Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie,

Narcyza mozesz mnie uswiadomic w sprawie tej prognozy ,bo nie oglądałam.

Własnie zerknełm na zdjecie mojego dziecka z przed roku i na tym zdjeciu jest na placu zabaw ubrana w lekka kurteczke i kapelusik wiec chyba było "ciepło" o tej porze roku(data na zdjeciu to 08.03) . A teraz co?

:cry:

Uswiadamiać Cię nie będe ale humoru pewnie też Ci nie poprawie - do 15 marca przewidziane są mrozy :( a co dalej pewnie tak samo :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza, mrozy to chyba za duzo powiedziane, takich -5 w dzien to juz nie ma być (to w pewnym stopniu pocieszające). Średnia krajowa to było 0 w dzien i lekki minus w nocy. A ze u nas na południu zawsze cieplej to można mieć nadzieję... Gorzej że te śniegi nie stopnieją. :evil: I schodów przed domewm wylać nie możemy :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza, mrozy to chyba za duzo powiedziane, takich -5 w dzien to juz nie ma być (to w pewnym stopniu pocieszające). Średnia krajowa to było 0 w dzien i lekki minus w nocy. A ze u nas na południu zawsze cieplej to można mieć nadzieję... Gorzej że te śniegi nie stopnieją. :evil: I schodów przed domewm wylać nie możemy :evil:

Wczoraj pojechałam na działke z myślą, że przymierze sie do kominka ale niestety nawet na działkę nie weszłam TAAAAAAAKIE ZASPY :cry: i kiedy to się skończy przy takiej prognozie :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja to tylko przyjdę do pracki rano i od razu wchodzę na stronę forum :D ...chyba się uzależniłam chociaż jestem tu od niedawna...

 

wiosna tuż tuż...

 

To prędzej czy później kazdego dopada :) Powstał chyba nawet klub anonimowych forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

pogodowy temat może dobić człowieka od poniedziałku :evil:

Ja też wczoraj pojechałam do swojego domku i nawet nie weszłam na podwórko, bo nie dość że zamarzła kłódka na ogrodzeniu, to bramę przysypały takie zaspy, że i tak bym jej nie otworzyła :o

 

Ja chcę WIOSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jescze czasy gdy na telef. czekalo sie 10 lat i nikt nie wydzwaniał informując o problemach technicznych.Wiech

 

Nic mi nie mów o telefonach bo od razu skacze mi ciśnienie :evil: Albo mam b. dużego pecha albo ktoś mnie robi w bambuko. Koniec końcem okazało się że dla mnie zabrakło numeru i aby to zmienić TPSA musiałaby pociągnąć z Kamieńca nowy kabel do dobrzykowic co jest dość kosztowne i raczej w najbliższej przyszłości mało realne. Dialog też wymiękł. Jedyny ratunek i to niepewny to radio co nie bardzo mnie satysfakcjonuje bo chciałem mieć ISDN. Pogadać może i mozna a co z internetem i faxami ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo internet będzie bezprzewodowy i to w b. przyzwoitej cenie - już niedługo w twojej okolicy powinien być dostępny edge taki szybki gprs

 

- właśnie rzuciłem okiem na mapy zasięgu i skucha jest duża dziura pomiędzy wrocławiem a czernicą

 

póki co zostaje ci GPRS

 

aha fax możęsz też mieć na komórce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów o telefonach bo od razu skacze mi ciśnienie :evil: Albo mam b. dużego pecha albo ktoś mnie robi w bambuko. Koniec końcem okazało się że dla mnie zabrakło numeru i aby to zmienić TPSA musiałaby pociągnąć z Kamieńca nowy kabel do dobrzykowic co jest dość kosztowne i raczej w najbliższej przyszłości mało realne. Dialog też wymiękł. Jedyny ratunek i to niepewny to radio co nie bardzo mnie satysfakcjonuje bo chciałem mieć ISDN. Pogadać może i mozna a co z internetem i faxami ? :evil:

Wiesz co, może spróbuj z nimi rozmawiać, że chcesz mieć firmowy telefon - wtedy rozmawiasz już z konsultantami od odbiorców "biznesowych" :)

- gdzieś czytałem, że koleś miał taki sam problem jak Twój i naraz się okazało że dla "biznesowych" klientów to w kablu jest miejsce mimo,

że wcześniej jak dzwonił jako "indywidualny" to był brak technicznych możliwości

 

--

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów o telefonach bo od razu skacze mi ciśnienie :evil: Albo mam b. dużego pecha albo ktoś mnie robi w bambuko. Koniec końcem okazało się że dla mnie zabrakło numeru i aby to zmienić TPSA musiałaby pociągnąć z Kamieńca nowy kabel do dobrzykowic co jest dość kosztowne i raczej w najbliższej przyszłości mało realne. Dialog też wymiękł. Jedyny ratunek i to niepewny to radio co nie bardzo mnie satysfakcjonuje bo chciałem mieć ISDN. Pogadać może i mozna a co z internetem i faxami ? :evil:

Wiesz co, może spróbuj z nimi rozmawiać, że chcesz mieć firmowy telefon - wtedy rozmawiasz już z konsultantami od odbiorców "biznesowych" :)

- gdzieś czytałem, że koleś miał taki sam problem jak Twój i naraz się okazało że dla "biznesowych" klientów to w kablu jest miejsce mimo,

że wcześniej jak dzwonił jako "indywidualny" to był brak technicznych możliwości

 

--

Wojty

 

 

obawiam się zę to już ne te czasy że jak byłeś lkientem biznesowym to ci nawet ISDN ciągnęli przez 2 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dobrzykowice - czy mogę ciebie jeszcze raz poprosić o nazwę lub jakiś telefon do firmy która instaluje stałe łącze w kamieńcu i okolicach? Bez stałego łącza nie wyobrażam sobie życia

 

 

Pozdrawiam

Beata

 

Wszystkie informacje, czyli ceny, ofertę, umowę i namiary znajdziesz tutaj http://www.azylnet.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo internet będzie bezprzewodowy i to w b. przyzwoitej cenie - już niedługo w twojej okolicy powinien być dostępny edge taki szybki gprs

 

- właśnie rzuciłem okiem na mapy zasięgu i skucha jest duża dziura pomiędzy wrocławiem a czernicą

 

póki co zostaje ci GPRS

 

aha fax możęsz też mieć na komórce

 

a jakie opcje sa w dlugolece????

gprs od jakiego operatora masz na mysli??? edge co to??? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.plusgsm.pl/uslugi/technologie/

na przykład tu możesz się czegos dowiedzieć

ale u ciebie też średnio chociaż myślę że u ciebie nie powinno być problemu z kabelkiem

 

 

z kabelkiem ale masz na mysli TEPSY???

czy cos innego????

 

jezeli chodzi o gprs obecnie uzytkuje licencje gprs idea centertel

I ODRADZAM !!!!!!!!!! ten sam szajs co tepsa .........

podlozylabym im bombe najchetniej i niech ich szlag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...