Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obudowa klejona z bloczków betonu komórkowego

 

i jak się sprawdza ta konstrukcja? nie pęka ci nic

 

Sprawdza się, nic nie pęka. U sąsiada ten sam wykownawca zrobił podobny kominek tyle że dał belkę zbrojoną nad wkładem - i to pęka. Z tego co mówił sąsiad będą poprawiać na tak samo jak u nas.

 

Grzegorz

(to co z tą giełdą w sobotę? wie coś ktoś?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem wczoraj w Kamieńcu poniewaz założyli mi telefon.Wniosek składalem pod koniec grudnia.Obiecali mi ,założenie telef. w ciągu 2 tygodni od chwili złożenia wniosku.Jakie było moje zdziwienie gdy co chwila dzwoniła do mnie kierowniczka od telef z Oławy informując mnie o trudnościach technicznych z dotrzymaniem terminu. :roll: Po 2 miesiącach mam telef :) Pamietam jescze czasy gdy na telef. czekalo sie 10 lat i nikt nie wydzwaniał informując o problemach technicznych.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm male to audytorium, ale pochwale sie :)

 

Bylam u Okila - pierwszy raz. Slyszlam juz kiedys ze tam fajnie strzyga m.in. wszystkie te "gwiadzy z Polsatu" :D:D:D

 

No i jestem zadowolona :D

 

Prawde mowiac chcialam troche zapuscic wlosy, ale coz, raz sie zyje i znowu podcielam.... :roll:

balam sie tylko ze pani mi zetnie za duzo i nie bede mogla juz na imprezy robic "swojego irokezika" ale na szczescie jeszcze troche wlosow mi zostalo :D:D

 

Polecam!!

 

 

hehe a gdzie on przyjmuje? w barze?

nie tak powaznie gdzie ma saloon???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm male to audytorium, ale pochwale sie :)

 

Bylam u Okila - pierwszy raz. Slyszlam juz kiedys ze tam fajnie strzyga m.in. wszystkie te "gwiadzy z Polsatu" :D:D:D

 

No i jestem zadowolona :D

 

Prawde mowiac chcialam troche zapuscic wlosy, ale coz, raz sie zyje i znowu podcielam.... :roll:

balam sie tylko ze pani mi zetnie za duzo i nie bede mogla juz na imprezy robic "swojego irokezika" ale na szczescie jeszcze troche wlosow mi zostalo :D:D

 

Polecam!!

 

 

hehe a gdzie on przyjmuje? w barze?

nie tak powaznie gdzie ma saloon???

 

taki gość najpierw frizuren machen

a później awantura o kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

 

Z zaświatów się odzywam, dawno mnie tu nie bylo. Budowa śpi pod śniegiem a w pracy czasu na necik teraz nie ma. Co tam u Was, BK, jak tam idzie?

 

Mam 2 pytanka w związku z czekającym nas kredytem. Do kosztorysu, ktory przygotowuję dla banku potrzebuję koszt tynków wewnętrznych. Prośba o info, ile Wam to wyszło? Ile robocizna i materiały, np. za 1 m2?

 

A drugiego pytania nie zadam :) bo najpierw powertuję forum. Generalnie szukam informacji związanych z wyborem banku - zwiedziłem 5 z nich, oferta zbliżona, dużo niuansów i mam niejaki mętlik... Ci co mają już to za sobą, pewnie wiedzą o co chodzi. Ewentualnie proszę o ciepłe słowo.. :)

 

Pozdrawiam ciepło! Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugiego pytania nie zadam :) bo najpierw powertuję forum. Generalnie szukam informacji związanych z wyborem banku - zwiedziłem 5 z nich, oferta zbliżona, dużo niuansów i mam niejaki mętlik... Ci co mają już to za sobą, pewnie wiedzą o co chodzi. Ewentualnie proszę o ciepłe słowo.. :)

 

Pozdrawiam ciepło! Michał.

 

Zyczę powodzenia :) Droga przez mękę (czyli po bankach) także i przede mną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj miwol :-) fajnie Cię tu znów widzieć :-)

co do tynków to coś mi się kołacze że ja płaciłam 16zł/m2, materiał + robocizna, tynki tradycyjne cementowo-wapienne.

co do banków to dawno, dawno temu wzięlam w BPH - nie wiem jaka teraz maja ofertę, ale nastawienie na klienta bardzo pozytywne, bez problemów z jakimiś terminami, czy doniesieniem dokumntów (oddział szewska to był).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...