Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie :D

 

Poszukuję wytwórcy, sprzedawcy parkietu przemysłowego/sztorcowego w naszym regionie. Znacie kogoś? Możecie polecić?

Znaleźliśmy parkiet taki w Castoramie, ale dość drogi (86 zł/za m2) bo z drewna egzotycznego. Nas zadowoli w pełni drewno krajowe. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Pozdrowienia

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To może zwróć sie do Narcyzy po glinę, ulep sobie donice i koleżankę poproś tylko o wypalenie? To wielka frajda i wbrew pozorom nie takie znowu trudne. A jaka oszczędność!! :lol:

 

Znając siebie to moje "dzieło" wszystko by przypominało tylko nie donicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zwróć sie do Narcyzy po glinę, ulep sobie donice i koleżankę poproś tylko o wypalenie? To wielka frajda i wbrew pozorom nie takie znowu trudne. A jaka oszczędność!! :lol:

 

Znając siebie to moje "dzieło" wszystko by przypominało tylko nie donicę ;)

 

to jakaz to by byla jedyna w swoim rodzaju donica!!!!

istne dzielo sztuki, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju :-)

WOW - a picasso to co malowal pieknie? jakies koslawe figury - a prosze jaki znany :-) ja od razu zamawiam u Ciebie jedna donice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zwróć sie do Narcyzy po glinę, ulep sobie donice i koleżankę poproś tylko o wypalenie? To wielka frajda i wbrew pozorom nie takie znowu trudne. A jaka oszczędność!! :lol:

 

Znając siebie to moje "dzieło" wszystko by przypominało tylko nie donicę ;)

 

to jakaz to by byla jedyna w swoim rodzaju donica!!!!

istne dzielo sztuki, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju :-)

WOW - a picasso to co malowal pieknie? jakies koslawe figury - a prosze jaki znany :-) ja od razu zamawiam u Ciebie jedna donice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zwróć sie do Narcyzy po glinę, ulep sobie donice i koleżankę poproś tylko o wypalenie? To wielka frajda i wbrew pozorom nie takie znowu trudne. A jaka oszczędność!! :lol:

 

Znając siebie to moje "dzieło" wszystko by przypominało tylko nie donicę ;)

 

to jakaz to by byla jedyna w swoim rodzaju donica!!!!

istne dzielo sztuki, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju :-)

WOW - a picasso to co malowal pieknie? jakies koslawe figury - a prosze jaki znany :-) ja od razu zamawiam u Ciebie jedna donice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim!

Nieskromnie :oops: przyznaję się do corocznej produkcji napoju winopodobnego. Trochę sprowokowany zrobiłem fotkę tego co z przyjemnością za zdrowie to czytających za chwilę wypiję! :roll:

 

http://www.album.com.pl/szulala5490/110543.jpg

 

 

Melduję obecność okienek na naszej budowie...

http://www.album.com.pl/szulala5490/110502.jpg

 

chętnych zapraszam na ostatnią stronę albumu ze stopki...

 

vardo polecam Pana Rinke - rzetelny gość!

BK wszak to Ty właśnie Beatko analizowałaś onegdaj ubezpieczenia budów? (próbującym polecać PZU odpowiadam - straszna kicha!) Na rynku liczy się Generali, Hestia i Compensa. Oczywiście chodzi o ubezpieczenie od kradzieży itp. a nie tylko od pożaru itp.

Wspominasz o zabezpieczeniu co bardziej chodliwych elementów zabudowy - a jak tam Wasz system alarmowy? Ja właśnie robię fakultet z automatyki... i jeszcze jedno... jak oceniasz BPH w kredytach hipotecznych?

Wiechu ciągle nie zrobiłem próby kominowej, podobno ekipie wyrywało worek od cementu jak rozpalali (dobrze, że nie z cementem :lol: ); szczelność muszę sobie sam spokojnie sprawdzić.... może się obawiam i jakoś jeszcze tego nie zrobiłem :lol:[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj wszystkich

 

Czy naprawdę nikt nie moze mi polecić kierownika budowy z okolic Oławy? Dobrzykowice: dzowniłem pod namiary wskazane w Twojej stopce, ale Pan P. jest wolny tylko w soboty i w niedziele (poza tym, numer telefonu jest nieaktualny).

 

Czy nikt nie ma kierownika budowy :wink:

podaj mi ten numer to zaktualizuję, co do kierownika, to moge podac swojego ale nie biorę za niego odpowiedzialności. Kierownik był mi potrzebny jedynie do wpisów w dzienniku budowy, na budowie był raz, reflektujesz ?I jeszcze jedno, on jest z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim!

Nieskromnie :oops: przyznaję się do corocznej produkcji napoju winopodobnego. Trochę sprowokowany zrobiłem fotkę tego co z przyjemnością za zdrowie to czytających za chwilę wypiję! :roll:

Wolałbym pokosztować a nie tylko oglądać :) Acha i zostaw trochę na pępkowe ;)

I zupełnie z innej beczki, fajny i oryginalny kieliszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko troszke z innej dziedziny gdzie we Wrocławiu jest giełda

sprzętu narciarskiego bo na nowe narty mnie nie stać :cry: ( budowa) :D

więc muszę poszukać używanych 8)

dzięki i pozdrawiam

 

Cześć,

Wydaje mi się, że ostatnio widziałam jakiś napis na Kuźniczej (idąc z Rynku w kierunku Uniwersytetu - po prawej stronie) informujący o tym, że znajduje się tam taka giełda. Ale sama tam nie byłam więc nie wiem co to dokładnie jest.

Właśnie widziałam w TV jakie warunki panują w górach. Od razu zachciało mi się szusów, a u mnie w tym roku się na nie nie zapowiada :(

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Poszukuję wytwórcy, sprzedawcy parkietu przemysłowego/sztorcowego w naszym regionie. Znacie kogoś? Możecie polecić?

Znaleźliśmy parkiet taki w Castoramie, ale dość drogi (86 zł/za m2) bo z drewna egzotycznego. Nas zadowoli w pełni drewno krajowe. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Pozdrowienia

Agnieszka

 

Agnieszko - jak znajdziesz jakąś sensowną ofertę, to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachowiec - co do alarmu, to wszystko jest zaklepane, zaprojektowane, ale na razie nie ma sensu bo nie mamy skrzynki z prądem, prąd jest od kogoś, więc alarm będzie3 jakby co nieskuteczny - to znaczy w ogóle nie zadziała, rozumiesz.

 

co do ubezpieczenia - na razie mam parę typów, ale myślałam że ktoś z Was może sprawdził te oferty w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK alarm u p. Tomasza? :) ja być może też ale jeszcze się dodatkowo rozglądam. Chętnie podzieliłbym się przemyśleniami na ten temat... w końcu jest sporo możliwości automatyki w domku...

i PYTANIE do Ciebie Beatko! na jaki bank się zdecydowałaś? mam możliwości w BPH... może pogadamy o tym na privie?

 

kasztanka Brochów, możnaby powiedzieć, że nagrane z marszu...

 

dobrzykowice pępkowe chętnie! a ten kieliszek to mój ulubiony i choć mocno wiekowy trzyma się dzielnie!

 

i jeszcze jedno pytanko:

 

CZY KTOŚ Z WAS MOŻE POLECIĆ NIEDROGIEGO NOTARIUSZA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachowiec, BPH jest jak najbardziej OK. mam kredyt właśnie tam i jest to chyba najlepsza oferta na rynku. Tzn jeśli chodzi o oprocentowanie to można znaleźć lepsze, ale mają przyjazne kredytobiorcom procedury i nie czepiają się szczegółów. Ja wybrałam wszystkie transze na faktury stanowiące 60% zadeklarowanych wielkości transz i nikt nic nie sprawdza. Uciekłam w ten sposób przed spadkiem walut, choć i tak straciłam, ale nie aż tyle.

Dobrze byłoby złożyć wniosek teraz lub za miesiąc, dwa (jeśli w CHF) - bo oni biorą kurs z dnia złożenia wniosku do obliczania transz - a w ciągu dwóch, trzech miesięcy na pewno pójdzie w górę. A teraz jest niski, i nie mogę wybrać ostatniej transzy, bo za dużo bym straciła. Chociaż z drugiej strony raty fajne - jakieś 700 PLN mniej na racie niż gdybym brała w PLN, a byłam bliska PLN w BZWBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...