Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam swoją ekipę

 

jeszcze nie kupowałem kostki

kupię ją z ekipą cała rzecz w tym żeby kupić dobrze wysorotwaną (w miare rowną) żeby nie trzeba było później tracić czasu na przebieranie

 

mam już zrobioną podbudowę i krawężniki z kostki 10x10 teraz tylko mączka grnitowa wymieszana z cementem kosteczki i zagęszczarka i dali jazda jakieś 200m2 podjazd razem z tarasem :o :x :-? nie pytaj ile to będzie kosztowało bo już mnie szlag trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

do tarasu

ława fundamentowa, mur oporowy z bloczków betonowych pospółka zagęszczana tak jak pod posadzki no i na to chudziak z siatką przeciwskurczową

na to pójdzie kostka na cement + prawdopodobnie cegłą klinkierowa na obrzeżach

 

drogi i dojścia

zdjęcie humusu na to piasek zagaszony na to tłuczeń - kliniec zagęszczony

teraz kostka na mączce z dodatkiem cementu do wypełnienia szczelin ( żeby trawa nie wyrastała pomiędzy kstkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzień dzisiaj trochę krótszy-

 

juz teraz Wraz ze swoją rodzinką życzę wszystkim wszelkiego dobra na nadchodzące Święta. Tradycyjnie spokoju i szczególnej atmosfery w rodzinnym gronie. Niech nam zdrowie dopisuje, otaczający nas ludzie odwzajemniają darowany uśmiech i życzliwe słowo. Ale niech i pisanki nam wyjdą szczególnie piękne w tym roku, kiełbaska biała i szyneczka niechaj nie zrujnuje nam figury a śmingus niech będzie słoneczny a przy tym bardzo mokry.

 

Lecę szykować sie do wyjazdu. Ja z pasozytów - święta u mamusi na gotowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Wojty przez święta będzie na diecie?

 

hmm, dobre pytanie, w pewnym sensie tak, tzn tylko ja :D

 

osobiscie nie lubie jajek (bardzo bym chciala je lubic, ale jakos mi okropnie nie smakuja :D:D), wiec pewnie dopiero sie najem jak wroce do domku ;). Innymi slowy wielkanocne menu nie nalezy do moich ulubionych ;)

 

A skad to pytanie ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nas nie rozpoznajesz?? ja sie zawsze podpisuje "2 polowa Wojty'ego" a Wojcio chyba"Wojty" albo" "Wojty wlasniwy" ;).

 

A poza tym jaka to roznica, kto pisze? :D:D

ksiadz powiedzial nam na slubie od tego czasu bedziecie jednoscia i tak zostalo ;);) A poza tym jak sie kiedys poznamy to zobaczysz ze wbrew pozorom roznimy sie od siebie i to znacznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

znowy nas wywiało na trochę a tu takie straszne ilości postów do przeczytania :D

 

Najlepszego

zająca

babki ... wielkanocnej :wink:

zielonej pszenicy na stole

dużo słońca za oknem i w 'środku'

chwili wytchnienia/odpoczynku

nabrania dystansu

i ... resztę sobie sami dopowiecie

 

życzymy wszystkim WielkaNocnie

APA :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Kacha, a gdzie ten sklep jest?

 

Droga na Kamieniec, po lewej stronie.

Parkiety, panete, terakota czy jakoś tak. Żółty szyld po lewej :)

 

W połowie drogi na Kamieniec, ale tam mało jest do oglądania. Lepiej gdziueś wypatrzyć a u nich targować cenę.

Cersanit, Opoczno, Tubądzin, Paradyz... To ich główne firmy kaflowe.

 

Wesołych Świąt wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero trochę kuknęłam do tyłu i mogę powiedzieć Wojty, że się mylisz co do obwodnicy w Ramiszowie. Z tego co wiem to przewidywana jest obwodnica autostradowa i to właśnie przez nowy Ramiszów, bo o tym pisałaś.

Swoją drogą to gdyby nie ta droga to poleciłabym np. stary Ramiszów,cicho, spokój blisko las- wieś to praktycznie kilka domów przy jednej drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...