Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sławomir Szynka 606836944 - poza elektryką robi również hydraulikę i kanalizę. Jestem w sumie z niego zadowolony, zrobił u mnie m.in. kotłownię i działa :)

 

witam wszystkich

dobrzyk, czy ten człowiek robił u Ciebie podłogówkę ??

jezeli tak to jak się sprawuje jego robota z PC??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

dobrzyk, czy ten człowiek robił u Ciebie podłogówkę ??

jezeli tak to jak się sprawuje jego robota z PC??

 

pozdrawiam

 

 

Tak, robił mi równiez podłogówkę i.... jest ciepło :) Generalnie facet zajmuje się montażem pomp ciepła i jest on polecany przez firme Ekontech. Dodam jeszcze że ma swój sklep w Obornikach Śl tak więc można się spodziewać dość dobrych cen na materiały do instalacji CO. nie wiem jak jest w rzeczywistości bo jak robił u mnie to jeszcze tego sklepu nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same kłody pod nogi- co czlowiek pogodzi sie z jednym to wymyslą drugie.

 

Przy tej podwyżce akcyzy to chyba przyjdzie nam po chrust do lasu chodzić - moze jednak zrobic większa dziure - piwnice i węgiel sobie zrzuce - hmmmm ale kto bedzie do tego pieca dokladał - a dziwią sie ze ludzie chcą z kraju wyjeżdzać........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "wrocławskich". Dziś właśnie stało się to, o czym marzyliśmy od ponad roku. Ruszyła budowa...Pełną parą: dziś wykopali fundamenty, jutro będą wylewać ławy. Nasz kanadyjczyk wystartuje...

Mam prośbę: potrzebuję fachowca, który zamontuje mi dobry system alarmowy, ale nie wykończy mnie rachunkiem ( choć w tej chwili pełna jestem energii, zapału, entuzjazmu, itd, itp... :D :D :D ). Podsyłajcie Kochani propozycje... A i jeszcze jedno pytanie: oczyszczalnia ścieków "Wobet - Hydret" - czy warto?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, robił mi równiez podłogówkę i.... jest ciepło :) Generalnie facet zajmuje się montażem pomp ciepła i jest on polecany przez firme Ekontech. Dodam jeszcze że ma swój sklep w Obornikach Śl tak więc można się spodziewać dość dobrych cen na materiały do instalacji CO. nie wiem jak jest w rzeczywistości bo jak robił u mnie to jeszcze tego sklepu nie miał.

 

 

Witam,

 

ja mam namiary na instalatora generalnie rurek czyli CO woda i kanalizacja, centralny okurzacz, kolektory sloneczne, piece, grzejniki i zbiorniki CWU. Kumple z roboty sa zadowoleni. Jakby co to namiar na wysylam z priv'a.

 

Osobiscie prosze o namiary na dobra ekipe co mi zrobi fundament i dobra ekipe od Ytonga. Bo na tym etapie jestem :)

 

Pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera widze ze co domek to lepsze pomysly!!!!!!!!

 

ja jakos nie myslalam o sterowaniu :-)

chyba nie bede tego miala :-)

 

a poza tym jak wszystko bedzie na silniczek bo miesnie mi sflaczeja :-)

 

hehehe

 

Hej Kasztanka, kiedys pisalas na forum, ze mialas super ekipe od fundamentów. Mozesz podeslac namiar bo robie juz rozpoznanie.

 

Widzialem twoj album widze ze kolejny etap (mury) w toku. Gratuluje

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...