Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Seagramas - a u ciebie ile?? bo ja nie mam stuprocentowej pewnosci czy ten układ kolezeński to az taki korzystny czy taki sobie - sprawdzałam tylko z Vigmą tak szczerze mówiąc -bo zapewniali ze ceny dobre i nie miałam sił robic szczegółowego wywiadu

 

bloczki 600M

 

24x24x59 - 5,20 brutto

12x24x59 - 2,60 brutto

 

+ transport z milicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie macie panowie kierownicy wysokiego szczebla

bo ja to jestem kier. niskiego szczebla i zastanawiam się czy nie byłoby mi lepiej na posadzie kury domowej z kasą zarabianą na czarno ...

mnie to nigdzie nie wysyłają :(

O matko a tu co za licytacja kier. niższego wyzszego :o

a ja sprzatam i co :D

 

 

no to tak jak ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie panowie kierownicy wysokiego szczebla

bo ja to jestem kier. niskiego szczebla i zastanawiam się czy nie byłoby mi lepiej na posadzie kury domowej z kasą zarabianą na czarno ...

mnie to nigdzie nie wysyłają :(

O matko a tu co za licytacja kier. niższego wyzszego :o

a ja sprzatam i co :D

 

 

no to tak jak ja :lol:

 

no ale ja napewno miałam inną pierwszą czytankę

u mnie było tak:

murarz domy buduje,krawiec szyje ubrania, ale gdzie by to uszył gdyby nie miał mieszkania......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co tam na budowie, że tak dla odmiany zapytam

:roll:

a idzie do przodu kłada rury od ogrzewania,w sobotę przyjdzie Łatka ukłdać styropian i przyjdzie facet od parkietu jeszcze nie wiem czy bedzie robił ale przyjdzie zobaczyć. to jest facet polecany przez Zygmnunta tego od Tycz. On jest w zasadzie cieśla do dachu ale powiedział ze przyjedzie zobaczyć to niech przyjedzie.

co bedziesz robił dalej z tynkami? zagruntujesz jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seagrams - to trochę trudno porównać nasze oferty bo twoje bloczki z założenia sa tańsze - moje są typ D na klej no i moje z transportem. U ciebie wychodzi rabat rzędu 24 % od cen katalogowych i do tego do każdego transportu ok 400 PLN (jeśli to Wrocław) - na transport wchodzi max. 22 palety to daje przy bloczkach 24x24x59 ok. 880 szt. To teraz trzeba wiedzieć ile w sumie bedzie tyych transportów zeby obliczyc całkowity koszt i podizelic przez ilość. U mnie rabat wychodzi 12% ale transport w cenie.

 

 

A co u mnie na budowie juz sie dzisiaj chwaliłam - a teraz sprawdze czy juz bloczki przyjechały i czy nie ma jakiejś kuchy bo ostanio auto zdewastowało krawężnik u sąsiadów i musieliśmy zrobic osobny wjazd z drogi coby jeszcze sąsiedzi nam sie kłaniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku- jeszcze nie - bo ja na swojej budowie to nie wiem kiedy byłam :lol:

 

Ale słuchajcie co rusz jakis problem - dopero co napisałam ze zrobiliśmy dodatowy wjazd dla ciężarówek coby ulżyc sąsiadom - tam gdzie to zrobiliśmy było cos na wygląd wjazdu ale dużo musieliśmy utwardzic bo żadne auto by nie wjechało - i co?? - i jechał właśnie pan ze starostwa i sie doczepił i musmy uzgadniać teraz ten wjazd i oczywiscie cos bulic - no człowiek chciał dobrze i proszę :cry:

 

Druga sprawa - w projekcie mam mam izolacje na parterze 6 cm stryropianu na to "wylewka" 4 cm - podobno większość osób daje wiecej tego stryropianu - tak 10 cm - prawda ?- trzeba? zmianiać czy jechać zgodnie z projektem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku- jeszcze nie - bo ja na swojej budowie to nie wiem kiedy byłam :lol:

 

Ale słuchajcie co rusz jakis problem - dopero co napisałam ze zrobiliśmy dodatowy wjazd dla ciężarówek coby ulżyc sąsiadom - tam gdzie to zrobiliśmy było cos na wygląd wjazdu ale dużo musieliśmy utwardzic bo żadne auto by nie wjechało - i co?? - i jechał właśnie pan ze starostwa i sie doczepił i musmy uzgadniać teraz ten wjazd i oczywiscie cos bulic - no człowiek chciał dobrze i proszę :cry:

 

Druga sprawa - w projekcie mam mam izolacje na parterze 6 cm stryropianu na to "wylewka" 4 cm - podobno większość osób daje wiecej tego stryropianu - tak 10 cm - prawda ?- trzeba? zmianiać czy jechać zgodnie z projektem??

 

daj 10 tylko przelicz to do wysokości okien i drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w mroźny dzionek,

właśnie dostałam ofertę z miejscowych wodociągów. Kanalizacja i woda, jakieś 10 mb, rury, kręgi, odbiory - robocizna i materiały,wycenili na 1900 brutto.Projekt już mam.

Dużo to czy mało?

pozdrawiam

Ala

 

chyba drogo - my bez projektu za wykonanie samej wody płaciliśmy 57 pln za m bieżący. jeśli ty masz 10 m to wychodzi 190 zł za metr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wrocławska grupo,

zagladałam tu kilka razy, a dziś postanowiłam się odezwać.

Mam nadzieję korzystać często z Waszych rad.

Buduję w Brzegu Dolnym.

Pozdrawiam,

Ala

O jak miło! To będziemy sąsiadami(chociaż to inny powiat). Znajdziesz nas na samym końcu Pęgowa. Parterówka mocno wdeptana w ziemię, po lewej stronie :o .

Czy na targu w Brzegu można kupić krzewy i drzewa owocowe i kiedy się odbywa?

Dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bk 24x24x59 600D z transportem z PSB - układ koleżeński - 6,50 PLN- stąd biorę.

 

Oferta Vigmy Berg która bardzo chciała dostarczać ale nie mogła przebic PSB - 6,71 równiez z transportem.

 

pozdrawiam

 

 

u mnie PSB Vectra, BK szary, na klej, 600 i 500 po 5,79 pln brutto z dowozem malym HDS'em 6 palet (duzy nie wjedzie niestety).

bez ukladu, za to po dlugiej twardej rozmowie - mysle ze po 0,05 pln moglem jeszcze spokojnie urwac bo miekki jestem w te klocki :)

Kupuje u nich ze wzgledu na mila obsluge i terminowe dostawy, czasem opozniony termin platnosci

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz - czy twój nick to aby nie pochodzi ze zwyczajowych nazw przypiasywanych w pewnej oczywiscie bardzo szacownej firmie rynku finansowego?? Bo jeśli tak znasz sie z moją drugą połówką :D A jeśli nie - to moje dedukcje ida w złym kierunku - po prostu :roll:

 

 

ot bestyja deszyfrator

 

a jaki jest nik twojej połówki

 

 

he he :D - piwar :)

 

no ładnie piwar taką chłupę stawia

oj pogadam ja z grkor żeby mu premię przyciął

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ojoj, widze, ze tu az strach sie ujawniac!!! :o

Trza bedzie chyba Wojcia zdjecie zdjąć z afisza, bo jeszcze go ktos rozpozna i tez mu po premii pojda :o - i co my biedni zrobimy? :( :(

Zwlaszcza, ze Wojtek62 juz zaczął nas namierzac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...