Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wojtek przy odrobinie determinacji możesz mu zrobić straszny syf – widziałem ostatnio taki program opisujący dokładnie taką sytuacje i po którymś tam wyroku wydano nakaz rozbiórki :x

 

swoją drogą będę w twojej okolicy (co prawda przejazdem) w piątek wiec cię zlustruje :lol: :lol:

 

aPa - w soboty bywam zwykle wcześniej :wink:

 

sąsiedzi a i owszem bardzo sympatyczni (generalnie pfu tfu odpukać, i inne gusła odprawić - całe osiedle jest super) :p

 

trzeba było podejść i powiedzieć coście za jedni. :lol: :lol:

 

tam się tworzy b. ciekawa społeczność ludzie generalnie pozytywnie do siebie nastawieni a ta podejrzliwość wynika raczej z tego że "obcy" rzucają się w oczy. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

ale co zrobić - muszę z Nim jakoś żyć albo szukac nowej działki

Molly,

nie można ale On ma to w d..., poza tym czekam by jeszcze troszke zrobił i wtedy dopiero podziałam bardziej oficjalnie

nie bedę pisał nazwiska jegomościa bo sie może okazać, że to czyjś znajomy z forum mający np takie same zdanie o nim lub odmienne ale jak się ociepli i mnie odwiedzicie to sami zobaczycie o kim piszę

 

muszę się dopisać w tym miejscu bo coś sie na serverku pop.... i nie trzyma chronoligii postów

 

 

Wojtek przy odrobinie determinacji możesz mu zrobić straszny syf – widziałem ostatnio taki program opisujący dokładnie taką sytuacje i po którymś tam wyroku wydano nakaz rozbiórki :x

 

swoją drogą będę w twojej okolicy (co prawda przejazdem) w piątek wiec cię zlustruje :lol: :lol:

 

aPa - w soboty bywam zwykle wcześniej :wink:

 

sąsiedzi a i owszem bardzo sympatyczni (generalnie pfu tfu odpukać, i inne gusła odprawić - całe osiedle jest super) :p

 

trzeba było podejść i powiedzieć coście za jedni. :lol: :lol:

 

tam się tworzy b. ciekawa społeczność ludzie generalnie pozytywnie do siebie nastawieni a ta podejrzliwość wynika raczej z tego że "obcy" rzucają się w oczy. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

APA widzę że będziemy sąsiadami...my mamy działkę w Nadolicach Wielkich:-)

Po części będziemy :wink: ... przejeżdżamy przez Nadolice w drodze do/z Wrocka - działkę mamy w Chrząstawie Wlk.

 

Hej, hej!

Witam wszystkich a zwlaszcza aPa - my sie chyba jeszcze nie znamy

Ano, wszystko przed nami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to że nie możemy się spotkać bo ja tam jestem codziennie :lol:

 

szkoda że nie było was na spotkaniu w nadleśniczym

ale z tego co widziałem Andrzej uwględnił was w rozdzielniku

 

To dlatego, że bywamy (jeszcze) nieczęsto i o bardzo dziwnych porach - ostatnio 19 lutego zdaje się, że 'trochę' po 17.00.

No i u Ciebie całkiem ciemno było to co mielim sie dobijać, czy jak :wink:

A zdaje się, że sąsiadów z naprzeciwka masz całkiem sympatycznych, chociaż patrzyli na nas trochę podejrzliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

ale co zrobić - muszę z Nim jakoś żyć albo szukac nowej działki

Molly,

nie można ale On ma to w d..., poza tym czekam by jeszcze troszke zrobił i wtedy dopiero podziałam bardziej oficjalnie

nie bedę pisał nazwiska jegomościa bo sie może okazać, że to czyjś znajomy z forum mający np takie same zdanie o nim lub odmienne ale jak się ociepli i mnie odwiedzicie to sami zobaczycie o kim piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie materialow - mial ktos przyjemnosc a raczej nieprzyjemnosc kontakowania sie z Budinpolem??

 

Latem bylismy u nich z pytaniem po ile maja Silke - mieli nam wyslac mailem lub faxem odpowiedz - i do tej pory nic.

 

poszlismy wiec jeszcze raz, w srode, tym razem z projektem i pytaniem o wycene materialow na cala budowe no i mieli dac odpowiedz do piatku ... I nadal nic....

 

Nie wiem czy az ta nie szanuja klienta...bo ja 3 raz do nich na pewno sie nie przejde....

 

no do mnie od listopada sie nie odezwali

kij im w oko!!!!!!!!

niechce miec z nimi nic wspolnego!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ostro sie namieszało na forum - a ilu odwiedzających było dzisiaj!!!!!

woprz,

mam zamiar pójść na noże z sąsiadem bo wk...a mnie na maksa a jak słysze z różnych miejsc, ze mi zyc nie da w takiej chałupie to mnie jeszcze bardziej wk...ia, bo osobiście rozmawiałem z nim tylko raz!!! ale o jeden raz zza dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.plusgsm.pl/uslugi/technologie/

na przykład tu możesz się czegos dowiedzieć

ale u ciebie też średnio chociaż myślę że u ciebie nie powinno być problemu z kabelkiem

 

 

z kabelkiem ale masz na mysli TEPSY???

czy cos innego????

 

jezeli chodzi o gprs obecnie uzytkuje licencje gprs idea centertel

I ODRADZAM !!!!!!!!!! ten sam szajs co tepsa .........

podlozylabym im bombe najchetniej i niech ich szlag

 

Witajcie - forumowicz ze mnie niestety sporadyczny :wink: ;

w Nadolicach w marcu zostanie postawiony nadajnik Plusa - poprawi się zasięg od Dobrzykowic do Chrząstawy Wielkiej, niestety na razie bez edge; jeśli chcecie korzystać z transmisji danych za pośrednictewm operatorów sieci komórkowych musicie liczyć się z tym, że ma to sens tylko jeśli chcecie wykorzystać transmisję do czytania poczty, przeglądania stron ale na pewno nie da rady ściągać większych plików czy grać w sieci (chociaż można n.p. używać skupe do rozmów przez ocean) - transmisja przy dobrym wietrze to 40 kilka kb/s. w porównaniu z Neostradą to pikuś; jak ruszy 3G (na początku centrum Wrocławia, nie wiadomo kiedy np. Nadolice) to co innego - tutaj są już MB/s; zainteresowanych odsyłam na http://www.plusgsm.pl/biznes/oplaty/taryfy_maxprofit/cennik/#8.

 

A z innej beczki - czy ktokolwiek z Was położył u siebie deskę barlinecką (albo inną deskę :-) )a może parkiet olejowany? pozdrawiam Wszystkich Wrocławskich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...