Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

03.03.2002 jest super. Proponuję jednak godzinę 12 - 13,00 - ludziska - Alanta zlitujcie się - to jedyny dzień, w który mogę się wyspać - a lubię spać - oj lubię :grin: .

A swoją drogą PIRAMIDKA się ucieszy, bo ta knajpka egipska, o której cały czas mówię nazywa się ... UWAGA ...PIRAMIDA!!!

Lokal jest w dwóch miejscach we Wrocławiu - miesce bliżej rynku jest troszkę schowane więc lepiej spotkajmy się w miejscu oddalonym o 5 minut spaceru od rynku - spróbuję przygotować mapkę - choć trafić tam łatwo (blisko jest zabytkowy kościół), bank PKObp i plac dominikański - choć pewnie jest to wskazówka dla tych co znają Wrocław). To jest ulica Wita Stwosza 12. Dajcie znać ile osób będzie - zarezerwuję duży stolik.

pozdrowionka

Agnicha

p.s. a na myśl o steku HORUSA też mi ślinka cieknie - mniam, mniam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Tym razem dali 1.5 tygodnia na spakowanie manatków i mam wylecieć właśnie 03.03. Mógłbym z Wrocławia, ale samolot jest o 14:05 i spotkanie musiałoby być powiedzmy 9:00-12:00. Co Ty na to Agnicha? :grin: Jak chcesz się oduczyć spactwa to proponuję małą dzidzię - człowiek (zwłaszcza ten mały) stwierdza, że sen jest zbędny.

 

Dobra - powalczę, to może mi przesuną wylot o 1 dzień. Mam nadzieję, że w przód :lol:

Agniecha - ten lokal gdzie jest osobna salka, bo dyskusja może być zacięta. Czy robimy jakiś porządek obrad? Może taki:

1. Dwa razy niedźwiedzia (ze wszystkimi).

2. Trzy razy karpia (z wybranymi).

3. Odkrywamy karty (projektów) i pokazujemy porono-zdjęcia (naga prawda o naszych budowach).

4. Zamawiamy coś na ząb i nie tylko.

5. Prelekcja na wybrane tematy (chyba zbędna).

6. Dyskusja i wolne wnioski podczas konsumpcji.

7. Wsiadanego, strzemiennego i "W Polskę idziemy"

 

Ja trzymałbym się tej 12:00. Myślę, że spotkanie potrwa 2-3 godziny, a potem może rozejdziemy się grupkami. Potem jeszcze dojazd z powrotem, a na drugi dzień niektórzy idą do pracy. Jak ja chciałbym wrócić w te leniwe lata studenckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai!!! Leniwe lata studenckie??!! ale nie moje - pracuję buduję, studiuję, gotuję i rymuję i ledwie mi na to czasu wystarczy.

Co do oduczenia spactwa to zaczynamy z mężem nad tym działać po sesji :grin:

A poza tym wciąż obstaję przy 12.00 a co inni na to?

Plan dobry - byleby był elstyczny.

A 2-3 godz spotkania - myślę, że to mrzonka :grin: na pewno będzie dłużej

pozdrowienia

Agnicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki - przeczytałem o tym, że pracujesz 15 min później. Tej energii to masz więcej niż myślałem.

Z oduczaniem spactwa za pomocą dzidzi uważaj - nie zalecane jest wprowadzanie się do domu z małą dzidzią, lub pojawienie się jej za raz po przeprowadzce. Ponoć grozi to niezłą depresją. No chyba, że ma już się z 5-kę dzieci.

Plan jest elastyczny jak ja. Jak wracałem autobusem z Włoch, to pilotka żałował, że nie miała aparatu fotograficznego - nie wiedziała, że szyja ludzka może się tak wyginać. Fakt - jak usnę na "dzięcioła" to nieraz budzę się z wrażeniem, że właśnie złamała mi się szyja.

 

Czy zauważyliście, że okupujemy już 4 strony? Jak tak dalej pójdzie to Redakcja będzie nam musiała stworzyć osobnego for'a :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lullabysta - po ilości wypowiedzi, które tu natłukłem nie myślisz chyba, że przyjadę spać :lol:

Może raczej potrzebny będzie knebel? Niektórzy, co nie mieli odwagi się przyznać nawet do nicka, radzili mi, żebym poszedł spać albo zajął się żoną, a nie forumował. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alant - wiesz dlaczego? Bo nas podglądają! Właśnie przypadkowo wszedłem na Warszawską i trochę nam zazdroszczą. Wiedzą też, że w gadulstwie nie mają z nami szans :grin:

Przyznaję się, że jak mnie coś wciąga - to koniec. W pracy chwilowy zastój, a w domu internetuję jak młodzin się kimnie. Żona już kiedyś mówiła mi, że komputer jest moją pierwszą miłością, a ona na drugim miejscu :lol: Ale to nie tak. Po prostu się tu wciągnęłem, jest fajnie i fachowo. Któregoś dnia jednak zniknę, bo mam słomiany zapał i pracę wyjazdową. Na razie pozdrawiam wszystkie gadułki i gadułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnicha - rób rezerwację salki. 03.03.2002 godz.12:00. Obsługa niech wie, gdzie kolejnych osobników wprowadzać. Ktoś kiedyś rzucił hasło identyfikatorów. Myślę, że to dobry pomysł i sobie cóśtam przypnę. Ja często zapominam albo niedosłyszę, jak ktoś się przedstawia. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą projekty, zdjęcia, ciekawe materiały reklamowe lub czasopisma, no i oczywiście dobry humor. Ja wrzucę całą kupę makulatury do bagażnika. Jak ktoś chce, to mogę podesłać mu spis treści Muratora 01/1999-02/2002. Może przydałby się na spotkaniu, ale nie mam laptopa.

Jak komuś po drodze, to mogę zabrać - jadę z Odolanowa przez Czarny Las, Oleśnicę.

 

Poniższą listę robię na podstawie wypowiedzi, od czasu gdy ustalono datę i godzinę. Proszę o potwierdzenie przez pozostałe osoby. Potrzebne to jest by Agnicha wiedziała (na ile osób rezerwować), że wszyscy będą o tej porze i trafią.

 

Potwierdzeni: Agnicha1704, Alanta, Baba, Lullabysta, Yemiołka.

 

Do potwierdzenia: Beata, Bobiczek, Daniel, Darek, GKwiatkowski, Jan069, KrzysiekS, Piramidka, Skunks (z wujkiem?).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...