Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tymi wędlinami to coś jest. Ostatnio chodziły mi po głowie te informacje Ivo i zastanawiałam się czy nawet się nie spytać , gdzie to dokładnie jest.

To gdzie je można kupić?

Molly - w Rogożu jest przetwórnia i sklep, a syn tych ludzi ma też sklep mięsny we Wrocławiu, na ul. Henryka Pobożnego (kurczę....a może Brodatego? :-? ...wiem gdzie to jest ale nie wiem czy nie pomieszałam z ulic :-? ) i tam ma również ich wyroby :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: szesnasta wybiła - a to piątek - nie ma co przesadzać - ja tez idę do domu - tym bardziej ze sciśle mówiąc jade - pracuje w Legnicy i mnie jeszcze trasa cudowną autostradą czeka - a tu śnieg znowu :cry: Miłego weekendu wszystkim - jak ktoś znajdzie mi przez weekend brakujace 20 kawałków bedę wdzieczna - albo lepiej po prostu trzymajcie kicuki co by bank był w błędzie - w sumie moze jednak ktos sie pomylił - przez weekend będę zakłądać właśnie taki scenariusz. Do miłego........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ja mam sobie myśleć - bo jeszcze nie wiem - będzie gut czy nie gut- zwłaszcza ze na chwile obecną 380 a nie 400 - bo wredny bank zrobił sabotaż - woprz ironizujesz to wiem :lol: ale czy dobrze odczytuje ze jest ok?

 

400 to na prawdę dużo pieniędzy i spokojnie da się zbudować prosty domek 180 m2 poz. użytkowej

założenia są 2

1. wybierasz jedną hurtownię (albo z kimś) i nie przepłacasz za materiały + dobra sprawdzona i polecona ekipa za rozsądną kasę + trochę samemu np. malowanie

2. racjonalne i etapowe rozkładanie kosztów wykończenia - wykończeniówka nie ma górnej granicy kosztów :x

 

i spokojnie dasz radę

 

w banku problem (z tego co piszesz) wynika raczej z oceny wartości nieruchomości niż twojej zdolności kredytowej weź więc pod uwagę (hipotetyczną - bo nie polecam) możliwość zwiększenia wartości kredytu w drugim roku budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej tam Woprz narzekasz ;)

 

Trzeb bys optymista, ja tam wierze ze bedzie 15 :D - wiara czyni cuda :D

 

A jak ci ciemno, gdy wychodzisz z pracy to wlacz latarke ;)

 

I tak sie pociesz ze ty masz juz tylko wykonczeniowke, a tu duzo osob czeka na wiosne bo chce czac robote... A ja dodatkowo czekam az bedzie tak cieplo ze mi wody gruntowe opadna ....

 

Dlatego glowa do gory, za tydzien bedzie min. +15 i basta :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj, spokojnie, widze ze jakis nerwowy rocznik jestes :D

Takie nerwy nie przystoja prawdziewmy facetowi, co innego kobita..., ale kobity te nerwy to tez maja tylko okresowo ;)

 

Jak chcesz to moge ci wyslac krotki "referat o zjebce" (przepraszam za wularyzm, ale tak to sie przeciez okresla). Jest bardzo zyciowy. Niezle mnie dzisiaj rozbawil :D

 

Jutro przeprowadzam kolejny szturm na hurtownie budowlane, wiec potrzebuje dobrej energii i poczucia humoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piątkowy wieczór

 

czy może ktoś z Was wie co zrobić jak nie ma prądu na działce, (będzie dobiero we wrześniu ) sąsiad nie chce się podzielić, a budowa miała ruszyć w kwietniu

 

czy można gdzieś wynająć agregat, może tanio kupić

 

proszę poradzcie :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piątkowy wieczór

 

czy może ktoś z Was wie co zrobić jak nie ma prądu na działce, (będzie dobiero we wrześniu ) sąsiad nie chce się podzielić, a budowa miała ruszyć w kwietniu

 

czy można gdzieś wynająć agregat, może tanio kupić

 

proszę poradzcie :roll: :roll: :roll:

 

Ja bym Ci pożyczył prądu.. ale chyba troche za daleko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piątkowy wieczór

 

czy może ktoś z Was wie co zrobić jak nie ma prądu na działce, (będzie dobiero we wrześniu ) sąsiad nie chce się podzielić, a budowa miała ruszyć w kwietniu

 

czy można gdzieś wynająć agregat, może tanio kupić

 

proszę poradzcie :roll: :roll: :roll:

 

Ja bym Ci pożyczył prądu .. ale chyba troche za daleko..

 

A może nie jest za daleko - jeśli znalazłabyś odpowiednio długi przedłużacz to proszę bardzo możesz brac prąd ode mnie. Na mojej działce stoi ZK, teraz czekam na warunki z ZE ale do kwietnia to mi chyba odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piątkowy wieczór

 

czy może ktoś z Was wie co zrobić jak nie ma prądu na działce, (będzie dobiero we wrześniu ) sąsiad nie chce się podzielić, a budowa miała ruszyć w kwietniu

 

czy można gdzieś wynająć agregat, może tanio kupić

 

proszę poradzcie :roll: :roll: :roll:

 

A jeśli chodzi o agregaty to proszę:

http://www.bronek.com.pl/wynajem/agregaty.html

albo

http://www.amw.com.pl/rsm_catalog.php?cRsmPath=16

albo

http://www.allegro.pl/search.php?string=agregat+pr%C4%85dotw%C3%B3rczy&buy=0&new=0&st=gtext&order=p

albo

http://www.google.pl :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy napisz dokładnie gdzie się budujesz, jak daleko od pogodnej

Jadąc Pogodną skręcasz w lewo w Tęczową (ulica wcześniej niż ta przy której buduje Milart ) i na końcu Tęczowej jest moja działka.

 

---------------------pogodna

|

|

| tęczowa

|

|

---------------------- lazurowa

| | <- moja działka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...