Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hadraadae,

tylko spokój uratuje Twe serce

 

Wojtek - ja się tu od dłuższego czasu obśmiewam jak norka, a Ty mi się każesz uspokoić :lol:

 

Czy ktoś ma wpływ na zegerak i może zrobić, żeby było już późne popołudnie :) , bo chyba mi się daje we znaki "zmęczenie materiału" jakim są moje szare komórki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry;Wojty jeśli mozesz podać namiary na pana od oczyszczalni to poprosze,dp mnie kanaliza to moze kiedyś dojdzie,ale kiedy nikt nie wie takie za...,wiec pozostaje oczyszczalnia,bo szamba nie chce,dzialke mam spora wiec sie zmiesci,a propos Kasztanka moj dom ma tylko 90m2+strych za to duzo ziemi i duze tarasy,ja wiem co to sprzatanie 260m2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich...

jestem w Klubie po raz pierwszy i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was buduje się może w Nadolicach Wielkich??? albo w okolicach...

pozdrawiam asia

 

 

no ba grupa gminy czernica jest na tym forum szczególnie silna chociaż bardzo silnie atakowana przez (będącą aktualnie w odwrocie :lol: :lol: :lol: ) grupę obornicką i agresywnie walcząca grupę bielańską (zaraz mi Wojtek dołoży :lol: :lol: ) dość spokojnie zajmuje przyczółki sekcja dugołęka (starają się stworzyć przewagę liczebną ale brak im jeszcze rewolucyjnej dyscypliny :lol: ) a generalnie to rozkałd jest zbliżony do normalnego i wygląda tak http://gps.prv.pl/murator/wroclaw.jpg

 

a w tych Nadolicach to gdzie dokładnie ?

 

a w tych Nadolicach to gdzie dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich...

jestem w Klubie po raz pierwszy i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was buduje się może w Nadolicach Wielkich??? albo w okolicach...

pozdrawiam asia

 

 

no ba grupa gminy czernica jest na tym forum szczególnie silna chociaż bardzo silnie atakowana przez (będącą aktualnie w odwrocie :lol: :lol: :lol: ) grupę obornicką i agresywnie walcząca grupę bielańską (zaraz mi Wojtek dołoży :lol: :lol: ) dość spokojnie zajmuje przyczółki sekcja dugołęka (starają się stworzyć przewagę liczebną ale brak im jeszcze rewolucyjnej dyscypliny :lol: ) a generalnie to rozkałd jest zbliżony do normalnego i wygląda tak

 

http://gps.prv.pl/murator/wroclaw.jpg

 

a w tych Nadolicach to gdzie dokładnie ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba grupa gminy czernica jest na tym forum szczególnie silna chociaż bardzo silnie atakowana przez (będącą aktualnie w odwrocie :lol: :lol: :lol: ) grupę obornicką i agresywnie walcząca grupę bielańską (zaraz mi Wojtek dołoży :lol: :lol: ) dość spokojnie zajmuje przyczółki sekcja dugołęka (starają się stworzyć przewagę liczebną ale brak im jeszcze rewolucyjnej dyscypliny :lol: ) a generalnie to rozkałd jest zbliżony do normalnego i wygląda tak

 

http://gps.prv.pl/murator/wroclaw.jpg

 

a w tych Nadolicach to gdzie dokładnie ?

 

pozdro

 

Woprz bardzo mi się podoba to spojrzenie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pow zabudowy 211 metrów

ława 40, wylewana do poziomu gruntu (po zdjęciu humusu), potem 3 warstwy bloczków i wieniec na fundamentach

wieniec i ławy pod ściankami które w projekcie są DZIAŁOWE :o

do tego ocieplenie, izolacja dysperbitem i kubełki

drenaż - całe fundamenty obsypane żwirem :-? do poziomu ławy aż na samą górę, geowłóknina (np chyba muszę w niej zrobić dziury tam gdzie posadze jakieś małe rosliny w tym żwirku okalającym dom)

no i piasek wsypany do środka (240 ton) i obsypania fundamentów (jeszcze nie obsypane - ale podnosimy trochę dom więc trzeba będzie nawieźć

robocizna 7 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...