Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamietajcie, ze dom Agnichy jest z Porothermu. Spod Czestochowy!

Porobta chociaz jakies fotki dla nieobecnych.

 

Ivonesca, Alanta - ja na studniach nie uczylem sie ruskiego, bo zona mi kazala niemieckiego, a sam chcialem zngielski. W podstawowce miale bardzo ambitna, mloda i ladna rusycystke, wiec wtedy na prawde go umialem. Potem juz sie nie uczylem, wiec moze powinienem napisac po 18 latach. Nie jest zle, ale ze wzgledu na nauczycielke nie moge byc usrednionym przykladem :wink:

 

Ryniu - mieszkam w lux-ie, wiec mam kibel wewnatrz polowy domku. Zeby bylo smieszniej - nie dla mnie - ten hotel sklada sie z domkow. Mi zarezerwowano drogiego lux'a. Najbardziej podobaly mie sie obledne kolory narzut i firan - w jednej sypialni rozowe a w drugiej zaje... pomarancz. Naiwny myslalem, ze cala polowa domku dla mnie, a tu w druga noc o polnocy dokwaterowali mi Ruska. Teraz wiec lazienke, WC, kuchnie, bawialnie i prasowalnie dziele z Synem Wielkiego Brata Polski. Co do tunelu, to miejscowi opowiadli mi takie historyjki (Sylwester 1999): mroz -53 stopnie, jak wydychniesz powietrze, to para zamarza, bierzesz noz, wycinasz otwor i idziesz dalej. Mgla w pierwszy dzien byla okropna, teraz lezy glownie na Ob-ie, moze dlatego, ze Ob sluzy do chlodzenia tej multielektrowni i go ostro podgrzewaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai masz rację- fotki by się przydały, bo z mojego wyjazdu również chyba bedą nici. Myslę że będę wiedziała dokładnie dopiero w sobotę wieczorem - jak Yemiołka. dobrzykowice - jesli dalej podtrzymujesz że masz wolne miejsce w samochodzie to - jesli można :smile: bym się dopisała, zaraz za Yemiołką. Tylko dajcie jakies namiary na komórki, bo jak Was poinformuje czy jadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Proponuję godzinę 13.00 jako godzinę rozpoczęcia spotkania.

A teraz namiary:

Moja działka znajduje się blisko drogi z Oławy na Jelcz – Laskowice. Po przejechaniu mostu na Odrze należy jechać prosto aż do pierwszej przecznicy w prawo (po drodze są dwa wjazdy na posesje – te zignorujcie i jedźcie aż zobaczycie szerszą drogę asfaltową w prawo). Jadąc tą drogą nie rozpędzajcie się bo skręcić należy w kolejna pierwszą uliczkę w prawo (wyłożona kostką brukową – jako jedyna ulica na osiedlu – bo od niej rozpoczęto budowę dróg u nas). Jadąc tą ulica do jej ž wysokości zobaczycie dom z czarnym dachem w stanie surowym otwartym, obok niego zamieszkały dom, a jeszcze dalej dom bez dachu – w tę uliczkę błotnista skręćcie – ten dom bez dachu to moje włości i tam zapraszam. – Myślę, że nie powinniście się zgubić – dojazd jest prosty (przynajmniej taką mam nadzieję), a w razie czego na tabelce prowadzonej przez Yemiołkę jest umieszczony mój numer komórki – w przypadku kłopotów – dzwońcie.

 

A swoją droga to jak tak dalej pójdzie to nikt nie przyjedzie :sad: - wszyscy piszą, że nie dadzą rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Yemiołka - wiadomosć odebrałam. ostateczna decyzję podejme w sobotę wieczorem, bo choć imprezke urodzinową mojego dzieciaczka zrobię w sobotę to niestety (w tym przypadku - aż tak niegoscinna to nie jestem :wink: częsć gosci z poza wrocka zostanie do niedzieli. I cholerka co im wymyslić? Troche głupia sytuacja. Jednakże wiedzcie że bardzo bym chciała Was poznać i jesli tylko mi się uda to dotrę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...