Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Haduś, a juz sie niepokoiłam, gdzue się podziałas :cry:

 

Ja w zasadzie jestem bez przerwy i nawet przeważnie podłączona do matriksa, ale mam maks roboty i ten nasz remont staram się jakoś sensownie rozplanować, żeby materiały mój Chłopak miał dowiezione na czas, wszystkie misie fachowe były skoordynowane z prognozowanym saldem na koncie, styropian kupiony jak najtaniej... normalka, co nie? :) :wink: Ale miło, że się niepokoiłaś :)

 

A teraz akurat przechodzę chwilowo w tryb offline. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie dzisiaj z tymi życzeniami!!! - to dopiero jutro

Takie wczesne zyczenia to tylko nieszczescia przynosza ;)

 

Aaaaa to trzeba splunąć trzy razy przez lewe ramię i będzie ok.

Do jutra to ja mogę zapomnieć, bo ostatnio pamiętam tylko to, co mam zapisane w kalendarzu i zakreślone na różowo - chyba mi się mózg z tego zimna kurczy. :o :)

 

A skąd wiesz, że się ponoć modrzewiki wykopują łatwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jakub

polecam dać papiery do załatwiania kierownikowi budowy lub architektowi który będzie robić adaptację - to jest często wliczone w cenę usługi - czyli kompleksowe załatwianie papierów aż do pozwolenia na budowę. Jak ta osoba będzie kumata, to załatwi szybko i dobrze.

Jakie planujesz ogrzewanie? Jeśli gaz z butli to przypilnuj żeby w adaptacji był "zbiornik" a nie "zbiornik naziemny" czy "podziemy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian miał podrożeć w tym miesiącu o 20%, ale jak mają na składzie to sprzedadzą w starej cenie.

Na porotherm dalej jest promocja z tego co słyszałam, ale tylko na 25 i 30. No a ja kupowałam 11,5 :cry:

No i podrożały okna Fakro (chyba tak to się pisze) no i troche rynny marley.

Wiem o tych cenach, bo właśnie to wszystko kupowałam no i troche straciłam :evil:

 

Dzień dobry - już weekend :D (prawie :wink: )

Witam nowych forumowiczów.

 

Betka - a tak z ciekawości i w ramach przymiarki do rynien - ile Ci wyszło za mb tego marleya?

Rynna Marley Continental 100mm dł. 4m - 40,21zł netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są minusy tynków wewn po wylewkach? - czy tynkarze mogą wylewki zabezpieczyć przed zachlapaniem a jeśli się pochlapią to potem duzo jest roboty z czyszczeniem wylewek?

czy lepiej najpierw tynki wewn a potem wylewki ?

No ale wtedy goście od instalacji wody i co musieliby trochę podkuć robić w już wytynkowanych ścianach (z tym że to parterówka to i tak można potem zagipsować, i tak podkucia pod WC czy umywalkę są potem przykryte

Co myślicie?

 

I czy ktoś z was spał w nieogrzewanym domu po wstawieniu okien? Męża chcę posłać do pilnowania domu i nowo wstawianych okien ...

Mam podstawy podejrzewać że złodzieje przycichli na jakiś czas i szykują się na okienka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...