Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Edyta 123 .Jestem w trakcie zalatwiania telef z TP SA.W trakcie budowy gdzie miałem stan zamknięty bez mediów założono mi gniazdko tel.Myślę że jeżeli nie będziesz miala przekuć pod jezdnią to nie powinnaś miec problemów z założeniem .Zobaczę sobie jutro Twoje postępy dachowe.Ostatniej soboty aż miło było popatrzeć jak Twoi wykonawcy pracowali mimo deszczu przy więzbie dach.Radzę wcześniej wystąpic o założenie telef.Wiech

 

Tak - dekarze to porzadni sa. A jak slicznie przy pracy podspiewuja sobie :)

Studzienke tepsy to mamy niemal na wjezdzie na posesje - wiec moze nie bedzie zle :) Ale od tego miejsca to jeszcze jakies 80 metrow do domku mamy :(

W kazdym razie w tym tygodniu telefonem zamierzam sie zajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień doberek na chwilkę :-)

 

aleście ostatnio stronek nastukali :o :o :o

 

 

Wlasnie tez zajrzałam i az nalesniki z wrażenia przypaliłam... :lol:

 

Mam dzisiaj stres bo w dolnej łazience zaczynają byc kładzione kafelki, miałam jechac na budowe naniesc ostatnie poprawki, ale z uwagi na pogode zrezygnowałam. W zastepstwie poslalam meza ale az sie boje pomyslec co z tego wyniknie ;-) Nie ublizajac meżczyznom, większosć z nich cierpi na daltonizm, nieświadomie rzecz jasna... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku był sondaż gazowni na temat podłączenia Kamieńca do gazociągu.Jakie było moje zdziwienie gdy okazało sie że jest mało chętnych :evil: :o :evil: Dostałem pismo z gazowni zawiadamiające mnie że trwaja jeszcze rozmowy z firmą deweloperską o podłaczeniu osiedla domków i pozostałych domów które zadeklarowały chęć podlaczenia do gazu.Wydaje mi się że na razie sprawa ucichła z braku chetnych :evil: .Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku był sondaż gazowni na temat podłączenia Kamieńca do gazociągu.Jakie było moje zdziwienie gdy okazało sie że jest mało chętnych :evil: :o :evil: Dostałem pismo z gazowni zawiadamiające mnie że trwaja jeszcze rozmowy z firmą deweloperską o podłaczeniu osiedla domków i pozostałych domów które zadeklarowały chęć podlaczenia do gazu.Wydaje mi się że na razie sprawa ucichła z braku chetnych :evil: .Wiech

 

Dziwne to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich...

jestem w Klubie po raz pierwszy i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was buduje się może w Nadolicach Wielkich??? albo w okolicach...

pozdrawiam asia

 

 

Czesc asienka - sasiadko!

 

Ja tez z tych okolic :) - z Kamienca :) - prawie przy granicy z Dobrzykowicami. Chyba orientuje sie, gdze sie budujesz - kiedys bylam w tych okolicach jak sama szukalam dzialki, a poza tym chyba tam sie buduje jeden moj znajomy :)- Bardzo fajna okolica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was zatrudnial architekta do aranzacji wnetrz?

Zastanawiam sie, czy nie zaszalec i czy nie wziasc kogos do urzadzenia lazienek.

Poki co mam namiary na plastyka (fajnie urzadzil mieszkanko znajomych).

Ale za lazienke (10 m2) liczy od 1500 do 2500... Cos mi sie zdaje, ze to rozboj w bialy dzien! A moze sie myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was zatrudnial architekta do aranzacji wnetrz?

Zastanawiam sie, czy nie zaszalec i czy nie wziasc kogos do urzadzenia lazienek.

Poki co mam namiary na plastyka (fajnie urzadzil mieszkanko znajomych).

Ale za lazienke (10 m2) liczy od 1500 do 2500... Cos mi sie zdaje, ze to rozboj w bialy dzien! A moze sie myle...

 

To faktycznie drogo - 150-250zl/m :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...