Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hadraadae,

załóż rynny 150 -masz pewność odbioru wody i nie powinno Ci ciec po ścianie,

teoretycy twierdzą,że w zależności od wielkości i kąta nachylenia połaci rynny moga byc nawet 100 a rury spustowe 75 0 efekt taki, że połowa wody leci po ścianie

Wojtuś dziekuje właśnie tak mam zamiar zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co czerwone rynny ???

sa takie w ogole?

Mam ten sam problem i po oględzinach terenowych doszłam do wniosku że są tylko takie rozwiązania

1. biała podbitka i czerwone rynny - są, sama widziałam i to w dwóch odcieniach jaśniejszym i cimniejszym, białe drzwi,

2. czerwona podbitka i brazowe rynny - ale te jaśniejsze takie w kolorze mlecznej czekolady i do tego takie same drzwi wejściowe i do garażu.

Absolutnie wstretnie wyglada bry bry :x - czerwona podbitka i czerwone rynny i czerwony dach OKROPNOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ponieważ jest to grupa bliżej południa, więc i informacje na nasze pytanie będą bliższe:)

Ostatnio słyszeliśmy, że bardzo opłacalny jest zakup materiałów budowlanych w Czechach. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii, prosimy o informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza,

a z czego masz podbitkę?

ja mam czrwony dach, czerwone rynny, podbitkę brązowa z drewna w kolorze okien

Jeszcze nie mam i problem polega na tym że drewniana może ładna ale trzeba ją malować co jakiś czas, a tego robić mi się nie chce. Okna mam białe i podbitka powinna być jasna w kolorze drewna jak już.

Dlatego staram się wybrać taki kolor (z dostępnych żeby wilk był syty i .......) żeby pasował i nie trzeba było się tym więcej zajmować przynajmniej przez dłuższy czas. ponadto powoli dochodze do wniosku, że na zewnątrz nie mieszkam i ważne co bedzie w środku Hi Hi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już jesteśmy przy kolorach, to o jakiej elewacji myślicie?

 

Mój kolorysta proponuje (do grafitowego dachu i okien w kolorze złoty dąb) elewację w kolorze ceglasto/czerwonym z piaskowymi elementami 8)

No i chyba ma racje widziałam dom w naturze

Grafitowy dach białe okna i ceglastoczerwona elewacja -Superrr :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...