Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ivonesca - z tym trzymaniem się masz chyba rację. Jeżeli ktoś dobrze przemyślał inwestycję, to tylko nagłe pogorszenie sytuacji finansowej tłumaczy zejście z obranej drogi, gdy zakładało się porządne materiały. Ja zakładam min. 25 lat bez remontu (takie dupperele jak malowanie pokoju się nie liczy) i dlatego omijałem materiały wątpliwe, choć wątpliwości finansowe były. Fakt faktem, że niedoszacowałem kosztów, ale skoro samozwańczo zaliczam się o klasy średniej, to chyba stać mnie będzie na kredyt na wykończenie domu :grin: :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivonesca, wszystkie dostępne aktualnie na rynku pokrycia dachowe są OK, żadne nie będzie cieknąć i spełni swoje zadanie. Przy tego typu wyborze oprócz kwestii finansowych, pierwsze skrzypce grają rózne mniej lub bardziej subiektywne odczucia takie jak ekologia, tradycja, "bębniący deszcz" :smile: itp. Ja z żoną zdecydowałem że będziemy oszczędzać na tych elementach które późnie jest łatwo wymienić dlatego ściany mam z porothermu kładzionego na oryginalnej zaprawie a na dachy juz w ten poniedziałek kładziona będzie karpiówka czerwona angoba firmy Viekor. Tak więc najprawdopodobniej bedę miał ładny dach ale spał będę na łóżku polowym http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/bawling.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - nie wierz w dzieci. I tak Cię oleją

Co do tego, że blacha nas przetrwa, to głowy bym nie dał. Ja nie zamierzam tak szybko się udać do Parku Sztywnych. A jak "fachowcy" dobrze rozcharatają brzegi lub zrobią "odpowiednie" dziury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...