Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Farby do malowania ceramiki na zimno można chyba kupić w sklepie dla plastyków Telpen na Kazimierza Wielkiego (w bramie obok tego białego kościoła) albo w sklepiku na ASP na Placu Polskim. Szkliw raczej nie, ale można zapytać. A jakie materiały jeszcze Cię interesują?

Dzięki narazie to wystarczy jak będe miała jeszcze jakiś problem to poprosze. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam grupę.Vardo .Podaje nazwę firmy FIZJO-GEO Badania z zakresu geologii,fizjografii i ochrony środowiska ul Paderewskiego 19. 51-612 Wrocław tel.348-45-22. Firma chyba rodzinna bo są dwa imiona Zbigniew i Mariusz Rinke.Vardo jeżeli jesteś za oceanem ,to mnie łatwiej będzie sie dowiedzieć na miejscu o interesujące Cię badania ,chyba że masz kogoś na miejscu.Daj znać jak to załatwisz.Pozdrawienia Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątek.

Fajny to on nie jest dla mnie - w moje własne imieniny ktoś mi po raz drugi w ciągu tygodnia :evil: przebił oponę. To są właśnie uroki parkowania na parkingu blokowiska. Już wiem dlaczego chciałam się budować :cry:

Ja nie wiem - czy to dlatego że jestem tu nowa bo się niedawno przeprowadziliśmy, czy nieopatrznie stawałam na "czyimś" miejscu? Nadepnęłam komuś na odcisk? A może to czysty przypadek bo stanęłam blisko boiska, na którym chyba w nocy okoliczna "złota młodzież" piwko sączy? i się kurczę potem musi rozerwać.

:cry:

A specjalnie zaczęłam parkować gdzie indziej, nie chciałam stawiać samochodu tuż koło wejścia do bramy, żeby nie przeszkadzać :evil: .

 

Pocieszcie mnie troszkę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątek.

Fajny to on nie jest dla mnie - w moje własne imieniny ktoś mi po raz drugi w ciągu tygodnia :evil: przebił oponę. To są właśnie uroki parkowania na parkingu blokowiska. Już wiem dlaczego chciałam się budować :cry:

Ja nie wiem - czy to dlatego że jestem tu nowa bo się niedawno przeprowadziliśmy, czy nieopatrznie stawałam na "czyimś" miejscu? Nadepnęłam komuś na odcisk? A może to czysty przypadek bo stanęłam blisko boiska, na którym chyba w nocy okoliczna "złota młodzież" piwko sączy? i się kurczę potem musi rozerwać.

:cry:

A specjalnie zaczęłam parkować gdzie indziej, nie chciałam stawiać samochodu tuż koło wejścia do bramy, żeby nie przeszkadzać :evil: .

 

Pocieszcie mnie troszkę :roll:

 

Tulimy, tulimy :) Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Agnieszka?

 

Ten piątek dla mnie też jest koszmarny - po prostu nie mogę oczu otworzyć :( :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątek.

Fajny to on nie jest dla mnie - w moje własne imieniny :

Wszystkiego najlepszego ,spełnienia marzeń i zawsze całych opon :wink: :p :p

 

Ja nie wiem - czy to dlatego że jestem tu nowa bo się niedawno przeprowadziliśmy, czy nieopatrznie stawałam na "czyimś" miejscu?

W przypadku blokowiska bardzo możliwe że to "czyjeś miejsce" parkingowe.Nie popieram takich działań aczkolwiek obserwuję to zjawisko pod własnym blokiem :roll:

 

pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątek.

Fajny to on nie jest dla mnie - w moje własne imieniny

 

Pocieszcie mnie troszkę :roll:

Wszystkiego dobrego i życzę CI żebyś szybko, jak najszybciej mogła parkować w swoim własnym garażu. A tak jeszcze żeby ciepło biło ci wieczorami z kominka a sąsiad nie stukał za ścianą a za oknem był zielony las :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu lepiej :lol: Zawsze to miło sprowokować miłe życzonka :lol: Dziękuję!

Agnieszka jestem, Agnieszka :D . Zara - ty też? Jak miło! Pozdrawiam wszystkie Agnieszki w dniu naszego babciowego święta.

Dziękuję Agnieszko :lol: :wink: :p

To zrobiłyśmy sobie kącik wzajemnej adoracji :wink:

A tak na marginesie - na starość będziemy pokrzywdzone (1 prezent a 2 okazje) 8)

pozdrawiam serdecznie

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...