Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj przyjechały parkiety...

 

Zamawialiśmy w firmie na Sczzecińskiej 17 nie mam dokladnego namiaru.

Wyszło najtaniej póki co...

Zobaczymy jak położą.

 

Kacha, a ile to jest najtaniej? I co obejmuje cena?

 

Najtaniej z tych miejsc, gdzie szukał małż.

150 za m2

Nie interesuje nas nic.

Kładą

cyklinują

lakierują

dębowe klepki klasy II

 

 

Kasiu a drzwi firmy Kronodoor gdzie zamawiałaś?

 

Ul. Karmielkowa

Lewy wjazd

w prawo sie wjezdza na ten teren tych wszytskich firm a to jest naprzeciwko tej bramy

oni sprzedaja tez grzejniki, okna...

nie pamietam nazwy firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka- te twoje drzwi zew. mocno podobne do moich planowanych - zapodaj proszę producenta i dystrybutora. Z góry dzięki

 

Ja wykończona- strop podobno mam jakich magiczny- idzie masa zbrojenia i desek na szalunki- o strzemionach nie wspomnę - czołgiem chyba będziemy jeździc po tym stropie - niestety za późno juz zeby zmieniać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka- te twoje drzwi zew. mocno podobne do moich planowanych - zapodaj proszę producenta i dystrybutora. Z góry dzięki

 

Ja wykończona- strop podobno mam jakich magiczny- idzie masa zbrojenia i desek na szalunki- o strzemionach nie wspomnę - czołgiem chyba będziemy jeździc po tym stropie - niestety za późno juz zeby zmieniać :evil:

 

Jeśli chodzi o drzwi to Zakład Stolarski ART-TOM.

Mam tylko namiar na przedstawiciela jak chcesz podam na priva.

Mam ich katalog. Drzwi są albo łuk, albo karo albo gładki z delikatnymi wyżłobieniami. Witryna przeszklona dwa prostokąty szyba P2.

Konstrukcja ramowa. Zamek listwowy Roto, skrzydło blokowane w czterech miejscach, dwa zaczepy hakowe. Kolor teak i palisander.

Tak z grubsza.

 

Jeśli chodzi o strop myślałam, że byłam odosobniona. Mam trzy wieńce i 1,5 tony stali na stropie. A to terriva. Podobno samochód może wjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natka - nie ma sprawy :) Jak będę mieć trochę luzu (oby :) ), to się jakoś zdzwonimy w końcu :)

Czekam z niecierpliwoscia może ktoś się wtedy jeszcze do nas dołączy :lol:

No to macie jedna duszyczke wiecej, a nawet 2 ;)

 

My z Had mamy i tak jedno piffko zalegle :D, nasze CHlopaki kilku Niemcow do wybicia ;)

A moze jeszcze ktoś się che dołaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...