Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

BK - chętnie się spotkamy... ale jeśli przed to napewno im szybciej tym lepiej! Jeśli macie dzisiaj, jutro czas to daj znać na priva! Może u Was?

U nas w domku lekki sajgonik przednarodzinowy ale właściwie to też nie problem :lol: Tak więc czekam na info - namiary tel. chyba masz...

 

co do tynków - w nowym domu zawsze przed jastrychem!

 

aktualnie:

JESTEM PILNIE ZAINTERESOWANY WSZELKIMI NAMIARAMI NA SENSOWNEGO NOTARIUSZA I RZECZOZNAWCĘ MAJĄTKOWEGO - O KONTAKTY PROSZĘ NA PRIVA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

d

achowiec wysłałam na priva namiary

witam wszystkich w zimowy dzionek,ale we Wrocku brak atmosfery zimy rano wróciłam z Bielska tam to urocze widoki i śnieżku troszke,kasztanka ja robiłam karpiowy dach w grudniu nie znam cen innych dachówek,ani cen wykonawstwa,ale mogę ci powiedzieć że drzewa idzie strasznie dużo,mój dach ma 190 m,a łat jak dobrze pamiętam ok.1400 mb no i robota nie tania,posłuchaj BK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej!

 

Witam wszystkich.

Jak zwykle spozniona :p

Widze ze na forum troche ozywienia - niektorzy juz dachowke i okna wybieraja a my nadal "biegamy" po firmach budowlanych...

 

Hadraadae - sliczne" cudanka" robisz na tych zajeciach... A dowiedzials sie moze czy nie zwolnilo sie jakies miejsce?? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej!

 

Witam wszystkich.

Jak zwykle spozniona :p

Widze ze na forum troche ozywienia - niektorzy juz dachowke i okna wybieraja a my nadal "biegamy" po firmach budowlanych...

 

no a skontaktowalas sie z Panem Mania? jakie wrazenia?

a propos dachowki i okien to sa plany dalekie, ale wole je dobrze przemyslec niz potem na szybko z dzidziusiem pod reka wybierac io podejmowac decyzje :-) ekipe mamy wiec tylko kwestia wyboru materialow .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej!

 

Witam wszystkich.

Jak zwykle spozniona :p

Widze ze na forum troche ozywienia - niektorzy juz dachowke i okna wybieraja a my nadal "biegamy" po firmach budowlanych...

 

no a skontaktowalas sie z Panem Mania? jakie wrazenia?

a propos dachowki i okien to sa plany dalekie, ale wole je dobrze przemyslec niz potem na szybko z dzidziusiem pod reka wybierac io podejmowac decyzje :-) ekipe mamy wiec tylko kwestia wyboru materialow .....

 

Jeszcze z twoja ekipa sie nie wiedzialm. Ostanio bardzo duzo pracuje, a poza tym mam sesje na studiach podyplomowych, ufff. Kontakty z budowlancami wzial na siebie moj mezus, a on ma troche niska "przerobowosc" w tej materii :D. Ale pewenie w tym tygodniu dojdzie do "towoej ekipy" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do robienai palnow zakupowych lub tez samych zakupow to cie rozumiem. Pamietam jak moi znajomi odbierali nowe mieszkanie, gdy ich "mlody" mial kilka miesiecy. Ludzie wbiegali tylko do sklepu i mowili szybko co chca i spowrotem do domku. Kolor scian wybierali na szybkiego dopiero w w sklepie :) W domu dopiero zaczeli sie zastanawiac czy dobrze wybrali :).

ja mam tylk nadzieje ze zdazymy wybudowac caly domek zanim napadnie nas ogromna chcec powiekszenia rodzinki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dachowiec

Alarm ma załozony(załozył elektryk taniej niz propoowały to firmy ochroniarskie)ale zamieszkałe domy są na tyle daleko, ze narazie zdecydowalismy sie na stróża.Rozmawialiśmy z Solid ale po zrobieniu wywiadu u miejscowych okazało sie ze jak w którymś domu włączył sie alarm to 40min. czekali na ochroniarzy.Po zamontowaniu okien zdecydowalismy ze bedzie ktos pilnował przynajmniej do czasu otykowania.Narazie facet przychodzi na noc i pilnuje.

Ty masz juz zamontowane okna więc jak juz mieło parę nocy i są to napewno wszystko bedzie ok.Fajnie ze wasze dzieciątko bedzie sie wychowywało w takim otoczeniu, a nie jak moje w paskudnych blokowiskach.Powodzenia i zycze zebyście się jak najszybciej wprowadzili do Waszego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Długo tutaj nie zaglądałam, a tak wesoło i miło czyta się wszystkie posty.

Dachowiec musiałam napisać, bo jestem pod wrażeniem Twojego domku. Jest śliczny!!!! Tak zastanawiałam się jak będzie wyglądał z tymi oknami balkonowymi, ale jest super. W pierwszej chwili bardzo podobny do Stanisława z Archipelagu.

A zaciekawiło mnie z czego to winko. Mi najlepsze wychodzi z dzikiej róży. ALe ten kolor i klarowność. Godne uznania. Ciekawe czy tak smakuje jak wygląda.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do robienai palnow zakupowych lub tez samych zakupow to cie rozumiem. Pamietam jak moi znajomi odbierali nowe mieszkanie, gdy ich "mlody" mial kilka miesiecy. Ludzie wbiegali tylko do sklepu i mowili szybko co chca i spowrotem do domku.

 

Właśnie tak kupiliśmy ostatnio baterie do łazienki, całkiem ładne ;-) Widze duzo zalet takiego systemu, to się nazywa "zakupy między karmieniem na żądanie" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...