Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

CHyba pisalas o "moim osiedlu". Ta sa te dzialki, za ktore wlasciciela krzycza teraz 100zl+22%VAT :D:D:D

Co do torow to raczej malouciazliwe - pociag przejezdza ze 2 razy na dobe (ale tutaj sadze ze Dobrzyk ma lepsze info :D), poza tym 1 torowe

i tabor nie moze sie rozpedzic bo tam jest luk :D:D:D.

 

Ale fakt cena odstraszajaca :o :o :o :o :o

 

A dowiadywalas sie o te dzialki o ktorych ostanio pisalam Wichowi - rowniez niedaleko SM Kamieniec ???

 

O - to gratulujke dzialeczki - sympatyczne miejsce :) I fajna nazwa ulicy :D

O jakich dzialkach pisalas Wiechowi???

Ja jeszcze sobie przypomnialam, ze ogladalismy dziaki na, zdaje sie, ulicy Niedzwiedziej (a moze cos przekrecilam :)). W kazdym razie jest to boczna Dzialkowej (rzec by mozna na dalekich tylach Kaczmarka). Dzialka 2500m2 za 75 tys. Cena atrakcyjna - ale dzialka srednio. Chociaz rozne sa gusta.

 

A ceny dzialek to strasznie skoczyly odkad wiadomosc o moscie stala sie wiadomoscia potwierdzona... Ale i amatorow Kamienieckich dzialek wowczas przybylo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ale "nastukaliście"podzielam zdanie Wojtka i Woprza,ale prawda jest tez taka że dobry "fachowiec"mało nie weżmie,chyba ze ma problemy,ja jak większość też miałam takich co nie chce ich widzieć,już zdecydowałam ze kupuje wiatrówke gładko lufową,ta to na myśliwych! nie trza pozwolenia!

Polanka podał link na działki w Pęgowie-15 km od Wrocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta123

 

Z domku wysle ci na prv namiary na te dzialki kolo SM Kamieniec (ale nie na moim osiedlu- te drogie :D)

 

 

A jesli chodzi o ceny ziemi w Kamiencu, to poprostu zrownuja sie z cenami innych satelitarnych miejscowosci Wroclawia (typu Zerniki Wroc, Bielany, Kielczow, Smolec itp.). Smutne ale prawdziewe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przydałby mi się jakiś architekt wnętrz...nie wiem jak mam "zaprojektować" swoją łazienkę i kuchnie...

A może poprosimy Redakcje że czs już załączyć jakiś program do projektowania łazienki, kuchni do gzaetki bo musze przyznać że ten z ostatniej gazety dostarczył mi niezłej zabawy - nie jest to program dla profesjonalistów ale na moje potrzebu akurat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...