Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ryniu, jeszcze do końca tygodnia bedziecie miec mały luzik, przez Was opusciłem sie trochę w robocie i muszę parę rzeczy nadgonić, bo klienci zaczynają juz mnie ścigać http://www.afternight.com/smiles/outtahere.gif

 

Agnicha nie rób nam tego, ja już nawet zgromadziłem parę puszek lakieru do grafitti :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to az do Rosji musiał jechać ??! Nie wystarczy do Wrocka ?

Przywieź Frankai jedną obadamy czy aby zanadto nie szkodliwa :grin:

 

Słuchajcie byłem w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach i muszę Wam powiedzieć, ze jest to totalne rozczarowanie. Gdyby nie basen, sauna i masaże :smile: to nie wyrózniałby się niczym specjalnym. generalnie nie polecam, szczególnie że flaszka piwa jest po 8 złotych http://www.afternight.com/smiles/silly.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryniu - gdzie slonko wschodzi? Skoro - jak nazwa wskazuje - na wschodzie to u mnie oczywicie jest 13 jak u Was 9.

 

Ivonesca - najlepiej, jak mi kazali wypelniac ankiete w hotelu cyrylica!!! Jeszcze sie nie rozgadalem (14 lat uplynelo od szkolki), a tu pisac kaza. Bylem zlany zimnym potem.

 

Dobrzykowice - jedz do Aquaparku w Krakowie. Ul. Dobrego Pasterza 126 (kolo Geant, kierunek Nowa Huta). To jest dopiero bajer! Nocujac w Moskwie w windzie byla informacja o "masazach". O takie Ci chodzi :wink: No wiesz - "pijmy szybko bo sie sciemnia".

Oni tutaj romawiali, jak to kupil zamknieta, z nalepka, odkreca "ja paniuchal i samagonka".

To dobrze, ze po 8. Jak bylem w Chinach, to w hotelu Shangri-La w Dalian kufelek Carlsberga byl po 25, a lokalne niewiele tansze. Tiepier ja piju tri miedwiedia :lol: 16 wrobli, czyli jakies 2,2PLN, ale to s magazina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - ja dumaju, u tjebja mnoga sił (ja jest siła po rusku?) sztoby rawno popijat

ale szybko zapomina się języka. Frankai - a czy Ty teraz przypominasz sobie wszystko i na tej podstawie tam się dogadujesz czy musiałes się podszkolić? Pytam tak z ciekawosci ile zostało nam tego w głowach po tak intensywnym nabijaniu dawno temu w szkole (14 lat ? u mnie 12). Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, dwa pytania:

 

Pierwsze - pół żartem: i jest to rzeczywiście prawda, że wyjście "za potrzebą" na Syberii wymaga posiadania dwóch kijów, jednego, żeby przysiąść między drzewami a drugiego, żeby się od wilków odganiać?

 

Drugie - pół serio: Kapuściński w "Imperium" opisywał niesamowite zjawisko atmosferyczne, jakie można zobaczyć na Syberii a mianowicie mgłę, tak gęstą, że idący człowiek zostawia w niej swego rodzaju "tunel". Widziałeś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...