Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polanka

A jak się miewa Twoje winko :lol: :wink:

 

na razie w sferze marzeń...

Zrobiliśmy taras i czekamy wiosny żeby móc zasadzić winorośl.

Zanim urośnie i zaowocuje to trochę czasu minie...

 

Zresztą to chyba o kogo innego chodzi.

Kto to był? Chyba dwie osoby z grupy Ivonesca, Dobrzykowice, Dachowiec.... a i to chyba bardziej nalewki niż wino o ile pamiętam.

 

Ja na razie eksperymentowałem z nalewką na orzechach, ale nawet ja tego nie jestem w stanie pić :-(

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polanka

A czemu się nie da pić Twojej nalewki?

Taka ognista, czy co ?

 

no właśnie nawet nie ognista... po prostu taka nijaka...

 

a jak już piszę:

udało mi się z pomocą ojca Dagmary skończyć płot:

http://czajla.republika.pl/dom/200501-011605s.jpg

 

i właściwie chciało by się ogłosić zakończenie robót gdyby nie to że taras trzeba przeszlifować, potraktować po raz kolejny lakierobejcą (niestety orzechówka nie pasuje kolorystycznie, nawet do tego się nie nadaje ;-))

no i rozrzucić po podwórku pięć wywrotek ziemi które tam od dawna leżą w kupkach :-)

 

Grzegorz

(a ciekawym polecam 3/4 panoramy osiedla - nasz domek jest gdzieś w środku)

http://czajla.republika.pl/dom/200501-011605-21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przybywają nam najmłodsi forumowicze.Jedni już przybyli inni lada moment :lol: I chwała Wam za to :lol: Co do reszty grupy młodych która się leni,proszę zabierać się do ostrej roboty :lol: :lol: :lol: Mój syn jakoś się nie kwapi i brak mi wnuka :evil: Przecież musicie zasiedlić potomstwem Wasze wyśnione domy.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przybywają nam najmłodsi forumowicze.Jedni już przybyli inni lada moment :lol: I chwała Wam za to :lol: Co do reszty grupy młodych która się leni,proszę zabierać się do ostrej roboty :lol: :lol: :lol: Mój syn jakoś się nie kwapi i brak mi wnuka :evil: Przecież musicie zasiedlić potomstwem Wasze wyśnione domy.Pozdrawiam Wiech

 

Wiech,

mam nadzieję że nie winisz mnie za to przegonienie bocianów znad Twojego domu - one nadal w okolicy są, a raczej z pewnością będą. Przy takiej ciepłej zimie powinny już niedługo wrócić.

Mógłbyś się zastanowić nad uprawą kapusty - może masz trochę miejsca w ogródku? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molly,

Czytałem na forum o firmach i cenach betonu natomiast interesują mnie bloczki . Bardzo proszę radźcie.

 

MM

 

 

Witam wszystkich !

Zagladam tutaj sporadycznie - jednak milo Was poczytac.

Co do bloczkow przerabialem ten temat przed paroma miesiacami, po kilku probach wybralem bloczki z Termatu Sroda Sl. ( m.in. dzieki podpowiedziom grupowiczow - gagat dzieki :) ) Cena netto 2,04 za bloczek B6 12x24x36 z transportem na budowe i rozladunkiem HDS przy ilosci okolo 5000 szt. Kupowane przez PSB - bezposrednio w Termacie nie chcieli dac tak dobrej ceny, ciekawa cene niweczyl drogi transport. Jakosc godna polecenia !

Termat wygral z lokalna betoniarnia - tutaj zabijal mnie koszt transportu i z lokalnym "garazowcem", ktory gwarantowal beton B20 a dozowal skladniki lopata na oko.

Reasumujac piekne, dobrej jakosci, relatywnie niedrogie bloczki z Termatu, POLECAM !!

 

BTW Moze ktos ma namiar na tani BK 24 i 12 do kladzenia na klej ??

 

Pozdrawiam

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molly,

Czytałem na forum o firmach i cenach betonu natomiast interesują mnie bloczki . Bardzo proszę radźcie.

 

MM

 

 

Witam wszystkich !

Zagladam tutaj sporadycznie - jednak milo Was poczytac.

Co do bloczkow przerabialem ten temat przed paroma miesiacami, po kilku probach wybralem bloczki z Termatu Sroda Sl. ( m.in. dzieki podpowiedziom grupowiczow - gagat dzieki :) ) Cena netto 2,04 za bloczek B6 12x24x36 z transportem na budowe i rozladunkiem HDS przy ilosci okolo 5000 szt. Kupowane przez PSB - bezposrednio w Termacie nie chcieli dac tak dobrej ceny, ciekawa cene niweczyl drogi transport. Jakosc godna polecenia !

Termat wygral z lokalna betoniarnia - tutaj zabijal mnie koszt transportu i z lokalnym "garazowcem", ktory gwarantowal beton B20 a dozowal skladniki lopata na oko.

Reasumujac piekne, dobrej jakosci, relatywnie niedrogie bloczki z Termatu, POLECAM !!

 

BTW Moze ktos ma namiar na tani BK 24 i 12 do kladzenia na klej ??

 

Pozdrawiam

BODO'wy

 

Dzięki BODO'wy

ja dostałem na telefon 2,18 za szt. w Termacie przy ilości 1700. Muszę pilnie popracować nad tymi cenami 8) Betoniarnie o których piszesz wogólnie nie wchodzą w grę (trafne argumenty). Betard jest polecanyno i nie daleko. Kwestia negocjacji.

 

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...