Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gaz płynny jest cięższy od powietrza więc może spłynąć do kanalizacji i wtedy bummm w całej kanalizacji

 

w pomieszczeniach z gazem (odbiornikiem) płynnym - kotłowniach musisz mieć wykonaną tzw. zetkę przy ziemi do odprowadzenia gazu

przepisy zabraniają robienia w takich miejscach odpływów w posadzce

 

co do zakrywania rur gazowych - to 2-3 strony temu rozmaiłem na ten temat z Wojtkiem nie wolno ich zakrywać "na stałe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra - udało mi sie załozyc album na onecie - zdjęć nie ma - ale wkleiłam 4 skany z projektu - nie są takie lądne kolorowe jak co niektórych - bo troche techniczne - ale ciekawych mojego pzryszłego gniazdka - zapraszam

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36767&q=dom%20warmułków&k=2

 

Mam nadzieje ze wszystko okaze sie gut i będzie mozna cos tam zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Osoby które planują kratke ściekową w garażu ,a będą mieć drenaż opaskowy mogą się podłączyć do tego dranażu.Niektórzy jeszcze wpinają się z wycieraczką przed domem i odpływem przed wjazdem do garażu.Ma to dobre strony ponieważ brud z błotem i sniegiem wlatuje do wycieraczki która jest połączona z drenażem.To samo dzieje sie przed garażem i ewentualnie drzwiami na taras.Plusy to łatwość czyszczenia odstojników(gdzie zbiera sie błoto z piaskiem).Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra - udało mi sie załozyc album na onecie - zdjęć nie ma - ale wkleiłam 4 skany z projektu - nie są takie lądne kolorowe jak co niektórych - bo troche techniczne - ale ciekawych mojego pzryszłego gniazdka - zapraszam

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36767&q=dom%20warmułków&k=2

 

Mam nadzieje ze wszystko okaze sie gut i będzie mozna cos tam zobaczyć.

Powiem krótko - podoba mi się, szczególnie rozkład :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra - udało mi sie załozyc album na onecie - zdjęć nie ma - ale wkleiłam 4 skany z projektu - nie są takie lądne kolorowe jak co niektórych - bo troche techniczne - ale ciekawych mojego pzryszłego gniazdka - zapraszam

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36767&q=dom%20warmułków&k=2

 

Mam nadzieje ze wszystko okaze sie gut i będzie mozna cos tam zobaczyć.

twój projekt w twoich rękach twoje ręca w naszych łapach :lol: :lol:

 

co do kosztów to podtrzymuję to co powiedzialem mimo wszystko kaski wystarczy

 

mimo wszytsko czyli mimo tego że dach będzie jednak droższy niż myślałem no i to duże okno od ogrodu to może być duża pozycja kosztowa (nie widzę wymiarów ale wyglad na droga sprawę ponad 3m)

 

generalnie fajny, ciekawy projekt mnie osobiście się podoba brakuje mi jedynie spiżarki i póki co pomysłu na hall na piętrze

 

ale jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam za dobre słowo :lol:

Okno wcale nie bedzie takie drogie - bo to jest stała witryna - nie zdecydowaliśmy sie na system przesuwany właśnie z powodów kosztowych - a bardzo mi sie podobają duze przeszklenia - wszystkie okna są duze i bez podziałów więc takie rozwiazanie stałej witryny w salonie nawiazuje do całosci stolarki w domu - a okna będą z Gidanexu o któych słyszałam dobre słowa na forum - i uwazam ze w dobrej cenie - do całego domu coś koło 14 500 brutto z montazem (biorąć pod uwage ze własnie okno tarasowe mogło mnie kostzować 8 000 - a nie kosztuje ) to chyba dobry wynik.

Dach faktycznie - prosty ale duży :cry:

Na górze w holu bedzie biurko z komputerem - coby dzieci sie nie biły u kogo ma stać ( komputer oczywisci) i biblioteczka.

Kuchnia bedzie troche inna niz na projekcie - zdecydowalismy sie na drzwi przesuwane miedzy kuchnia a jadalnią i układ mebli inny - tam jest taka wnęka po prawej stronie ( na jej przedłuzeniu jest szafa w przedpokoju) chcę w kuchni w tej wnęce zrobic taka zabudowę wysoką w której znajdzie sie i lodówka i piekarnik tak wyzej umiejscowiony niz w standardzie - obecnie to dosć popularne rozwiązanie w aranzacjach.

Układ w łazienkach tez będzie nieco inny - zwłaszcza w naszej przy sypialni. Jak juz mam album to pewnie bedę sie chwlic wraz z postępem prac :lol: Pozdrawiam - .............. Juz po stresie ............. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...