Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, witam !

 

dobrzyk b. fajna lampa

ale mam dwa pytania

1. co było inspiracją ?

 

- Archiwum X

- bliskie spotkania III stopnia

- wyniki polskiej reprezentacji piłki nożnej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Nie mam zielonego pojecia, musze spytać zonę :D

 

2. czy rzeczywiście rozjaśnia czyli jest funkcjonalna czy też jest tylko "rzeźbą"

 

Jak najbardziej funkcjonalna, 20 halogenów 20 W , w sumie 400 W :)

 

 

Lampa wygląda fantastycznie, jeśli tak samo świeci to fantastycznie do kwadratu :D

 

Zrób zdjęcie zapalonej 'lampki' gdy będzie się zmierzchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

wojty,

ja na początku chciałem kupować materiały w Budinpolu na Ołtaszyńskiej bo blisko mnie - sposób podejścia gościa , jego pretensjonalizm i podejście do moich 200tys przy tych inwestycjach, które on realizuje ze powiedziałem iż u buraka nie wydam złotówki

polecić natomiast mogę MSB

 

 

A ja o dziwo dostalam wczoraj wieczorem wreszcie maila od Budinpolu - po telefonicznej interwencji mojej 1 polowy ;)

 

Najlepsze ze tylko moge sie domyslac ze byl to mail od nich

- Mail nie byl podpisanay ani imieniem, ani nazwa firmy - dopiero jak otworzylam maila to na koncu zauwazylam malutki podpisik

(czy tak trudno w Outlooku ustawic sobie podpis osoby wysylajacej - zwlaszcza w czasach nagminnych spamow to jest takie wazne!!)

- adres mailowy byl z onetu czy interii ...

 

Zastanawiam sie - przeciez mamy XXI wiek - to chyba normalne ze oferty sie podpisuje i wysyla z konta firmowego, zwlaszcza jak sie pracuje w wiekszej frmie. No i przede wszystkim to ne klient powinien dopytywac sie o oferte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :D

Asieńka - z dawien dawna w sparwie płytek - możesz je obejrzeć na rogu Szewskiej i jakiejś na K..:-) firma nazywa się Cegielski - jeśli spodoba Ci się coś konkretnego daj znać - sprawdzę co można wytargować - jeśli wolałabyć obejrzeć katalog Valverde - chętnie pożyczę (tomisko na jakieś 300 stron)

pozdrowienia dla Wytrwałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was skusił się lub planuje się skusić na promocję w Bel-Polu na deskę barlinecką (dąb olejowany) - dowiedziałem się od Przedstawiciela Barlinka że promocja promocją ale to nie jest towar bez wad - mogą zdarzyć się spore różnice w kolorach pomiędzy deskami i spore szczeliny - zaczynam sie wahać czy skorzystać z takiej promocji;

przy okazji dowiedziałem się że wbrew temu, że deski są fabrycznie olejowane niezbędne jest ich ostateczne zaolejowanie po położeniu - czy ktoś z Was ma taką podłogę (deski lub parkiet olejowane)? a może macie dobrego parkieciarza który ma sprzęt - jakś polerka czy coś takiego do olejowania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ dzięki za namiary...a katalog przy okazji tez z chęcią bym obejrzała:-) może mój mąż będzie w najbliższym czasie na budowie, musi sprawdzić jak elektryk zrobił nam uzbrojenie szafki nio i czy prąd płynie w przewodzikach...:-)

 

my też zastanawiamy się nad podłogą tzn. nad jakimś fajnym parkietem...mężowi podobają się te egzotyczne dechy na podłogę, ale ich cena (ok. 300 zł) jest powalająca...niestety...

 

DJ kiedy zamierzacie się wprowadzić?

i czy mógłbyś mi podać jakieś namiary na tą firmę od oczyszczalni, chyba też się na to zdecydujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...