Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich

nareszcie piątek

ponoć u mnie kończą dach - nareszcie. I mają kończyć drenaż - mam nadzieję że nie sypnie śniegiem. Trzeba będzie kupić krawęzniki - naokoło domku będzie żwirek, krawężniki, obsypiemy ładnie piachem i ziemią i będzie można sadzić drzewka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma w planie wycieczkęna Budmę????

Wystarczy że wybiore się na TARBUD 18.03.2005 r. do Hali i tak wracam z pełnymi torbami reklam, które wpinam do segregatorów tematycznie. Faktem jest że się przydają. Wrocławskie targi wiosenne moim zdaniem są wystarczajace. i tak mam lekki zawrót głowy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma w planie wycieczkęna Budmę????

Wystarczy że wybiore się na TARBUD 18.03.2005 r. do Hali i tak wracam z pełnymi torbami reklam, które wpinam do segregatorów tematycznie. Faktem jest że się przydają. Wrocławskie targi wiosenne moim zdaniem są wystarczajace. i tak mam lekki zawrót głowy :lol: :lol: :lol:

 

Uważam że targi generalnei są przereklamowane a ich poziom bardzo niziutki

10 wystawców na krzyż i do tego zblazowanych w sobotę pod koniec imprezy wiekszość jest już pijana i ślini się do biednych hosetss

 

a klienci ?? pani weźmie uloteczkę albo zostai wizytóweczką co wyślemy coś extra ... in your dreams

 

szkoda kasy chyba że na prawdę nie ma co robić w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :) Pozdrowienia dla całego wrocławskiego forum! "Dopierozaczynam" budowę na wiosnę w Wilkszynie, pozwolenie na budowę już jest prąd, woda i gaz w najbliżych miesiącach, ale niestety nie mam wykonawców, nie pochodzę z Wrocławia i nie mam tutaj

żadnych znajomych budujących, listę Dobrzykowice już przejrzałam, ale może ktoś poleciłby jeszcze jakiś dobrych fachowców, chętnie nawiążę kontakt z formułowiczami budującymi w Wilkszynie. Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów i serdecznie pozdrawiam - od wieków już nie zaglądałam na Forum (z powodów różnych - zarówno braku czasu jak i braku dostępu do komputera z powodu przeprowadzki), no i kiedy się udało - cóż widzę! Następny mieszkaniec Wilkszyna na Forum! "Dopierozaczynam" - życzę Ci powodzenia w budowaniu i w razie potrzeby służę wsparciem duchowym. Jeśli zechcesz skorzystać - mój mail : [email protected].

Muszę się wszystkim pochwalić - od 21 grudnia już mieszkamy w naszym domku! Jest super! Ale obiecałam sobie solennie "nigdy więcej przeprowadzki". Asia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wszystkim pochwalić - od 21 grudnia już mieszkamy w naszym domku! Jest super! Ale obiecałam sobie solennie "nigdy więcej przeprowadzki". Asia :D

 

Hej Asiu :) Mnie wizja przeprowadzki - chociaż upragnionej - też przeraża. Strasznie człowiek obrasta w przedmioty. Czy ktoś ma na przykład doświadczenia w przeprowadzaniu akwarium z rybami?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyk,

z tego co sie orientuję to na Ślężnej gdzie był FELIS są inne hurtownie elektryczne o równie bogatym asortymencie tylko nie tak ładnie wyekponowanym, również na Boa Żelenskiego/Długosza jest hurtownia elektryczna i jeszcze jest TIM gdzieś boczna Strzegomskiej za wiaduktem kolejowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...