Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moja opinia jest taka

 

dobrze przygotowana umowa z wyraźną opcją wyperdolki z budowy na wypadak zawalania terminów (lub/i jakości)

 

i dobry harmonogram prac - chodzi o to żeby ekipa nie rozgrzebała 5 robót żądnej nie skończyła a później przyjdą i powiedzą "no 80% zrobione wiec szefowa może z jakiejś kaski wyskoczyć" - i zaczynają się schody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tab,

z mojej wiedzy wychodzi na to, że wykonawca na poczatku płaci ludziom tyle ile z nimi ustalił a potem zaczyna obcinać i w połowie roboty ludki dostają marne grosze bo wszelkie błędy wskazane przez inwestora wykonawcy ten zrzuca na nich, w związku z czym zaczynaja kombinować co sie odbija na robocie i zaczynają się awantury, przepychanki. Ale z tego co widze to naprawdę trudno trafić ekipę, której się chce robić -poza góralami a o tych coraz trudniej

 

Wojtek - z góralami też różnie bywa, koledze górale budowali, nie wiem skąd byli, ale niezadowolony, że ho ho. Szybko z nimi uciął współpracę. Nie wiem jakie dokładnie były szczegóły.

A to prawda, o super ekipę naprawdę ciężko. Mam nadzieję, że będę mieć taką - ot marzenie ściętej głowy :-?

Ja ze swoich górali jestem zadowolona - pewnie jak wszędzie zależy jaki kto jest człowiek a nie skąd pochodzi

Kochani

nie narzekajcie na górali

bo macie do czynienia z czystej krwi prawdziwą góralką

 

i bez takich tam

no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek

trafiłam na wyjątkowego skurczybyka - sądzę że nikt z Was takich problemów nie ma

z każdą inną ekipą plan by się powiódł - nawet z opóźnieniami

 

mam coś wyjątkowego pecha z tą budową

czasami się zastanawiam czy kontynuować bo same niepowodzenia i problemy

eh-taki dołek

 

hehehe

sorry BK ale takich skurczybyków jakich ja miałem na początku to raczej nie miałaś :lol: :lol: :evil:

 

woprz - chyba jednak mogłabym cię zlicytować

może się kiedyś spotkamy to opowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAWAGA spisek góralski na Dolnośląskiej !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

coś ta czułem po kościach, że jakiś wrogi element się tu zakrada ale myślałem że jak coś to jakiś Śląsk Opolski rozpoznanie walką przeprowadzi ale żeby wolna grupa zakopiańska tak znienacka :lol: :lol: :lol:

 

i nie ma śmiacia bo się człowiek nawet nie obejrzy a się z siekierką w plecach obudzi

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

ja mam lepszych

moi to są dopiero

beton na ławy lali w wykop, na chudziak, bez szalunków, do wysokości gruntu, ale gdzieniegdzie im sie trochę rozlało :lol: i musieli skuwać żeby ściany fundamentowe były w miarę równe coby się dało styropian przykleić.

 

i okno tarasowe zamurowali! tzn wymurowali cztery rzędy bloczków w miejscu okna tarasowego

 

ale byli z siebie dumni że tyle wymurowali przez jeden dzień

robota leciała aż miło

ale się zdzwili jak musieli rozbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAWAGA spisek góralski na Dolnośląskiej !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

coś ta czułem po kościach, że jakiś wrogi element się tu zakrada ale myślałem że jak coś to jakiś Śląsk Opolski rozpoznanie walką przeprowadzi ale żeby wolna grupa zakopiańska tak znienacka :lol: :lol: :lol:

 

i nie ma śmiacia bo się człowiek nawet nie obejrzy a się z siekierką w plecach obudzi

:lol: :lol: :lol: :lol:

ja nie zakopiańska

Beskid sądecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A namiarów na ekipę jak nie było tak nie ma...

 

Paweł

Paweł,

asienka poleca to bierz

jest w Kamieńcu pan Jankowski - też się na tym forum ogłasza, sąsiad paru obecnych tutaj, z tym że najtańszy to on nie jest, ale mówią że solidny

jest pan Rogucki z Kamieńca - nie znam telefonu

i parę innych ekip polecanych tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, Hadra :)

nie dość że zawód ten sam wykonujemy

to jeszcze na pewno jesteśmy daleką rodziną :)

 

niech się szybko robi wiosna bo trzeba tego grilla robić, winko, piwko co tam jeszcze (dobre jedzenie znaczy, żeby nie było) i ustalać koligacje

no i licytować się kto ma bardziej pomysłową ekipę :p

ja swoim Muratora cytowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

nie narzekajcie na górali

bo macie do czynienia z czystej krwi prawdziwą góralką

 

i bez takich tam

no

Absolutnie nie narzekam właśnie jestem bardzo z nich zadowolona, ci którzy u mnie pracowali byli solidni, dość tani i pracowici, wywiazywali się z terminów - to w dzisiejszych czasach prawie nierealne, a jednak :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...