Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam niedzielnym popołudniem :D

 

anton68 - dzieki za namiary !!!(a mógłbyś zdradzić - co to za czlowiek? tzn z jakiej hurowni?) no i najważniejsze - czy 2,70 to cena loco budowa czy hurtownia?

 

ez- to chyba chodzi o tę stronę http://www.wrosip.pl/index.php - znalazłam ją przez google ;)

Ale tam niestety nie ma wpisanego Kamienca (jak mogli :evil: ) przez co po nr nie mogłam odnaleźć swojego bajowego osiedla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ha ha :lol:

 

witam somsiadów - nareszcie. Smardzów cały czas czujny, choć etap już wieńca i dach, ale zawsze serdecznie zapraszam na wymianę doświadczeń i ploty 8) .

 

Pozdrófka

MM

 

Ho ho - będą nas miliony :). Budujecie na początku Smardzowa jadąc od Katarzyny? Przejeżdzam tamtędy czasami i ostatnio zauwazyłem że powstają tam 2 nowe domki - jeden jest Wasz? Dzisiaj byliśmy w Katarzynie na kolejnej wycieczce ale następnym razem do juz dojedziemy do Smardzowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha :lol:

 

witam somsiadów - nareszcie. Smardzów cały czas czujny, choć etap już wieńca i dach, ale zawsze serdecznie zapraszam na wymianę doświadczeń i ploty 8) .

 

Pozdrófka

MM

 

Ho ho - będą nas miliony :). Budujecie na początku Smardzowa jadąc od Katarzyny? Przejeżdzam tamtędy czasami i ostatnio zauwazyłem że powstają tam 2 nowe domki - jeden jest Wasz? Dzisiaj byliśmy w Katarzynie na kolejnej wycieczce ale następnym razem do juz dojedziemy do Smardzowa:)

 

Too jak was będą juz miliony to moze most przez Odrę zbudujecie, coby "małą grupkę " z Czernicy odwiedzac :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anndy właśnie tam się budujemy! Nasz jest drugi po lewej jadąc od św. Katarzyny. Zapraszamy w następny weekend na pifffko bądź kafkę :)

 

Betty

 

hihi, no właśnie miałam pytać czy to wy jesteście "na zakręcie" ?? :( To chyba każdy, kto tamtędy jedzie ogląda postępy w budowie.

 

To może umówimy się wszyscy razem - te miliony :) z okolic Kaśki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a jaka firma Wam robiła tą oczyszczalnię i ile takie cudo kosztowało? :D

 

my właśnie robimy rozeznanie, było u nas już parę firm od oczyszczalni...na razie prowadzi firma eco-motyl...jak już się zdecydujemy to cosik więcej napiszę...wiem że na pewno będzie u nas trzeba zrobić oczyszczalnię z przepompownią ponieważ mamy zbyt wysoki poziom wód gruntowych w miejscu, w którym ma iść drenaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

Polanka czesc,kto robil ci oczyszczalnie?i ile to kosztuje?mam w planie najbliszym to zrobic tj.w lipcu,mam nadziejeze tego nie kradna,namiezyłam" mojego" złodzieja jest z Zajaczkowa!!!!!!!!

kier. budowy sugeruje abym nic nie robiła wewnatrz bez okien i drzwi i chyba ma racje,tylko dlaczego to tyle kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

Polanka czesc,kto robil ci oczyszczalnie?

 

kontakt w sprawie oczyszczalni - Andrzej Gac - 713998401, 606150092, [email protected]

 

i ile to kosztuje?

wiesz, ja znam ceny z przed roku...

Zadzwoń, zapytaj. Wody gruntowe pewnie masz wysoko? Jak tak to może być konieczne usypanie kopca...

 

mam w planie najbliszym to zrobic tj.w lipcu,mam nadziejeze tego nie kradna,namiezyłam" mojego" złodzieja jest z Zajaczkowa!!!!!!!!

próbowałaś 997? czy za mało o nim wiesz? Pewnie nie masz dowodów...

Kurde, facet się jeszcze rozwinie, zrobi franszyzę i jeszcze rozszerzy teren działania... A ja bym mu ograniczył, np. do Wołowa albo Kleczkowskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tydzien się zaczął :(

Mam pytanie czy ktoś z Was ma przydomową oczyszczalnie?

Jeżeli tak to jaką i jak sie sprawuje, a może cos jeszcze do powiedzenia na ten temat macie :lol:

 

My mamy. Grzeczna jest. Nie narzeka, przyjmuje potulnie co trzeba.

 

Grzegorz

Jeszcze mi mało potrzebuje wiecej informacji. Jaka to jest czy rozsączająca czy taka z trzema pojemnikami (nie wiem jak sie nazywa) jak duża i inne pytania. Bardzo dziekuje :lol: ach i jeszcze jedno pytanie ile kosztuje takie badanie gruntu przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Wymianie doświadczeń niewiele się dowiedziałem, może wy mi pomożecie ? :) Otóż jestem przed malowaniem elewacji i nie wiem na którego producenta sie zdecydować. Beckers jest OK ale niezbyt tani. Znalazłem również farbę firmy DYRUP o nazwie BONDEX, który jest zdecydowanie tańszy. Sęk w tym że nie wiem o tym produceńcie zupełnie nic, może macie doświadczenia z tym produktem ? Chodzi mi o farby do malowania elewacji (nie do wnętrz !). Obecnie mam białą mineralną strukturę, któą chcę własnie pomalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...