Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dj dostałeś może rachunek do zapłaty za usługi melioracyjne???

przyłazi do mnie to co roku a w ogóle nie wiem za co to...zaraz do nich zadzwonię...oczywiście w piśmie jest, że dotyczy to właścicieli stowarzyszenia...

 

a namiary na schody postaram się przynieść jutro...

 

dostałem, nawet zapłaciłem - chodzi o czyszczenie rowu (tego między nowymi i starymi Nadolicami) - wydaje mi się że to pis na wodę ale nie mam czasu sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłam do nich, rzeczywiście chodzi o konserwację rowu melioracyjnego, pan powiedział że robią to dwa razy do roku, a stawkę ustala oczywiście stwowarzyszenie...ale mimo tego że nie jest się członkiem stowarzyszenia trzeba to płacić i nie wiadomo ile jeszcze trzeba będzie płacić...prawdopodobnie do czasu kiedy zrobią tam kanalizę...czyli raczej...nigdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

póki co Was tez znam wirtualnie,

ale się uśmiałem z Waszych przygód na spotkaniu - wojty to kobieta! zaraz ale est tez II poowa Wojtyego

a która to jest Luśka na zdjęciach umieszczonych przez Maksia?

 

No widzisz, trza sie kiedys umowic na piffko, najlepiej na budowie, to sie poznamy , juz nie tylko wurtualnie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluję

z ostatnich postów wynikało zę jeszcze nie wybraliście

ale skoro wybraliście to przynajmniej powiedz co

 

Prawdę mówiąc też wybieraliśmy długi a ten roczek dodatkowo utwierdzaliśmy się, że lepszego/ciekawszego/funkcjonalniejszego/mniejszego projektu nie znajdziemy i... tak zostało :wink:

Wybraliśmy Elwirę z Archipelagu - to ten obrazek pod nick'iem.

 

Stawiac będziemy na 2 działkach 450/12 + 450/13, w sumie 2300m2.

no a czy ktoś już kupił 11 albo 15 i 5 bo tak troszkę w środku zaczynacie - ma to oczywiście swoje dobre i złe strony

 

Swoją droga teraz sobie coś tam przypominam czy to przypadkiem nie ty kosiłeś trawę późnym latem ....

 

co do projektu to muszę spytać czy przypadkiem czy to nie jest to samo co u sąsiada (szary dom przy lesie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...