zapomniałam się przywitać :oops: :oops:

 

Witam Wszystkich i pozdrawiam :D :D :D

 

A ponieważ Święta tuż tuż, to chciałabym Wszystkim złożyć świąteczne życzenia:

 

Życzę Wam Świąt dających radość i odpoczynek,

a także nadzieję na Nowy Rok.

Świąt białych, skrzypiących śniegiem pod butami

pachnących choinką,

spędzonych w ciepłej i rodzinnej atmosferze

oraz pełno niespodziewanych prezentów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka jak prąd,czy już cos wiadomo? Nie wiecie może czy ktoś chce wynająć mieszkanie 3 pokojowe kuchnia , łazienka ,WC ok 60 m/2 na Biskupinie niestety 4 piętro bez windy.Pozdrawiam Wiech

 

niestety Wojtus62 bedzie cos wiedzial w styczniu :-(

a moze Ty cos wiesz? :-D

 

oooo jestes z Biskupina? :-)

ale super mam rodzicow i tesciow na Biskupinie

a na jakiej ulicy?

pozdrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka jak prąd,czy już cos wiadomo? Nie wiecie może czy ktoś chce wynająć mieszkanie 3 pokojowe kuchnia , łazienka ,WC ok 60 m/2 na Biskupinie niestety 4 piętro bez windy.Pozdrawiam Wiech

 

niestety nic Wojtus62 nie wie .... moze w styczniu :-(

a moze Ty masz jakies informacje??

 

ooo Biskupin - super dzielnica, a jaka ulica?

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK dlaczego nie założysz tej kiecki?- coś jej dolega? :wink:

 

kiecka jest super, ale kupiłam ją pod wpływem impulsu bo mi się strasznie spodobała, ale nie wiem czy nie jestem za stara na taką fajną kieckę (jest hmm trochę krótka ...)

a impreza - chyba u znajmomych, nie wiem, zawsze decydujemy jakieś dwa dni przed sylwestrem gdzie się udamy i zwykle zabawa jest super.

 

co do porządków i wigilii - ja jestem w trakcie porządkowania domu, a całość zostawiam sobie na dzień przed wigilią.

 

Wiech - daj ogłoszenie w Autogiełdzie, przyjda do ciebie pośrednicy i klienci prywatni, zobaczysz jak szybko :wink: Ile chcesz za wynajem? Tak z ciekawości? Też będę wynajmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yackiewicz obecnie palę tylko kominkiem dom ok 200 m/2. kominek 24 KW.przepalamy co kilka dni ponieważ nie mieszkamy jeszcze na stałe.Czasami jesteśmy kilka dni i wtedy palimy non stop.W zupełności wystarcza sam kominek do ogrzania(choć nie paliłem w czasie silnych mrozów).Ivonesca przeżyła całą zimę z kominkiem.

potwierdzam, przeżyłam ubiegłoroczną i czuję się cały czas dobrze :D :D :D :D

 

Dzieki, bede was kominkowo molestowal, jak przyjdzie czas i pora, pozwolicie? :roll: Jestescie obydwoje okryci plaszczem i to wodnym? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacekiewicz

gratuluję wyboru :D :D

 

Mam nadzieję,że pochwalisz się razem z Wojty jakie w końcu budujecie domy :)

 

Oczywiscie ze sie pochwalimy :).

 

2 polowa Wojty'ego

 

Czekam niecierpliwie z ciekawości :)

 

 

Chwalic sie nie nalezy :oops: , ale sie pochwalimy :lol: . Ale najpierw musi byc gotowy projekt, to chwile potrwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK dlaczego nie założysz tej kiecki?- coś jej dolega? :wink:

 

kiecka jest super, ale kupiłam ją pod wpływem impulsu bo mi się strasznie spodobała, ale nie wiem czy nie jestem za stara na taką fajną kieckę (jest hmm trochę krótka ...)

 

 

No coś TY?! :o

Znałam osobę, która nosiła mini, a była to Pani w mocno emerytalnym wieku i wcale nikim sie nie przejmowała, a Tobie jeszcze daleko do jej lat, więc się nie zastanawiaj i koniecznie załóż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo

Tydzień zaczyna się iście świątecznie - śnieżek i życzenia :lol:

Wojty - dzięki za "sukienkowe" namiary.

 

Jadło i ciasto spisy na święta gotowe??? Ja mam marazm umysłowy :oops:

 

Aga

 

Ja praktycznie co roku robię to samo.Karpie już kupiłam dzisiaj i zaraz je sfiletuję, gdy tylko skończę pierogi z kapustą i grzybami. Barszcz się kisi do Wigilii, zostają mi tylko jeszcze uszka- cała masa uszek.Jak to zrobię to reszta już pryszcz. Acha jeszcze zostaje mi upieczenie mięsa, gdyż na Święta nie kupuję wędlin. To by było z grubsza.

Ja jak mam taką blokadę to robię sobie małą przerwę na herbatę, biorę kartkę i coś do pisania i piszę co muszę zrobić :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech , czy ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym oznacza, że masz tradycyjne kaloryfery i z wodą w obiegu, czy to jakoś inaczej działa? :-?

tak, to tak działa :-)

 

Dzięki, to mnie to też interesuje. Powiedz mi jeszcze, czy to jedyne źródło ciepła, czy masz coś uzupełniającego lub rezerwowego do tego, np podłogówka, czy może gazowe jak nie ma czasu palić lub się wyjeżdża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...