Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie !

 

woprz a Ty co teraz robisz? u mnie Łątka zrobił wylewki.Po tych deszczach tez sie ostro zastanawiamy nad podjazdem do garażu masz już to zrobione ? kto Ci robił?

 

Ivonesca dzisiaj po raz kolejny przeczytałm Twój fragment dziennika o kostce brukowej przyłączam sie do prosby aki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeśli masz problem z "płynnościoą" to może zacznij od podbudowy z tłucznia klińca. to rozwiąze problem błota a kostkę moższ zrobić później. podbudowa i tak jest koneiczna żeby wszytko miało sens

 

Kliniec to rozumiem jest to co idzie pod kostke...Jak grube toto musi byc? I czy pod tłuczen daje sie tez piach (zagęszczony)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka wczoraj kupowałam w Centrostalu pręty fi 12 żebrowane za 1,98 brutto za kg. Wynika z tego, że te Twoje są dużo droższe. 1.78+ VAT = 2,17. Dodatkowo przy tak dużej ilości jak u Ciebie w Centrostalu tez byś dostała jeszcze rabat.

Dla zainteresowanych podaję nr do Centrostalu: 325 10 71

anton68 porównaj ceny z kilku składów będziesz spokojniejszy

ez dzięki za namiary na dachowców

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

woprz a Ty co teraz robisz? u mnie Łątka zrobił wylewki.Po tych deszczach tez sie ostro zastanawiamy nad podjazdem do garażu masz już to zrobione ? kto Ci robił?

 

Ivonesca dzisiaj po raz kolejny przeczytałm Twój fragment dziennika o kostce brukowej przyłączam sie do prosby aki

 

tak mam to już zrobione od jesieni - robił Tyczka

a teraz kładę kamień na elewacji zewnętrznej, sieję trawę w ogrodzie i wykańczam wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz problem z "płynnościoą" to może zacznij od podbudowy z tłucznia klińca. to rozwiąze problem błota a kostkę moższ zrobić później. podbudowa i tak jest koneiczna żeby wszytko miało sens

 

Kliniec to rozumiem jest to co idzie pod kostke...Jak grube toto musi byc? I czy pod tłuczen daje sie tez piach (zagęszczony)?

 

kliniec to takie kamienie wymieszane ze piachem

pod to idzie sam piach zagęszczony a później zagęszczasz jeszcze tłuczeń kliniec (muszą być różne frakcje żęby to się dobrze trzymało w kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK PIEKNIE DOSTAWAC TAKIE INFO

tab-dzieki za olawe, napewno porownam cene z innymi ale obawiam sie ze z racji odleglosci moze mnie to wiecej kosztowac, zobaczymy

Betka-ten skład Return chetnie bym spr, jesli napiszesz nr tel bedzie super

Betty&M-dzieki za ten namiar na centrostal, jest podrodze na dzialeczke wiec napewno tam zawitam

dzieki wszystkim, w poniedzialek sie tym zajme a wyniki napisze wiec beda najbardziej aktualne dla innych, musze kupic ponad kilometrrrrrrrr 6 i pol kilometra 12 wiec warto poczynic troche zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

Ivonesca-dzieki za ten tel do kierownika, musze kilku popytac zeby miec jakies porownanie, DZIEKI SASIADKO

dka-jesli moge cos doradzic to w gazecie autogielda, rubryka materialy budowlane jest zawsze kilka pozycji z oferta kostek granitowych itp, wiem ze czesto pochodza ze strzelina, tamtejsze kamieniolomy i cena 150 jest taka srednia cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka wczoraj kupowałam w Centrostalu pręty fi 12 żebrowane za 1,98 brutto za kg. Wynika z tego, że te Twoje są dużo droższe. 1.78+ VAT = 2,17. Dodatkowo przy tak dużej ilości jak u Ciebie w Centrostalu tez byś dostała jeszcze rabat.

Dla zainteresowanych podaję nr do Centrostalu: 325 10 71

anton68 porównaj ceny z kilku składów będziesz spokojniejszy

ez dzięki za namiary na dachowców

 

Betty

 

Z tego wynika, że obniżyli cenę fi 12. Ja jak chciałam kupić na początku kwietnia była po 2,79 netto. Transport w centrostalu też jest tańszy.

Trzeba poprostu sprawdzić w dniu zakupu.

Chylę czoła. Rzeczywiście teraz Centrostal ma tanio.

Podaje nr do firmy Return dla sprawdzenia 348 31 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego robiciwe parapety zewnętrzne - czy ktoś ma z konglomeratu?

Jak sobie policzyłam ceramiczne, to wyszło że z klejem, etc. robocizną wyjdzie tyle samo - albo prawie tyle samo,

Chodzi o parapety zewnętrzne 0- jakoś nie mogę sobie przypomnieć żebym gdziekolwiek widziała z "marmuru" na zewnątrz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj - Wrocław spi po weekendzie.

 

Ja nie spie bo mi dzisiaj ciśnieie juz dwukrotnie skoczyło.

Od 4 maja cena więźby skoczyła w tartaku z którego miało iść drewno- w drodze kompromisu niestety bedzie bez faktury.

 

Dostałam wycene (na razie tylko na tel) za instalacje elektryczną - dobrze ze siedziałam. Robocizna jeszcze rozsądna bo 4300 do negocjacji (punktów nie liczyłam bo mialo byc za całość ale kole 180 szt. dzisiaj przelicze dokładnie) - ale materiały - KOSMOS!!!! - 10 400 pln - NO TO CHYBA ZE ZŁOTA BEDZIE TA INSTALACJA. A najgorsze jest to że elektryk bardzo solidny i zaden naciągacz - i sam jest zszokowany ze tego tyle wyszło. U kogo godnego poleceia moge zweryfikować tą ofertę??

 

Jaki ten tydzień będzie skoro poniedzialek juz mnie wykończył??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego robiciwe parapety zewnętrzne - czy ktoś ma z konglomeratu?

Jak sobie policzyłam ceramiczne, to wyszło że z klejem, etc. robocizną wyjdzie tyle samo - albo prawie tyle samo,

Chodzi o parapety zewnętrzne 0- jakoś nie mogę sobie przypomnieć żebym gdziekolwiek widziała z "marmuru" na zewnątrz ...

 

zewnetrzne chyba pojedzie pcv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja parapety zewnętrzne i wewnętrzne będę miała z granitu...

 

 

marysiu ten elektryk to rzeczywiście jakiś kosmita :o :o :o

już kiedyś pisałam że u mnie na sam dół poszło ponad tysiąc metrów kabla, mam strasznie duuuuużo gniazdek itp., 22 obwody i chyba 4 róznicówki i za elektrykę, rozprowadzenie internetu, kable telefoniczne i instalację alarmową na dole zapłaciłam chyba 3300 zł Z MATERIAŁEM ,

za górę 1100 z materiałem...

 

podaję namiary na elektryka pan Marek Kątnik 502566615, elektryk naprawdę godny polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...