Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Popieram Yemiołkę - Karmi bleeeee.... to już chyba wolałabym znienawidzoną bawarkę. A z laktacją to jest tak: pomaga Ci najbardziej to w co najbardziej wierzysz, że Ci pomoże :grin:

A co do męża dobrzykowice, to on mnie nie terroryzuje - bynajmniej - jest zazdrosny, ale w granicach rozsądku. Jednak po co mam go martwić i dawać powodów do myślenia skoro 3/4 roku jest poza domem - przyznaj - sytuację mamy specyficzną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no i znowu narozrabiałam i zamiast wpisać tu wkleiłam gdzieś w eter.

 

"Witajcie ponownie.

 

Ostatnio zajrzałam tu gdzieś na 27 stronie. A dziś... Proszę, proszę...41. Bardzo ładnie)Szczególnie podoba mi się atmosfera inna niż w pozostałych grupach))

Wczytuję się uważnie w to forum i bardzo chciałabym do Was dołączyć. A jeszcze bardziej stać się "czynnie" budującym.

Podpowiedzcie proszę gdzie można znaleźć jakąś ciekawą działkę.

Ton Agro - niedostępne, AWRSP nie ma nic ciekawego, gazety przeglądam ale oferty stale się powtarzają i dominują te po 150-200 PLN za metr. Czy nie mozna taniej??? Mam tylko jeden warunek chciałabym aby był dojazd MPK. Może szukając działki dla Siebie oglądaliście coś interesującego w rozsądnej cenie a może w pobliżu Waszej budowy są jakieś wolne działki?

Proszę pomóżcie bo sytuacja zmusza mnie do "szybkiego" działania

a z malutkim dzieckiem na karku nie jestem specjalnie mobilna.

Najchętniej kupiłabym coś na Maślicach, Marszowicach, Stabłowicach lub w Leśnicy. Ale będę wdzięczna za wszelkie info.

Z góry baaaardzo Wam dziękuję.

Anka"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-10-07 16:42, awrocka wrote:

no i znowu narozrabiałam i zamiast wpisać tu wkleiłam gdzieś w eter.

 

hej! tamto z eteru możesz wywalić za pomocą opcji "edytuj".:smile:

 

Wczytuję się uważnie w to forum i bardzo chciałabym do Was dołączyć. A jeszcze bardziej stać się "czynnie" budującym.

Podpowiedzcie proszę gdzie można znaleźć jakąś ciekawą działkę.

nooo, o tym to już była mowa - wkupne w postaci cementu & kszynki i dostaniesz legitymację grupowicza :wink:

co do działek - już 2 latka minęły, jak byłam na bieżąco.

z mych okolic wiem jedynie o wolnych parcelkach na osiedlu "Leśnym" - ul. Żwirki i Wigury, bodajże 90 PLN/m :oops:

 

ps. a qledzy to tylko o tych cycach, no doprawdy.... :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awrocka, ja miałem sprawę z głowy bo ziemie dostałem od Teściowej :grin: Myslę jednak że niezłym pomysłem jest pojeżdzić autkiem po peryferiach i spróbowac informacje w terenie. Mogę jedynie powiedzieć, że w dobrzykowicach jest jeszcze sporo działek ale nie mam pojęcia czy już nie zostały sprzedane. Poza tym dojeżdża ty tylko autobus DLA 6xx czyli srednio raz na godzinę a w weekendy jest jeszcze gorzej. A próbowałeś dać ogłoszenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Yemiołka niepotrzebnie sie obruszasz, gdziesz czytałem że faceci przez 60% czasu kiedy nie śpią myslą między innymi o cycach, a tak swoją drogą to taki mały brzdąc w początkowym okresie jest bardzo dożą konkurencją dla faceta... i facet z reguły przegrywa i gdzie tu sprawiedliwość ???!! :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa

"Intelektualista" = facet, który jest zdolny przez ponad 2 godziny myslec o czyms innym niz seks.

:grin:

 

[właśnie takie złote myśli do mnie doszły; c.d:

"Dyplomata" = Ktos, kto potrafi powiedziec "sp..." w taki sposob, ze poczujesz podniecenie w zwiazku ze zblizajaca sie wyprawa. :razz:]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zeby sobie pogadac to bede musial wystepowac goscinnie u was bo grupa wielkopolska jest wyjatkowo anemiczna. Nie pomaga nawet reanimacja. Zaczynam zalowac, ze nie buduje we wroclawiu. No to w tany

 

http://forums.evilnet.net/ubb/smilies/before.gif

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: loniu dnia 2002-10-08 16:38 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - tylko 60% :???: Wydaje mi się, że więcej. Jak byłem w Chinach i wychodziliśmy do knajpy w zestawie 2+2, to chyba 90% rozmów było o seksie. Po drugie - jak nie możesz kogoś pokonać, to się z nim zaprzyjaźnij. Ja tak zrobiłem ze swoim dzidziakiem. Jakoś dzięki "przeżyliśmy" okres "posuchy". Może jestem "intelektualistą"?

 

Alanta i Yemiołka - takie wypowiedzi mi się podobają :grin:

Dobrzykowice - Twoja wypowiedź o "muszeniu" była co najmniej dziwna.

Co do zwierania szeregów, to tym razem się nie przyłączam. Nikt Cię nie bije, tylko zwraca uwagę na wąskie spojrzenie.

 

Loniu - możesz sobie tu z nami pogadać. Ja też z Wielkopolski, ale do Wrocławia miałem zawsze łatwiejszy "spad" - bliżej (dokładnie to jeszcze mieszkam w Odolanowie), bezpośrednia żelazna doga i ciotkę z mieszkaniem (studia). Do wielkopolskiej grupy się nie mieszałem, bo i tak mi brak czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie definicji rzućmy jeszcze jedno hasło, które podreperuje humor Dobrzykowic:

"Bol glowy: Szeroko stosowana przez kobiety metoda antykoncepcji."

 

Innych ciekawych haseł nie będę cytował, bo mógłbym się narazić albo kobietom albo "Snajperowi"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...