Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

BK

dzięki na namiary

jak już pisałam będę właśnie zaczynać więc mogę was troszku pomęczyć pytankami ? :lol:

 

znalazłam kiedyś Twój wątek dotyczący betoniarni mogłabyś poradzić z którą najlepiej Ci się dogadywało, ja będę budować na Pd-Wch Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ebu,

co do betonu polecam RMC na Borowskiej

co do piasku to w zależności do czego bedziesz go potrzebować i jak daleko trzeba wozić

ja do siebie na zasypanie fundamentów woziłem z Radomierzyc i płaciłem po 10zł/T z transportem w zeszłym roku

ale jesli budujesz się w Radwanicach to może gdzies w okolicy jest wytwórnia piasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się jedzie na Kłodzko, 3km za Kobierzycami a cena zawsze jest uzależniona od odległości - do mnie mieli 10km a do Ciebie jakieś 30km

w poniedziałek prześlę Ci namiary na gostka co mi woził i negocjuj - a ile tego piasku potrzebujesz?

w RMC tez możesz pogadac o piasku - oni mają swojego dostawcę ale Tobie też może mógłby dowieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miteku przede wszystkim sie opalaca, jak ktos chce dach 2 spadowy bez lukarn. Kolega pracuje tam, bezposrednio w "dziale wiezb dachowych" i mowil ze to biora przede wszystkim na male hale i stodoly. m2 kosztuje chyba 60 zl - co raczej drogo nie wychodzi. Konstrukcja jest b. lekka, bo wszystko jest dokladnie wyliczone i nie na przewymiarowanych przekrojow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

witam z poniedzialkowego rana!! :D:D

Ha Ha Ha co z ranny ptaszek :lol:

Witam! Ja wytrwałam w niezaglądaniu na forum przez dni wolne od pracy i dlatego 2-ga połowo Wojtego moge Ci dopiero teraz podziękować że ci się podoba mój obrazek - nauczyłam się nareszcie je wklejać i taka byłam zadowolona :p a jeszcze jak ktoś to zauważył to już jestem cała w skowronkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

Wiosna jak wczoraj widziałem przyjdzie punktualnie (koło 20.)

.. ostatnio moim ulubionym programem jest prognoza pogody :-(

Czy ktoś z Was może polecić dobrego fachowca od schodów - potrzebuję speca który robi(ł) schody samonośne, okrągłe w ślimaka kształcie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

prosimy o szczegóły - kogo poznałaś face to face, jaka atmosfera, ile brudzi poszło,itp, itd

 

Hmm, brudzi nie bylo bo moja meska polowa stala obok :evil:

Przede wszystkim przegadalam wieczor z apa (obie polowy) i pattayami:D

Bylo piffko, jakies jedzonko na goraco, mnostwo salatek itp :D

Okazalo sie ze wiekszosc myslala ze jestem facetem - widocznie nie czytali podpisu na dole wiec troche bylo wesolo,jak zaczelismy sie przedstawiac :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...