Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hej hej

ale mnie nie bylo dlugo - tydzien :-o

i widze ze nic sie takiego nie zdarzylo ;-D

 

zima sie cos zbliza kroczkami malymi .... nie wiem czy zaczynac murowac czy nie ....

 

a co do przeprowadzki - baaardzo lubie (przeszlam dotychczas 4, ale szykuja sie jeszcze 2-ostatnia do domku)

 

jest to meczace, ale ile niepotrzebnych gratow sie wyrzuca- to lubie najbardziej :-)

 

pozdrawiam wszystkich słonecznie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich :)

U mnie mam nadzieję, że będzie przysłowiowe do trzech razy sztuka. Tylko raz się przeprowadzałam, więc to jest moje drugie lokum, a kolejnym mam nadzieję, że będzie własny dom.

Ale generalnie nie przepadam za przeprowadzkami. Chora jestem jak muszę nas pakować na wyjazdy wakacyjne- a co dopiero byłoby przy całkowitej likwidacji?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to mój 7 adres we Wrocławiu (najwięcej przeprowadzek zaliczyłam w czasie studiów) i szczerze mówiąc - mam nadzieję, że przedostatni, bo ile można :lol: :wink:

 

uuu 7 to niezle, ale w obrebie jednego miasta to jeszcze ujdzie ....

my mielismy 4 przeprowadzki na odleglosc okolo 250 km od wroclawia

- jak sie czegos zapomnialo to hmmm ..... po ptakach :-)

 

pozdroowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

U mnie mam nadzieję, że będzie przysłowiowe do trzech razy sztuka. Tylko raz się przeprowadzałam, więc to jest moje drugie lokum, a kolejnym mam nadzieję, że będzie własny dom.

Ale generalnie nie przepadam za przeprowadzkami. Chora jestem jak muszę nas pakować na wyjazdy wakacyjne- a co dopiero byłoby przy całkowitej likwidacji?!

 

a Molly gdzie Twoja facjata??

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe,dachowiec co ty napisałeś????o tej Wice z Pęgowa to ja miłam zamiar mieszkać pod lasem w mikroklimacie Obornickim,a tu taki Czarnobyl mi szykują,na ile to grożne-może nie budować?zwłaszcza że w niedziele prawie bym podzieliła los dzika i to na własnej ziemi -wytoczyłam armaty na myśliwych,jeśli w grupie są takowi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, forum ma jakos wieksze powodzenie w godzinach biurowych, ciekawe dlaczego... :lol: :lol: :lol:

 

no wlasnie ... hmmm.... dziwne :-)

a wydajnosc pracy spada a łeb na szyje :-)

 

uuuuuuuuuuu a w domku oszczedzamy??? hihihi

pozdrowka

 

O wypraszam to sobie :wink: - ja mam biuro w domu :) i na Muratorku nie oszczędzam. Ale co będę tak sama do siebie gadać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem stosunkowo nowa na forum- nie chciałam zawracac Wam głowy - przeglądam forum wzdłuż i wszerz ale ciągle brakuje mi danych dotyczących sprawdzonych wykonawców. W końcu odwazyłam sie jak kto każdy nowy zadać bezpośrednio wam nieunknione pytanie o polecane ekipy budowlane.

Na wiosne startuję z budową pod Kobierzycami. Najchętniej zwiazałabym sie :wink: z wykonawcą prawie generalnym, ktory doprowadziłby dom do stanu "developerskiego" - a potem zrobiłby moze i wykończeniówke. Dojazdy do pracy i godziny tu spędzane nie pozwolą mi szukać co chwile nowych ekip do poszczególnych etapów. Bardzo proszę o pomoc - czas ucieka a ja w lesie. Ciągle chce wierzyc ze jeszcze są na rynku dobrzy, rzetelni fachowcy - znacie kogoś dobrego -dajcie znać proszę. Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czytałem Wasze wypowiedzi na temat targów budowlanych.Na targi chodze od 10 lat(na Budmę do Poznania i Tarbud we Wroclawiu).Uważam że z roku na rok są coraz gorsze.Pamiętam targi we Wrocławiu gdzie dla wystawców brakowało miejsca na ekspozycje.W Poznaniu jest dużo lepiej ze względu na dużą powierzchnie wystawową,ale i tak zdecydowanie gorzej jak było x lat temu.Pamiętam jakie były promocje z okazji targów we Wrocławiu i Poznaniu ,a teraz można tylko powspominać lepsze czasy.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

ja ostatnio jestem strasznie zarobiona w pracy, teraz minuta relaksu na forum - ale fajnie!

mam już dość budowania, o tej porze już mieliśmy kończyć instalacje i sadzić drzewka :roll: a tu klops

 

BK - chyba mamy jakiś dobry sezon, bo ja też urobiona po łokcie ostatnio. Ale relaksuję się dodatkowo w glinie (już jutro!! :) )

 

A z naszego placu niedawno jakieś łosie ukradli kilka starych desek, co sobie leżały grzecznie pod plandeką. Jeszcze w dodatku trochę powyginali siatkę (taka 6 metrowa decha to nie byle co). Na szczęście nasz nieoceniony sąsiad nas zaalarmował i usiłujemy zdybać dzielnicowego, żeby trochę pochodził po placu i wystraszył pijaczków. Bo co innego jeszcze można zrobić? Swoje podejrzenia mamy, ale za rękę nikogo nie złapano a deski już dawno pewno poszły z dymem (do niczego innego się nie nadawały) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...