Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

...W pierwotnym projekcie jest ściana 3W z betonu komrkowego, ja raczej (99.9%) zdecyduję się na silikaty (Ludynia) + ocieplenie.

Anndy, a jeśli można wiedzieć to dlaczego zmieniasz na silikaty i dlaczego Ludynia (masz już 'nagrane' dostawy) ?

 

Bo to najtansze rozwiazanie i nie wiele gorsze od sciany 3W poza tym tyle się tym wszystkim naczytałem i wychodzi i ze to jest najlepsze. A ty jak myslisz?

aw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kosiarki są do nabycia na Niskich Łąkach - "prawie nówki" markowe - za śmieszną kaskę

 

o! pojawił się ciekawy temat.

Też nas czeka kupno kosiarki.

Pytanie tylko jakiej... Nieopatrznie kupiliśmy ostatni numer czasopisma Majster z artykułem o kosiarkach, w którym są bardzo za elektrycznymi i bardzo przeciw spalinowym. Twierdzą że obsługa spalinowej jest sumarycznie bardziej kłopotliwa niż wlekący się za elektryczną kabel.

Trawnik mamy w dwóch kawałkach - 20x25 m za domem i 10x12 z przodu. Co o tym sądzicie?

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ale macie tereny :-)

 

a na nierowne tereny -tzn gorki najlepsza chyba elektryczna albo kosa elektryczna ....... bo spalinowa to wylewa cos tam :-)

moj biedny maz pierwsze korzenie (950m2)wykonal kosa :-) kosil chaszcze i nawet brzoski :-) brzozy kojarza mi sie z cmenatrzem, wiec prosze nie pisac ze niszcze przyrode!!!! :-)

 

za to zasadzilismy 4 iglaki :-) ciekawe czy sie przyjma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, mnie też czeka na wiosnę zakup kosiarki, ale zupełnie się na tym nie znam i nie wiem jaką wybrać...chcemy posiać też trawke i posadzić resztę drzewek i iglaków...na jesiem posadziliśmy żywopłot z cisów, parę świerków srebrnych, jodłę koreańską, tuje a w zeszłym roku żywopłot z grabu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza witam w "klubie",fakt traktorek byłby najlepszy tylko-cuś za "tani"i jeszcze trza mieć go gdzie chować

kasztanka jak to kazdy ma inne skojarzenia,mnie brzozy kojarza sie z radzieckimi filmami

A może kosiarka na pilota, w którymś z muratorów (2003 rok)była taka i kosztowała tylko 7.000,00 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...