Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A moze pochwalicie sie po ile np. po ile kupiliscie bloczki fundamentowe???:D:D

 

 

TERMAT M6 z rozladunkiem HDS na budowie 2,44 brutto.

 

======================================

 

Gratulacje dla Kasztanki !!

 

 

======================================

Pzdr

BOOD'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze pochwalicie sie po ile np. po ile kupiliscie bloczki fundamentowe???:D:D

 

 

TERMAT M6 z rozladunkiem HDS na budowie 2,44 brutto.

 

======================================

 

Gratulacje dla Kasztanki !!

 

 

======================================

Pzdr

BOOD'wy

 

 

 

 

 

BOOD'wy - dzieki za info :D

 

A te bloczki kupowales w termacie czy w hurtowni - jesli w hurtowni to orientujesz sie moze po ile maja "betardowskie dziela"? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

zdaje się, że dziś wieczorem dostąpisz zaszczytu wejścia do ELITY tego forum

 

Hmm, sama nie myslalam ze to nastapi tak szybko. I w ogole dziwnie sie czuje mysląc ze to dzisiaj moze być ten wieczor...

Sama nie wiem jak uczcic ten moment.

Moze oddam glos, a raczej klawiature mojej 1 polowie - niedlugo ma urodziny wiec w ramach prezentu ...;)

A moze wyglosze male podziekowanie - jesli sie nie myle - Woprz tak uczynil..

Hmm, mam jeszcze 6 postow do pomyslenia :D

Ale dziekuje ze zauwazyles :D

A swoje drogą to sie troche tu ZADOMOWAIŁAM i nawet nie wiem czy odrazu do ELIT chce wstepowac :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,troche sie zapracowalam,ale "podglądam"...

Wojty do elity wstap tylko nie wiem czy zdazysz tego wieczora? mam c do ciebie pytanie odnosnie hurtowni w Pęgowie masz tam dobre wejscia?

Polanka dzieki za zaproszenie na taras,ale w weekend jade do szkoły i w przyszły rowniez,maj mam wolnieszy... i mam nadzieje ze zorganizuje jakiegos grilla

AKA WIECH pozytywnie zazdroszcze wam mieszkania na wsi,wiosna jest piekna we Wrocku nie dostrzegalna pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blondyna - przemyslalam sprawe - wstapie do ELITY, chociazby po to zeby spotkac sie z Wojtkiem62, BK, Woprzem i wieloma innymi fajnymi ludzmi (wiecej nie bede wyniemiać, bo jak i tak o kims zapomne to bedzie "mniej przyjemnie";) ). Ale to chyba nie dzieisj - ide zaraz ogladac film :D, apoza tym dam sie "mojemu malzonkowi" popisać ;)

 

Co do Pegowa to powiedzmy ze ma tam swoje wejscia;) Prawde pisac mieli bardzo ciekawe ceny, ale niestety ten transport :evil: - to jednak kawal drogi do Kamienca :(. Jak jestes zainteresowana cenami to moze przeslij mi zestawienie interesujacych cie materialow to sie popytam po ile by to mieli :D Ale nie ukrywam ze oni naprawde duze rabaty daja przy wiekszych zamowieniach - np. na caly stan surowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty dzieki mam juz stan surowy otwarty i brałam z Pęgowa,tylko odległosc mnie twoja dziwiła

sprowokowałam cie zebys nabila postow

 

 

:D:D

Ej nie znasz mnie :D

 

Jak mam wene tworcza to co to dla mnie 10 postów ;) - zawsze poza nasza grupa jest jeszcze "wiosna 2005", "wymiana dośwaidczen" i ponabijanie sie z leona z katowic ;), "dział porad życiowych"

"kącik zapaleńców"itp ;D-mala zdrada nie jest zła ;>

 

Tylko wczoraj cos sie przestraszyłam podniosłości momentu przejscia do elit, że aż zaniemowilam :o.

 

A tak w ogóle WITAM WSZYSTICH SERDECZNIE Z RANA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

BOOD'wy - dzieki za info :D

 

A te bloczki kupowales w termacie czy w hurtowni - jesli w hurtowni to orientujesz sie moze po ile maja "betardowskie dziela"? :roll:

 

 

Z hurtowni PSB z dowozem malym HDS przy ilosci - kunka nie pamietam :) dosc duzej - powyzej 3000 szt. Ja jestem z okolic Świdnicy i raczej hurtownicy z racji cen gustuja w Termacie, do Dlugoleki jest dalej i cena rosnie. Jednak wiem ze sa hurtownie ktore prowadza betard, jednak ciezko sie tam rozmawialo i jesli chodzi o stropy to pamietam ze dali jakis ochlapowy rabat 5 % i zero checi gadki - wiec olalem......

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem grupo,

dawno mnie tu nie było ale juz wracam, dodatkowo jako mieszkaniec nowego domku :)

witaj aka :-)

fajnie że się przeprowadziliście...GRATULKI !!!! a jak tam Malutka??

Tez sie ciesze, bo pamiętam ze jeszcze niedawno to ja zazdrościłam Tobie domku (szczególnie jak widziałam go z drogi gdy jechałam w strone mojej budowy :oops: )

Malutka juz całkiem dużutka się robi, jest juz małym pełzaczkiem (tempo ślimacze i ciężko pracuje na każdy centymetr do przodu, ale daje rade ;) ) Poza tym poznaje uroki zycia wiejskiego, w domu śpi tylko w nocy a wszelkie drzemki w wózku na zewnątrz, dostała juz rumieńców :D

 

no widzisz...zleciało nie wiadomo kiedy i już mieszkacie :-) a Malutka niech się chowa dobrze i zdrowo rośnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wczoraj cos sie przestraszyłam podniosłości momentu przejscia do elit, że aż zaniemowilam :o.

A tak w ogóle WITAM WSZYSTICH SERDECZNIE Z RANA!!!

 

dzień dobry :-)

Wojty - czego się przestraszyłaś :o :lol: toż to ani żaden nie wiadomo jaki zaszczyt ani hańba....po prostu nastukałaś tyle postów i już ;-) .....ja dawno przestałam spoglądac na licznik :lol: :lol: :lol:

 

wskakuj szybko do KK i będziem świętować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanki - nawet nie podziękowałam jeszcze za kawkę u Was :oops:

domek macie bardzo ładny i zgrabne wszystkie pomieszczenia :-) pojechałam oglądac taras, ale bardziej zainteresował mnie płot - zdradzicie gdzie kupowaliście materiał na niego i po ile?

PS.

Franek płakał mi na drugi dzień że on chce znów jechać do Pawełka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ivo, rok temu ja również Ci zazdrościlem że już mieszkasz w nowym domu :oops: Teraz mam to samo oraz jeszcze 9 lat splaty kredytu budowlanego :cry: Dobrze że wynajmując mieszkanie na Biskupinie spłacam ten kredyt.Myślałem nawet o sprzedaży mieszkania na wykończenie domu.Teraz nie żałuje tej decyzji,że nie sprzedałem domu.Życzę wszystkim którzy się jeszcze budują ,oraz tym co zaczynają jak najszybszej przeprowadzki.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...