Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak czy inaczej GPRS, czyj by nie był nie za bardzo nadaje się do przeglądania internetu

poczta jakaś prosta weryfikacja info na stronie to tak na dłuższą metę to to mimo wszystko zbyt wolne i jeszcze trochę za drogie

 

jak mam zasieg 5kresek to net dobrze chodzi .... ale to zdarza sie na wioskach najczesciej :-) we wrocku na kromera mam problemy z zasiegiem :-)

mozna to porownac do modemowego netu 56kb/s wiec nie jest zle

 

drogie ..... nie jest tak zle 49zl+vat za miesiac do bólu ......

no tylko z tym zasiegiem problemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy tak sie przejmuja tą zimą :roll:

 

Przyszła to i sobie pójdzie niedługo.Wiecznie trwać nie będzie.

Lepiej wykorzystać czas na przygotowanie frontowego ataku robót ,

aby wiosna nikogo nie zaskoczyła :wink:

 

Bądźcie gotowi :wink:

 

 

Tia, pewnie! :D:D:D

My na przyklad bylismy wczoraj w domarze zeby poogladac kafelki, drzwi, podlogi noi oczywiscie mebele.

 

Dla niewtajemniczonych - jestesmy na etapie gestozarosnietej dzialki" i pozwolenai na budowe (od 2 miesiecy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty

A jak Twoje wizualizacje wnętrz?

Kiedy się pochwalisz swoimi pomysłami?

 

 

Aj jest to ostanio moj drazliwy temat, a wszystko przez te .... dachy :-? :-? i moja chora ambicje, bo zamiast robic w prostym Archicadzie wyruszylam z motyka na slonce a raczej na Architekturala... :-?

 

Jak zrobie to na pewno nie omieszkam sie pochwalic, a do tej pory prosze mnie nie pytac.... :roll:

 

:D:D

 

A ty na jakim etapie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo internet będzie bezprzewodowy i to w b. przyzwoitej cenie - już niedługo w twojej okolicy powinien być dostępny edge taki szybki gprs

- właśnie rzuciłem okiem na mapy zasięgu i skucha jest duża dziura pomiędzy wrocławiem a czernicą

póki co zostaje ci GPRS

aha fax możęsz też mieć na komórce

Zgoda nawet mam już internet radiowy ale to jednak nie to samo, nie ta prędkość i pewność połaczenia a co do komórki to jak sobie wyobrazasz działanie biura z komórką przez któą rozmawiasz, ściagasz faksy i łączysz sie z netem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...