Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli alfabetycznie to mam troche czasu zeby sie zorganizować - mąż niedostępny ani na skypie ani pod telefonem - ciekawa jestem czy umówił sie do Opena. Oj Boję sie że zanim moje zapracowane mężo zeskanuje ten projekt do dom juz będzie stał

 

Babki - czy wy tez tak macie ze budowe na swojej głowie macie z zapracowany mąż o Bozym swicie nie pamieta i nie w głowie mu przyłącza, urzędy itp?? - Ja juz sie z tym pogodziłam - ale teraz sie martwie bo miał sie spotkać w sprawie kredytu i zniknął - nie moge go nigdzie namierzyc.

 

I jeszcze jedno spostrzezenie - dlaczego tak jest ze wszyscy ograniczją swoje wypowiedzi a mi gdy chcę tylko małą uwage przekazać wychodzą elaboraty ?? - O co chodzi??

 

Ktoś pytał jak u mnie na działce z mediami - Prąd jest i woda. Kanalizacja bedzie za jakieś dwa- trzy lata- wiec wybudujemy sobie na ten czas szambo a ogrzewanie niestety z butli (podziemnej).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - u mnie nie ma jeszcze dziury w ziemi- ale ja juz oglądam płytki i aramature do łązienek - podpowiedzcie prosze gdzie we wrocławiu są naprawde porządne ekspozycje łazienkowe i kafelkowe. Powiem jakie znam - Cermag na pewno, Aqua na Kazimierza, Dekor na A. Krajowej, ostatnio odkryłam Bater na Popielskiego który znałam ze słyszenia ale nie spodziewałam sie takiej fajnej ekspozycji - ale co wiecej?? Szukam miesjc gdzie mozna by znaleźć dobre pomysły i inspiracje- chodzi mijednak o napawrde fajne ekspozycje a niemiejsca gdzie jedno stoi na drugim naciepane - niestaty zawiosłam sie na przykład Armaluxie na minskiej - nowy salon a taka kiepska ekspozycja -ciasno i wogóle. No tak jeszcze Raab Karcher jest. Cośjeszcze wartego zobaczenia i podpatrzenia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o budowę to osobiście nią się nie zajmuje ale każdy etap jest przedyskutowany szczegółowo czasami to nawet mi się już gadać nie chce :lol:

Teraz np. już obejrzałam 100 domow i wszystkie sklepy gdzie mozna kupić podbitki i rynny ja juz dawno wiem jaki kolor bym chciała a mój mąż dopóki nie kupi i nie założy to jeszcze się piętnaście razy zapyta . A może takie a może inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...