Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Chyba odwiedze cermag raz jeszcze i wynotuje te numery no i podzwonie... Zobaczymy, czy plastyk byl jedynym katem cenowym. Czego sie obawiam, to to, ze skoro te ekspozycje byly z niesamowicie drogich materialow, to czy architekci rowniez drodzy nie beda?

 

 

Mam wrazenie niestety ze tak... A w ogole w przypadku architektów to przeraza mnie jeszcze skłonnośc wielu z nich do wykorzystywania w projektach owych drogich materiałów...

 

Moze uwazaja, ze jesli ktos porywa sie na tak duze przedsiewziecie jak budowa domu a do tego chce miec ten dom dorze urzadzony to co to dla niego jest wydanie kasy na kafelki za ponad 100zl/m2. :o

 

A tu jednak rzeczywistosc skrzeczy, bo wiekszosc budujacych buduje z kredytu i mocno uwaza na finanse :-?

 

Ale sadze ze "ludzki architekt" tez potrafi fajnie urzadzic wnetrze z tanich materialow :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo. Ma pytanie. Mam zamiar zacząć budowę na wiosnę i szukam nadal rozsądnej ekipy w rozsądnej cenie. Dostałem jakieś pierwsze wyceny, ale rozstrzał cenowy jest spory. Czy ktoś jest w stanie polecić dobrą ekipę z Wrocławia lub okolic (najchętniej północna strona).

 

Pozdrawiam krajanów

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą firmę z Chrząstawy to oni zajmują się sprawami murarskimi ale współpracują z firmą, która robi dachy...i jedni i drudzy robili u mnie na budowie...

jak pan Marek buduje to nawet nie trzeba być na budowie:-) wszystko sam załatwia, rzeczy które są mu akurat potrzebne kupuje sam na rachunek tylko dzwoni żeby Ci o tym powiedzieć potem spotykacie się np. raz w tygodniu i rozliczacie się...naprawdę porządna firma, gorąco polecam...mają wszystkie sprzęty i są solidni

Ci od dachu też są ok..., polecam...

jeżeli chodzi o ceny to najlepiej dogadać się samemu, wszystko zależy od domu jaki będziesz budował...

życzę powodzenia:-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...