Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień Dobry wszystkim- próbuję odtajać - kawa w dłoniach wystygła w mknieniu oka - oj moja ekpia dzisiaj pomarznie troche - pochwalę sie ze dzisiaj u mnie wylewany juz jest chudziak na zero i przychodzi transport bloczków - dzieki waszym sugestią wziełam te 600 - wyszło na to ze dzięki brakom w Miliczu jest to nawet lepszy wybór - tylko patrzeć jak staną sciany - potem zaraz dach- a potem to juz sie bedzie okropnie ślimaczyć :(

 

Woprz - czy twój nick to aby nie pochodzi ze zwyczajowych nazw przypiasywanych w pewnej oczywiscie bardzo szacownej firmie rynku finansowego?? Bo jeśli tak znasz sie z moją drugą połówką :D A jeśli nie - to moje dedukcje ida w złym kierunku - po prostu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem, chwilowa przerwa w pracy reszta na papierosie to ja moge stuknąć.

Domek BKwidać z drogi jak się jedzie autobusem do Jelcza z góry dobrze widać.

 

Zatem najlepiej przejechać się autobuskiem, który posiada opcje widoku na domek BK :)

 

Może będzie dzisiaj ciepło.... marzenie ściętej głowy.

 

No i 200 jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Had, ty chyba za malo we mnie wierzysz ;)

 

Dzień doberek:)

Zimniutko, prawda? A'propos zimna, to ponoć ma styropian skoczyć w górę bardzo, więc trzeba kupować, jak ktoś potrzebuje :)

 

Wojtowa - właśnie za bardzo wierzę :wink: Byłam przekonana, że do rana będziesz w rynku toasty wznosić, a potem prosto do roboty :lol: A Ty taka obowiązkowa, no no no - chwalę Koleżankę :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim- próbuję odtajać - kawa w dłoniach wystygła w mknieniu oka - oj moja ekpia dzisiaj pomarznie troche - pochwalę sie ze dzisiaj u mnie wylewany juz jest chudziak na zero i przychodzi transport bloczków - dzieki waszym sugestią wziełam te 600 - wyszło na to ze dzięki brakom w Miliczu jest to nawet lepszy wybór - tylko patrzeć jak staną sciany - potem zaraz dach- a potem to juz sie bedzie okropnie ślimaczyć :(

 

A u mnie chudzika leją dokładnie za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam pokażę z rana.

 

http://czajla.republika.pl/dom/200507-0328-1314.jpg

i

http://czajla.republika.pl/dom/200507-0327-6465.jpg

 

Zdjęcia należy oglądać w technice crossview opisanej np. na

 

http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/foto/stereo/stereo.htm

 

Grzegorz

 

 

Bez okularów też dobrze widać :)

 

Idę zaraz poszukać jakichś szkiełek. Kiedyś były takie latarki z przesuwanymi szkiełkami, może jakaś gdzieś leży jako zabytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka - fajne zdjęcia :)

 

Mój domek faktycznie widać z drogi

 

Jesteśmy rpzerażeni ile kasy idzie na jakieś drobiazgi - typu zrobienie schodków, wyrównanie terenu, przygotowanie podjazdu i dróżki do domu etc.

tam stówka, tu dwieście, tam pięćset - strasznie kasa leci :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Had, od kiedy mam wlasny skrawek ziemi to kazda impreze przenosimy na dzialke :D:D

Wojcio sie juz umowilze swoimi kolegami, ze za tydzien opija urodziny i imieniny na dzialce, na grillu.

Na opijanie na rynku chwilowo nas nie stac- konczy sie wszystko tylko na kolacji dla 2 i malym toaście 8)

 

Jak ja to rozumiem :)

 

W tę sobotę na pewno nie przyjedziemy po modrzewie, bo jesteśmy "zarobieni" u siebie w Gawrze, ale może Yemiołka się w końcu wybierze??

 

Yemiołkaaaaaaa!! wybierasz się???? To weź i dla nas - po sąsiedzku jedną sztukę?

 

A właśnie - dobry sąsiad (chyba tata Jasia :wink: ) wykopał nasze drzewko, czy tylko swoje jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku- ostatecznie nie wiem skąd był( w senise z jakiej piaskowni) bo wziełam za pośrednictwem Vigmy Berg - to hurtownia obsługująca częśc naszych potrzeb - w tej piaskowni w Rolantowicach nic nie ucieli z tym transportem. Próbowałam tez z Sanbetu - bo mi tak podpowiedział Regulski - dziwne nie?? - ale tam mi tez wychodzilo drożej- A z Vigmą mam przynajmniej wszystko z głowy i bardzo sobie chwale ich obsługę - tona z tranportem wyszła - kole 10,3o PLN - nie doktoryzowała sie skąd biorą materiał - zawsze dostarczaja wszystko dobrego sortu i na czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Had, moj sasiad nie wykopal ci drzewka - nie wiem jak sie ugadywaliscie :-?

Ale podobno bardzo latwo sie wykopuje - maja male korzenie :D, a poza tym, taki wykopany modrzew pewnie by sie milo nie czul... :-? -bidulek - bez ziemi, bez wody... :cry:

 

Cytując sąsiada: jak się będzie łatwo kopać, to wykopię i odłożę do rowu, żeby nie wysechł :) Pewnie mu się nie chciało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz - czy twój nick to aby nie pochodzi ze zwyczajowych nazw przypiasywanych w pewnej oczywiscie bardzo szacownej firmie rynku finansowego?? Bo jeśli tak znasz sie z moją drugą połówką :D A jeśli nie - to moje dedukcje ida w złym kierunku - po prostu :roll:

 

 

ot bestyja deszyfrator

 

a jaki jest nik twojej połówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...