Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z bloczków z Tematu - kupuj bloczki spod wibroprasy, są równe i dobrze zagęszczone - Termat, Betard, Gajków takie robią, pozostali robią tradycyjne w formie. Gajków jest drogi a w Termacie wynegocjowałem lepszy upust niż w Betardzie

 

 

Wiem, wiem, kolega pracowal w jednej z tych firm i kiedys mi o tym opowiadal, badzo dlugo opowadal :D.

A duzo drozszy jest Gajkow? bo jego mam pod nosem i sadze ze na transporcie moglabym oszczedzic :), a do Termatu mam dluuuuga droge :)

 

2 polowa Wojty'ego

Witam

W większości hurtowni za transport się nie płaci.Nam bardzo dobrze współpracowało się z Buliderem z ulicy Ziębickiej.Transport do Dobrzykowic był na ich koszt i zabrali spowrotem wszystkie materiały, które zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was robił rozeznanie we wrocławskich szkółkach pływania dla niemowlaków?

 

my chodziliśmy z Pawłem. Faaajnie było, nawet doszliśmy do nurkowania.

Chodziliśmy na stadion olimpijski i później do szkoły 'Fariaszka' na basen w przychodni na Ostrowskiego.

Na Ostrowskiego nam się bardziej podobało - było jakoś tak bardziej kameralnie. Mniejszy basen, mniejsze grupy, mniej zamieszania za to prowadząca może zwrócić więcej uwagi poszczególnym osobom.

 

Niestety z rozpoczęciem budowy zaczeło nam brakować sił i czasu.

A teraz jak po przeprowadzce pojechaliśmy z Pawłem do Brzegu Dolnego na basen to wszedł do hallu, rozejrzał się i powiedział NIE... i w tył zwrot...

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

czemu uważasz, że masz przewymiarowane? możemasz podłoże wymagające tego? robiliście badania gruntu?

 

Niesty nie robilismy badania gruntu, bo bylo juz za pozno - koniec lata. A wtedy to juz prawie wod gruntowych nie ma :(. Na wiosne, jak bede projektowala drenaz to zawolam geologa. I pewnie dla spokoju przelicze fundamenty :) Ale nawet nasza architekt powiedzial ze sa troche przewymiarowane :). ALe z drugiej strony lepiej je przewymiarowac niz "odchudzac" na sile

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka budowalas z maxow? a jezeli tak to z pegowa???

 

nie, 'suporex' prefbet Milicz.

i nie z Pęgowa... mimo kilku prób nie zdecydowałem się na zakup czegokolwiek z cegielni z Pęgowa... Chyba rzeczywiście oni żyją z wożenia pyłu... tyle dobrego że mam do tych byłych glinianek kawałek drogi i po drodze tory i drogę Wrocław - Oborniki...

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka budowalas z maxow? a jezeli tak to z pegowa???

 

nie, 'suporex' prefbet Milicz.

i nie z Pęgowa... mimo kilku prób nie zdecydowałem się na zakup czegokolwiek z cegielni z Pęgowa... Chyba rzeczywiście oni żyją z wożenia pyłu... tyle dobrego że mam do tych byłych glinianek kawałek drogi i po drodze tory i drogę Wrocław - Oborniki...

 

Grzegorz

 

 

Hi, hi

Widze ze ludzie w Pegowie sa cieci na cegielnie i chyba nikt u was nie kupuje nic z Wiki...

 

2 polowa WOjty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka budowalas z maxow? a jezeli tak to z pegowa???

 

nie, 'suporex' prefbet Milicz.

i nie z Pęgowa... mimo kilku prób nie zdecydowałem się na zakup czegokolwiek z cegielni z Pęgowa... Chyba rzeczywiście oni żyją z wożenia pyłu... tyle dobrego że mam do tych byłych glinianek kawałek drogi i po drodze tory i drogę Wrocław - Oborniki...

 

Grzegorz

 

acha TX!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ludzie w Pegowie sa cieci na cegielnie i chyba nikt u was nie kupuje nic z Wiki...

Wiesz... próbowałem tam kupić suporex, więźbę, dachówkę i tynk wewnętrzny.

I za każdym razem mieli ceny o jakieś 30% do 50% wyższe od konkurencji (porównywałem zazwyczaj z Szostakiem i Hanbudem z Trzebnicy)

 

To co mam ich lubić? A wtedy jeszcze nie byłem z Pęgowa ;-)

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

a w gminie nie maja map geologicznych? będziesz miał obraz jak sie kształtuje podłoże na większym obszarze ale da pogląd czego się można spodziewać u siebie

ciekawe z czego zyje hurtownia w Pęgowie jak mają tak wyśrubowane ceny????

 

Te mapy duzo by mi nie daly - jest zbyt ogolna, ja potrzebuje prznajmniej 2-3 odwiertow.

A cegielnia zyje, tak jak pisalam wyzej, z rekultywacji terenu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...