Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bk 24x24x59 600D z transportem z PSB - układ koleżeński - 6,50 PLN- stąd biorę.

 

Oferta Vigmy Berg która bardzo chciała dostarczać ale nie mogła przebic PSB - 6,71 równiez z transportem.

 

pozdrawiam

 

 

u mnie PSB Vectra, BK szary, na klej, 600 i 500 po 5,79 pln brutto z dowozem malym HDS'em 6 palet (duzy nie wjedzie niestety).

bez ukladu, za to po dlugiej twardej rozmowie - mysle ze po 0,05 pln moglem jeszcze spokojnie urwac bo miekki jestem w te klocki :)

Kupuje u nich ze wzgledu na mila obsluge i terminowe dostawy, czasem opozniony termin platnosci

 

 

Pzdr

BODO'wy

 

 

No tak to te moje bloczki cały czas najdroższe - ale porównujemy inny asortyment -w tym sęk - oprócz dystrybutora, wymiarów bloczka, typu (klej czy zaprawa) odmiana, istotny tez jest rodzaj - u mnie jest biały bloczek i producent - w moim przypadku Milicz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę wrocławską !!!

 

właśnie z małżonką zakupiliśmy działkę w Tyńcu Małym.

Etap szukania ziemi zakończony sukcesem i chciało by się osiąść na laurach a tu dopiero zaczynają sie schody.

Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, wszystkie media w dordze i okolicy tylko jest pytanie co i gdzie oraz w jakiej kolejności załatwiać bez bezsensonego jeżdzenia.

 

Muratora przeglądam od niedawna i jeśli takie porady są gdzieś już zamieszczone to prosiłbym o ich wskazanie bądź o wskazówki najlepiej od osób budujących się w gminie Kobierzyce.

z góry dziękuję

 

Kuba Wilkoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No tak to te moje bloczki cały czas najdroższe - ale porównujemy inny asortyment -w tym sęk - oprócz dystrybutora, wymiarów bloczka, typu (klej czy zaprawa) odmiana, istotny tez jest rodzaj - u mnie jest biały bloczek i producent - w moim przypadku Milicz.

 

Pozdrawiam

 

 

u mnie nie ma kleju w cenie, place za worek okolo 11 pln nie pamietam dokladnie i jest szary :) jak zycie w PRL z Zelislawic ( chyba)

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Chociaż o tej godzinie to dużo nas nie ma.

Dzisiaj szukałam słupków ogrodzeniowych. Doszłam do przekonania, że kupie normalnie w sklepie. Chciałam kupić z odzysku, ale tragedia jak one wyglądały. Na składzie złomu też się nie opłaca, bo zostaje duży odpad, a metr kosztuje 10zł. Oj taka moja dzisiejsza bolączka.

Może ktoś ma namiar na fajne słupki 2,5m mogą być czarne, ale muszą mieć ściankę grubościenną.

W poniedziałek wylewają u mnie reszte stropu nad parterem, więc to ogrodzenie mogłoby być robione jakby wszystko schło.

Więźba przyjeżdża w połowie maja już się nie moge doczekać.

Rupp ceramika podniosła troche ceny, ale do końca tego miesiąca jest upust 5% jakby ktoś był zainteresowany.

Styropian miał podrożeć w tym miesiącu o 20%, ale jak mają na składzie to sprzedadzą w starej cenie.

Na porotherm dalej jest promocja z tego co słyszałam, ale tylko na 25 i 30. No a ja kupowałam 11,5 :cry:

No i podrożały okna Fakro (chyba tak to się pisze) no i troche rynny marley.

Wiem o tych cenach, bo właśnie to wszystko kupowałam no i troche straciłam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek :-)

czy macie może jakieś sprawdzone namiary na baaaaaardzo spokojną, senną miejscowość nad naszym morzem?

 

Ivo-polecam Poddąbie! :)

 

Witam też wszystkich nowych.

 

Boowa - strasznie wielkie SORRY - jeszcze Ci nie wysłałam tych namiarów ale mam takie zamieszanie ze nie mialam kiedy spisac od rodziców nr. tel.

Wykonuję aktualnie robotę krecią - plantuję teren, grabię itp...Masakra. Mam wrazenie ze skończę za jakieś 5 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian miał podrożeć w tym miesiącu o 20%, ale jak mają na składzie to sprzedadzą w starej cenie.

Na porotherm dalej jest promocja z tego co słyszałam, ale tylko na 25 i 30. No a ja kupowałam 11,5 :cry:

No i podrożały okna Fakro (chyba tak to się pisze) no i troche rynny marley.

Wiem o tych cenach, bo właśnie to wszystko kupowałam no i troche straciłam :evil:

 

Dzień dobry - już weekend :D (prawie :wink: )

Witam nowych forumowiczów.

 

Betka - a tak z ciekawości i w ramach przymiarki do rynien - ile Ci wyszło za mb tego marleya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Chociaż o tej godzinie to dużo nas nie ma.

Dzisiaj szukałam słupków ogrodzeniowych. Doszłam do przekonania, że kupie normalnie w sklepie. Chciałam kupić z odzysku, ale tragedia jak one wyglądały. Na składzie złomu też się nie opłaca, bo zostaje duży odpad, a metr kosztuje 10zł. Oj taka moja dzisiejsza bolączka.

Może ktoś ma namiar na fajne słupki 2,5m mogą być czarne, ale muszą mieć ściankę grubościenną.

W poniedziałek wylewają u mnie reszte stropu nad parterem, więc to ogrodzenie mogłoby być robione jakby wszystko schło.

Więźba przyjeżdża w połowie maja już się nie moge doczekać.

Rupp ceramika podniosła troche ceny, ale do końca tego miesiąca jest upust 5% jakby ktoś był zainteresowany.

Styropian miał podrożeć w tym miesiącu o 20%, ale jak mają na składzie to sprzedadzą w starej cenie.

Na porotherm dalej jest promocja z tego co słyszałam, ale tylko na 25 i 30. No a ja kupowałam 11,5 :cry:

No i podrożały okna Fakro (chyba tak to się pisze) no i troche rynny marley.

Wiem o tych cenach, bo właśnie to wszystko kupowałam no i troche straciłam :evil:

 

Oj Betka nie powiem, ze twoje informacje podniosly mnie na duchu :-?

 

A jesli chodzi o dach to nie wiecie czy mozn bezposrednio w Srodzie(Roben) kupic dachowke, czy tylko przez pośredników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...