Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

do DJ-a

 

mam pytanko czy jesteś może członkiem naszego "cudownego" stowarzyszenia nadolice???

 

witaj - nie zostałem oficjalnie wypisany ale nie opłacam składki od czasu kiedy zapłaciłem za podłączenie wody i kwota 3600 nie została rozliczona (ostateczne koszty zostały określone na poziomie 3000 a moje 600 zł poszło na "kolejne inwestycje"); później prezes nie chciał mi potwierdzić na piśmie że wpłaciłem 3600 (mimo potwierdzenia z banku) - to było mi potrzebne do podpisania umowy w gminie na dostawe wody - generalnie stowarzyszenie nie jest moim ulubionym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pomysł był dobry - stowarzyszenie zostało zawiązane przez ludzi oszukanych przy zakupie działek przez jakiegoś oszusta - pierwotnie celem było odzyskanie utraconych pieniędzy - teraz tak naprawdę chodzi o jakieś niejasne interesy;

 

ale co Wy na to, żeby jeśli będziemy w podobnym czasie planować instalację gazową startowali do dostawców jako grupa?;

dostaniemy lepszą cenę a i tamci będą zadowoleni

 

taki pomysł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumi ejeszce parę inny rzeczy

rzecz w tym że Viessiek generalnie, a i owsze jedzie i na gazie ziemnym i na Propanie a le jak wspomniał również wiech Propan-butan który jet gazem technicznym Viessiek obsługuje tylko jednym piecem

 

chyba masz rację chodzi o vitopend 100 (o ile pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie to,(chociaż może..) tamta firma nazywała się Zielone tereny; facet kiedy zaczął palić mu się grunt pod nogami sprzedał ją jakiemuś pijakowi spod sklepu i pozbył się zobowiązań

 

Wielu ludzi zapłaciło z góry za uzbrojenie które nigdy nie zostało z tych pieniędzy sfinansowane

:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty,

też się pytałem grupy czy ktoś jedzie i cisza więc chyba od nas nikt się nie wybiera

dj,

ten domek w Twej stopce to Twój projekt?

 

tak mam dzisiaj wreszcie torchę czasu więc uzupełniam też pozostałe o sobie dom jest duży ale jeśli miałbym jeszcze raz decydować wybrałbym tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...