Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też miałam nadzieję, że dzieci się wrodzą jak nie we mnie (lubię spać), to w mojego męża, który potrafi... oj dłuuugo potrafi spać (już dawno tego nie robił wprawdzie, ale pewno jeszcze by potrafił :) ). Może przyjdzie z czasem... A, i jeszcze jedno. Jak już im się zdarzy pospać, to na pewno nie w weekend :(

 

Generalnie to nie byłby problem, gdyby chociaż ciut słoneczko świeciło! Wtedy nawet o szóstej :o można wstawać (nie wypominajcie mi czasem tego kiedyć :) )

 

Z innej beczki,

jak się zgłasza zmiany do projektu Muratora? Architekt naniósł takie na projekt i co? mam je wysłać do Muratora? Do autora?? Jutro mogę się dowiedzieć, ale może wszystkowiedzący Forumowicze mnie poinformują... Dzięki. Z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w śnieżne przedpołudnie:-) czy ktoś wie co się dzieje z wiosną może też jeszcze śpi :wink:

 

Marysiu moi znajomi mieli kredyt w Millenium i przenieśli się do innego banku bo nawet im 10 tys nie chcieli podwyższyć a kwotę kredytu mieli w porównaniu do Twojej malutką tylko 110 tys. :-) wzięli kredyt w BPH na spłatę tego kredytu i jeszcze dostali dodatkową kasę...także jak zależy Ci na tych 20 tys. to spróbuj w innym banku ale mysle że spokojnie dasz radę wybudować za 380 tys.

pozdrawiam Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim - z góry zyczę miłego tygodnia i nadejscia wiosny oczywiscie - po lekturze zaległości z weekednu nieco bardziej optymistycznie patrze na moje komlikacje kredytowe. Dzięki za wsparcie i podpowiedzi.

 

A propos wstawania dzieci - ja mam niespełna dwuletniego urwisa - wstaje za 10 szósta piatek świątek i niedziela - a dzisiaj zrobil mega niespodzianke - zaciągnął az do siódmej - moze to jakas jaskółka zmiany?? Pospac w niedziele do siódmej to byłby luksus :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmarysia prześlij projekt domku to łatwiej będzie się odnieść co do kwoty która będzie Ci potrzebna do budowy domu.Wydaje mi się że kwota 380 kzł jest dość duża chyba że chodzi o projekt bardzo skomplikowany.Ja mam 220 m/2 pow użytkowej i wydałem dużo mniej niż 380 kzł.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmarysia prześlij projekt domku to łatwiej będzie się odnieść co do kwoty która będzie Ci potrzebna do budowy domu.Wydaje mi się że kwota 380 kzł jest dość duża chyba że chodzi o projekt bardzo skomplikowany.Ja mam 220 m/2 pow użytkowej i wydałem dużo mniej niż 380 kzł.Pozdrawiam Wiech

 

 

och dzieki WiECH! pocieszyles mnie :-)

juz myslalam ze 400tys to minimum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pokaże swój projekt - nie mam go niestety w wersji elektronicznej- musze zeskanować - ale jak już bedę go miała w pliku - to ja mam go udostępnić ?? Proszę o podpowiedź bo nie robiłam nic takiego jeszcze i nie wiem jak :cry: Niestety nie jest to projekt z ogólnodostepnych katalogów i musze pokombinowac zeby sie Wam nim pochwalic ale zbaczajac troszke z wątku to tak sobie cały czas mysle ze on jest na miare dla nas szyty - choc nie byl indywidulanym lecz lekko modyfikowanym - po przerobieniu masy innych projektów o urozmaiconej bryle i dachu znaleźliśmy taki o prostej bryle i dachu dwuspadowym - dość prosty z zewnątrz - ale w srodku dokladnie taki jak chcielismy - ciesze sie na mysl o zamieszkaniu w nim i wykańczaniu i wszystkich detalach i czuje ze będę z niego bardzo zadowolona- z układu funcjonalnego zwłaszcza - daje mi to poczucie ze to dom dokładnie dla nas - jeszcze tylko musze przebrnąć przez etap budowy - taki mały pikuś - jeden rok i po sprawie - o rany!! :lol: Dodajcie sił!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...