Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poza tym widzialam tez domek Wiecha - taki okazaly, ze z daleka mozna go dostrzec :D:D

 

Niestety nie udalo nam sie zobaczylic domku BK - bylismy w hurtowniw Kamiencu - myslalam ze z tego miejsca bedzie widac jej domek, ale albo sie mylilam, albo cos mam z oczami, albo jestem spostrzegawcza inaczej :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

a jaka to różnica czy u mnie czy u mmarysi? i czemu przesada?

quote]

to moje pytanie

 

u ciebie bo wiem jaką masz stuację - mało miejsca od płotu do garażu

 

przesada bo nie ma takiej potrzeby a wiata jest tańsza i bardziej praktyczna a doświadczenie pokazuje że ludzie i tak nie chętnie wjezdzaja do garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli moge to wtrace sie w te dyskusje o garazach i wiatach.

My bedzemy mieli 1 garaz i 1 wiate, a to glownie ze wzgledu na duza powiezchnie domu. Jesli bym dodala do tego jeszcze jedno miejsce garazowe to bylaby to forteca a ne domek jednorodzinny ;)

 

Za to zdecydowalismy sie na dosc duzy garaz - szerokosc 3,70m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki woprz za info.A jak będziesz przejeżdzał przez Dobrzykowice to uważaj, bo ja juz powiedziałam męzowi ze taki jeden znajomy z komputra to pisał ze jak sie ma kominek to trzeba koniecznie czujki ppoż i wskazane przeciw powodziowe. :wink:

 

wiedzialem :roll:

:lol: :lol: :lol:

 

a żeby nie było tylko na mnie to zobacz tu

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=43048

dzieki woprzpoczytałm sobie do poduszki,fajnie sie spało :evil:

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widzialam tez domek Wiecha - taki okazaly, ze z daleka mozna go dostrzec :D:D

 

Niestety nie udalo nam sie zobaczylic domku BK - bylismy w hurtowniw Kamiencu - myslalam ze z tego miejsca bedzie widac jej domek, ale albo sie mylilam, albo cos mam z oczami, albo jestem spostrzegawcza inaczej :roll: :roll: :roll:

 

Widać, widać - tylko trzeba wiedzieć gdzie patrzeć,

widać od Kaczmarka (Libet) - dom z wysuniętym garażem

Przy okazji znalazłam wczoraj parę ofert domów na sprzedaż - w okolicy są dwa lub trzy domy, w tym jeden przy głównej drodze

wyobraźcie sobie że stan surowy zamknięty domu ok 200 m na działce ok 1000 m to od 300 do 400 tys

Niewiarygodne - zważywszy że koszty budowy tych domów do tej pory na pewno nie przekroczyły 200 tys a działki tanie

 

Ktoś pisał że dom z garażem dwustanowiskowym wygląda jak forteca - ja mam taki dom 8)

dość rozległa parterówka z podwójnym garażem - rzeczywiście dom wygląda na duży choć w rzeczywistości nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli moge to wtrace sie w te dyskusje o garazach i wiatach.

My bedzemy mieli 1 garaz i 1 wiate, a to glownie ze wzgledu na duza powiezchnie domu. Jesli bym dodala do tego jeszcze jedno miejsce garazowe to bylaby to forteca a ne domek jednorodzinny ;)

 

Za to zdecydowalismy sie na dosc duzy garaz - szerokosc 3,70m

 

i taki argument też może być 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widzialam tez domek Wiecha - taki okazaly, ze z daleka mozna go dostrzec :D:D

 

Niestety nie udalo nam sie zobaczylic domku BK - bylismy w hurtowniw Kamiencu - myslalam ze z tego miejsca bedzie widac jej domek, ale albo sie mylilam, albo cos mam z oczami, albo jestem spostrzegawcza inaczej :roll: :roll: :roll:

 

Widać, widać - tylko trzeba wiedzieć gdzie patrzeć,

widać od Kaczmarka (Libet) - dom z wysuniętym garażem

Przy okazji znalazłam wczoraj parę ofert domów na sprzedaż - w okolicy są dwa lub trzy domy, w tym jeden przy głównej drodze

wyobraźcie sobie że stan surowy zamknięty domu ok 200 m na działce ok 1000 m to od 300 do 400 tys

Niewiarygodne - zważywszy że koszty budowy tych domów do tej pory na pewno nie przekroczyły 200 tys a działki tanie

 

Ktoś pisał że dom z garażem dwustanowiskowym wygląda jak forteca - ja mam taki dom 8)

dość rozległa parterówka z podwójnym garażem - rzeczywiście dom wygląda na duży choć w rzeczywistości nie jest

 

i tu ujawnia się kwestia kosztów w zasadzie domek dla auta kosztuje tyle samo co dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...