Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

co do oczyszczalni - ja bym była ostrożna, na naszym terenie (wody gruntowe) oczyszczalnia musiałaby być bardzo droga żeby można ją było w ogóle zastosować. Do tego trzeba by podsypać spory wysoki kurhanik żeby się miało gdzie rozsączać - jeśli nie to ścieki się będą rozlewać po działce

jest to do zrobienia ale nie jest najtansze

gmina Czernica na pewno nie zwraca kasy za takie fanaberie :lol:

 

też o tym myślałam ale dałam spokój

co do kanalizy - w gminie powiedzieli że musimy budować przepompownię za 20 tys :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co do oczyszczalni - ja bym była ostrożna, na naszym terenie (wody gruntowe) oczyszczalnia musiałaby być bardzo droga żeby można ją było w ogóle zastosować. Do tego trzeba by podsypać spory wysoki kurhanik żeby się miało gdzie rozsączać - jeśli nie to ścieki się będą rozlewać po działce

jest to do zrobienia ale nie jest najtansze

gmina Czernica na pewno nie zwraca kasy za takie fanaberie :lol:

 

też o tym myślałam ale dałam spokój

co do kanalizy - w gminie powiedzieli że musimy budować przepompownię za 20 tys :evil:

 

ten koels mi tez o tym opowiadal, a zwlaszcza o tym jak sie "wyklocal"z nasza gmina - Czernica, na zgode na budowe oczyszczalni :D:D

Ale w koncu mu na to pozwolili.

Ale to fakt na naszych terenach to sie trudniej buduje i przez to ryzykowniej.

 

Ale nie wiem jaka maja strukture geologiczna tereny wokol Hadraadae - moze u niej mozna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie pytam bo ostanio 2 moje kolezanki bedac 3 miesiacu rzucily zwolnienie i tyle ich szef widzial :D:D

 

 

he he ja nie mam szefa wiec nie mialabym komu rzucic zwolnienia :-D

najwyzej sobie .... ale to nie ten sam efekt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

No to tylko pozazdroscic ze nie masz szefa :-?

A co robisz, jesli to nie jest tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 1 zmiane . Cieszę sie juz piątek i wyjazd do Kamieńca na wekend.Betty&M cena wyniesie Cie ok. 60 za mb wodociągu wraz z mapami i oddbiorem i projektem.U mnie w Gminie za wybydowanie wodociągu obiecali mi że jeżeli ktoś będzie chciał się przyłączyć do wodociągu w przeciągu 10 lat będzie musiał się rozliczyć najpierw ze sponsorem tego wodociągu :evil: (czyli mną).Nie byłem jeszcze w gminie gdzie mam to dostać na piśmie,ale lada chwile pójdę, również z odbiorem budynku.Jestem tego samego zdania co BK odnośnie kanalizacji.Jeżeli jest szansa podłączenia się do kanalizy(wszystko zależy od ceny)to myślę że lepiej jest sie podłaczyć szczególnie gdy jest nieduża działka.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się cieszę na weekend

 

I can't wait for the weekend to begin ...

 

 

sąsiedzi z Kamieńca - gdzie uprawiacie sporty zimowe - bo ja się wybieram w sobotę okolice swojej działki a może na boisko w Gajkowie - tam jest bardzo stroma górka :) pojedziemy trochę dzieci i siebie pomęczyć na śniegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna - dostanę zawału w piątek przed południem!!!!!!!!!! Wojtowa pisze, że mnie cytowano w prasie???? Ranyście, lecę do kiosku.

 

A tak na poważnie odnośnie oczyszczalni ekologicznej - fajna sprawa, ale trzeba mieć trochę działki, żeby to zamontować, rozprowadzić... Na 7 arach z chałupą prawie po środku i dodatkowo stawem po drugiej stronie ulicy... nie ma co marzyć :cry: Wszak obowiązują te wszystkie odległości od granic z sąsiadami i ulicą oraz od zbiorników wodnych. To nie dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...