Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uaktualnie nie listy:

 

Potwierdzeni: Agnicha1704, Alanta, Baba, Beata(spóźni się), JANO69, KrzysiekS, Lullabysta, Piotr, Yemiołka.

Do potwierdzenia: Bobiczek, Daniel, Darek, GKwiatkowski, Piramidka,

 

Agnicha - a Aslaby się nie przyłączy? Nie odezwała się tu jeszcze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piramida jest czynna w niedzielę od 12.30 i na tę godzinę zarezerwowałam lokal na nazwę - FORUM MURATORA

stolik na około 10 osób - mówiłam, żeby był w miejscu odosobnionym - w miarę możliwości oraz, że może być mniej lub więcej osób. Rezerwacja będzie trzymana do 13.00 więc do tej pory musi się zjawić przynajmniej jedna z osób. :smile:

pozdrowionka

Agnicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNICHA !!! Jaka jedna z osób. WSZYSTKIE !!! Co tu się dzieje - spotkanie tuż tuż, a tu jakieś lenistwo się wkrada! NA marginesie - knajpka jest prywatna czy państwowa? Jak rezerwujesz stolik na 10 osób - TO NIE CHCĄ OTWORZYĆ SPECJALNIE DLA NAS ???!!! Ludzi którzy budują - ludzi z KASĄ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze!!

Czekam na auto.

Zrobione 3tygodnie temu, jeżdżone tydzień i oddane w ramach reklamacji.

W piątek było źle, a w sobotę padło hasło"co mamy robić , nie umiemy sobie pordzić" , ale kaska zapłacona.

Jest wtorek i na razie ani mru,mru.

Mam nadzieję że się wyrobią i znajdą to "coś".

A w jakim rejonie ta Piramida?

Ołtaszyn, Psie Pole, Świebodzki, Świerczewskiego?(chyba nie zmienili nazwy?)

Tak mniej więcej jaki to rejon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnicha - nie znasz mnie? Przecież żartowałem.

 

Też uważam, że zgadywanka jest OK i zgadzam się, by potem się ujawnić. Jak ktoś chce być tajemniczym Don Pedro, to niech skseruje projekt zakrywając dane inwestora. Tylko po co?

Prosiłbym o punktualność, bo niektórzy mają daleko do domu. Proponuję oficjalne rozpoczęcie o 12:45 (akademicki kwadrans) - do tego czasu bawimy się w zgadywanki.

 

Aktualna lista:

 

Potwierdzeni: Agnicha1704, Alanta, Baba, Beata(spóźni się), Bobiczek (trzymamy kciuki za auto), JANO69, KrzysiekS, Lullabysta, Piotr, Piramidka, Yemiołka.

 

Do potwierdzenia: Daniel, Darek, GKwiatkowski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lullabysta - no i kto mnie będzie ciągnął teraz za język? :sad:

On powinien być regularnie masowant przez rozciąganie, bo inaczej skołkowieje.

 

Mam nadzieję, że inni nie wyprzęgną. Czy Daniel, Darek i GKwiatkowski jeszcze "forumują"? Spodziewam się zobaczyć jakieś ładne przyrodniczo-domowe zdjęcia u Gwiatkowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...